başlangıç fiyatı₺2.885
Fiyatları görün: 11 site
Hotel 1207 Special Class
Hotel 1207 Special Class
Hotel 1207 Special Class
Hotel 1207 Special Class
Hotel 1207 Special Class

Hotel 1207 Special Class hakkında

  • Avlu dalma havuzu

    Büyüleyici iç avluda rahatlayabilirsin. Burada küçük bir yüzme havuzu, huzurlu bir kaçış için limon ve portakal ağaçlarıyla çevrili.

  • Yükseltilmiş cam mozaik zemin

    Giriş holünde çarpıcı bir mimari özelliği keşfedebilirsin. Yükseltilmiş cam zemin, ayaklarının altında karmaşık tarihi mozaikleri ortaya çıkarıyor.

  • Tarihi Kaleiçi bölgesine erişim

    Antalya'nın Eski Şehir merkezini keşfedebilirsin. Otel, Hadrian Kapısı'na sadece 200 metre mesafede ve manzaralı marinaya kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

  • Özel Kaleiçi otoparkı

    Eski Şehir'in dar sokaklarında nadir bulunan tesis içi otoparktan faydalanabilirsin. Bu, Antalya'yı arabayla keşfedenler için önemli bir kolaylık sağlıyor.

  • Otantik Türk kahvaltı büfesi

    Yüksek tavanlı zarif bir salonda servis edilen, çok çeşitli yerel peynirler, taze zeytinler ve geleneksel reçeller içeren zengin bir sabah kahvaltısının tadını çıkarabilirsin.

Hotel 1207 Special Class, tarihi Kaleiçi bölgesinde yer alan ve güzel bir şekilde restore edilmiş tarihi bir binada otantik bir Osmanlı atmosferi sunan 3 yıldızlı bir oteldir. Hadrian Kapısı'na üç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan tesis, eski şehir içinde özel otopark imkanı sağlamaktadır. Konuklar, havuzlu huzurlu bahçe avlusunu kullanabilir ve zengin bir açık büfe kahvaltının tadını çıkarabilirler. Otel, 1.000'den fazla değerlendirmeye göre 8,7 puanlık bir değerlendirme skoruna sahip olup, konuklar tarafından özellikle konumu, deneyimi ve atmosferi ile öne çıkarılmaktadır.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Havuz
  • Klima
başlangıç fiyatı₺2.885
Fiyatları görün: 11 site

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺9.104
    Fiyatları görün: 10 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺5.460
    Fiyatları görün: 9 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺5.214
    Fiyatları görün: 14 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺7.777
    Fiyatları görün: 13 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺7.917
    Fiyatları görün: 10 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Otel Barı
    başlangıç fiyatı₺1.420
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺1.963
    Fiyatları görün: 3 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺5.714
    Fiyatları görün: 2 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺3.579
    Fiyatları görün: 10 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺4.259
    Fiyatları görün: 12 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Restoran
    başlangıç fiyatı₺1.916
    Fiyatları görün: 4 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺4.746
    Fiyatları görün: 4 site

