Güzeloba Mah. Yaşar Sobutay Bulv, Lara Cd. No:32, 07230, Lara, Türkiye
başlangıç fiyatı₺9.776
Fiyatları görün: 6 site
Fiyatları görün
Nirvana Cosmopolitan
Nirvana Cosmopolitan
Nirvana Cosmopolitan
Nirvana Cosmopolitan
Nirvana Cosmopolitan

Bilmeniz gerekenler

  • Çeşitli uluslararası yemek deneyimleri

    Akdeniz, Latin, Oryantal, steakhouse, suşi ve vegan seçeneklerinin yanı sıra gösteri mutfağı da sunan 7 restoranla bir mutfak yolculuğuna çık.

  • Evcil hayvan dostu lüks konaklama

    Sevgili evcil hayvanlarınla birlikte tatilin tadını çıkar. Onların odanda veya özel Luxy Pet Hotel'de kalma seçenekleri sayesinde herkes için konforlu bir konaklama sağlanıyor.

  • Özel plaj ve iskele erişimi

    Otelin ince kumlu 27 dönümlük özel plajında dinlen veya Akdeniz'e uzanan ve plaj barı da bulunan eşsiz iskelenin keyfini çıkar.

  • Cosmos Theatre canlı eğlence

    Her yaşa uygun çeşitli bir eğlence programı sunan etkileyici Cosmos Theatre'da dünya standartlarında gösteriler ve konserler deneyimle.

  • Modern tesisler ve şık tasarım

    2024'te modernize edilmiş tesislerle çağdaş bir otel deneyiminin keyfini çıkar. Otelin her yerinde şık odalar ve sofistike, minimalist bir tasarım seni bekliyor.

  • Etkinliklerle dolu özel çocuk kulübü

    Çocuklar, yaratıcı aktiviteler ve ilgili personel ile canlı bir çocuk kulübünde eğlenebilir, böylece küçük misafirler için eğlenceli ve unutulmaz bir konaklama sağlanır.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺9.776
Fiyatları görün: 6 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺9.485
    Fiyatları görün: 10 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺12.182
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺11.759
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.137
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺8.650
    Fiyatları görün: 12 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺18.998
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺89.406
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.283
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺6.813
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.103
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki ortalama fiyatlara dayanır
₺60.837
₺30.420
₺0

Mon, 20.07.26

₺33.689

Tue, 21.07.26

₺33.586

Wed, 22.07.26

₺33.966

Thu, 23.07.26

₺34.663

Fri, 24.07.26

₺35.106

Sat, 25.07.26

₺33.840

Sun, 26.07.26

₺49.608

Mon, 27.07.26

₺34.923

Tue, 28.07.26

₺33.602

Wed, 29.07.26

₺33.953

Thu, 30.07.26

₺33.668

Fri, 31.07.26

₺33.762

Sat, 01.08.26

₺47.652

Sun, 02.08.26

₺60.837

Mon, 03.08.26

₺33.605

Tue, 04.08.26

₺33.426

Wed, 05.08.26

₺34.500

Thu, 06.08.26

₺33.509

Fri, 07.08.26

₺33.418

Sat, 08.08.26

₺33.778

Sun, 09.08.26

₺59.620

Mon, 10.08.26

₺33.448

Tue, 11.08.26

₺33.668

Wed, 12.08.26

₺33.513

Thu, 13.08.26

₺33.368

Fri, 14.08.26

₺33.507

Sat, 15.08.26

₺33.803

Sun, 16.08.26

₺58