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺4.894
₺2.445
₺0

Fri, 02.10.26

₺4.234

Sat, 03.10.26

₺4.240

Sun, 04.10.26

₺4.274

Mon, 05.10.26

₺4.225

Tue, 06.10.26

₺4.251

Wed, 07.10.26

₺4.206

Thu, 08.10.26

₺4.234

Fri, 09.10.26

₺4.225

Sat, 10.10.26

₺3.404

Sun, 11.10.26

₺3.430

Mon, 12.10.26

₺3.515

Tue, 13.10.26

₺3.527

Wed, 14.10.26

₺3.597

Thu, 15.10.26

₺3.787

Fri, 16.10.26

₺3.515

Sat, 17.10.26

₺3.509

Sun, 18.10.26

₺3.434

Mon, 19.10.26

₺3.495

Tue, 20.10.26

₺3.653

Wed, 21.10.26

₺3.617

Thu, 22.10.26

₺3.650

Fri, 23.10.26

₺3.666

Sat, 24.10.26

₺3.845

Sun, 25.10.26

₺3.782

Mon, 26.10.26

₺3.853

Tue, 27.10.26

₺3.666

Wed, 28.10.26

₺3.649

Thu, 29.10.26

₺3.680

Fri, 30.10.26

₺3.715

Sat, 31.10.26

₺3.496

Sun, 01.11.26

₺3.934

Mon, 02.11.26

₺3.932

Tue, 03.11.26

₺3.846

Wed, 04.11.26

₺3.854

Thu, 05.11.26

₺3.861

Fri, 06.11.26

₺3.812

Sat, 07.11.26

₺3.854

Sun, 08.11.26

₺3.854

Mon, 09.11.26

₺3.937

Tue, 10.11.26

₺3.938

Wed, 11.11.26

₺3.937

Thu, 12.11.26

₺4.894

Fri, 13.11.26

₺3.934

Sat, 14.11.26

₺3.940

Sun, 15.11.26

₺3.936

Mon, 16.11.26

₺3.941

Tue, 17.11.26

₺3.938

Wed, 18.11.26

₺3.940

Thu, 19.11.26

₺3.937

Fri, 20.11.26

₺3.896

Sat, 21.11.26

₺3.688

Sun, 22.11.26

₺3.845

Mon, 23.11.26

₺3.853

Tue, 24.11.26

₺3.853

Wed, 25.11.26

₺3.854

Thu, 26.11.26

₺3.854

Fri, 27.11.26

₺3.856

Sat, 28.11.26

₺3.785

Sun, 29.11.26

₺3.911

Mon, 30.11.26

₺3.813

Tue, 01.12.26

₺3.701

Wed, 02.12.26

₺3.846

Yorumlar

8,6
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 1.638 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 900+ misafir yorumlarından özetlenmiştir

Bu otel, çiftler ve eşsiz bir tarihi deneyim arayan gezginler için ideal, büyüleyici ve romantik küçük bir oteldir. Antalya'nın Eski Şehir bölgesindeki mükemmel konumu sayesinde Roma Limanı ve Hadrian Kapısı gibi önemli turistik yerlere kolayca ulaşılabilir. Davetkar yüzme havuzu ve sakin avlu, şehrin kalabalığından ferahlatıcı bir kaçış sunar. Misafirler, son derece yardımsever ve misafirperver personeli ve Türk seçenekleri sunan çeşitli, kaliteli açık büfe kahvaltıyı sürekli olarak övmektedir. Gerçekten otantik bir konaklama için, daha sakin bir ortam sunan avluya bakan bir oda tercih edebilirsiniz.

Antalya için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel66%
Çok iyi18%
İyi7%
Fena değil4%
Kötü5%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. Kafe
  2. Giriş Salonu/lobi
  3. Hızlı giriş / çıkış
  4. Teras
  5. Bagaj Servisi
  6. Bar
  7. Havuz Barı
  8. Açık havuz
  9. Kapalı havuz
  10. Otelde emanet kasası
  11. Konferans Odaları
  12. Sigara içilmeyen odalar

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun

Oda özellikleri

  1. Ütü Masası
  2. Açılabilir pencere
  3. Televizyon
  4. Saç kurutma makinası
  5. Merkezi ısıtma
  6. Klima
  7. Mini Bar
  8. Uydu TV
  9. Küçük salon
  10. Telefon
  11. Odada kasa
  12. Kablo TV

Yiyecek ve içecekler

  1. Helal yemek

Çocuklar için

  1. Çocuklar için ücretsiz konaklama

Otel teması/türü

  1. Butik otel

Konum

Barbaros, Kocatepe Sk. No:13, 07100, Antalya, Türkiye

Hotel 1207 Special Class ile olan mesafe

Suna & İnan Kıraç Kaleiçi Museum:0.1 km

Üç Kapılar:0.2 km

Korkut Camii:0.2 km

Ataturk muze:0.3 km

Hıdırlık Kulesi:0.5 km

:1.5 km

Antalya Arkeoloji Müzesi (Museum):2.6 km

Corendon Airlines Park:3.6 km

Aşağı Düden Şelalesi:7.6 km

Antalya Havalimanı (AYT):8.2 km

Mustafa Kemal Atatürk:10.2 km

Isparta:99.6 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Barbaros, Kocatepe Sk. No:13, 07100, Antalya, Türkiye

Hotel 1207 Special Class ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Hotel 1207 Special Class'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Hotel 1207 Special Class şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • Hotel 1207 Special Class'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Hotel 1207 Special Class evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Hotel 1207 Special Class'de otopark mevcut mu?

    Hayır, Hotel 1207 Special Class otopark hizmeti sunmamaktadır.

  • Hotel 1207 Special Class'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Hotel 1207 Special Class için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Hotel 1207 Special Class nerede bulunuyor?

    Hotel 1207 Special Class, Barbaros, Kocatepe Sk. No:13, 07100, Antalya, Türkiye adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Antalya Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • Ramada Plaza Antalya
    başlangıç fiyatı₺5.214
    Fiyatları görün: 14 site
  • Wyndham Garden Antalya Konyaalti
    başlangıç fiyatı₺5.146
    Fiyatları görün: 4 site
  • Megasaray Westbeach Antalya
    başlangıç fiyatı₺7.917
    Fiyatları görün: 10 site
  • Akra Antalya
    başlangıç fiyatı₺7.061
    Fiyatları görün: 7 site
  • Ring Downtown Hotel
    başlangıç fiyatı₺2.156
    Fiyatları görün: 10 site
  • Hotel Falcon Home
    başlangıç fiyatı₺1.445
    Fiyatları görün: 2 site
  • PEARLY HOTEL
    başlangıç fiyatı₺2.571
    Fiyatları görün: 10 site
  • The Marmara Antalya
    başlangıç fiyatı₺5.553
    Fiyatları görün: 12 site
  • Deluxe Ersoy Hotel
    başlangıç fiyatı₺1.850
    Fiyatları görün: 8 site

Hotel 1207 Special Class yakınında gidilecek yerler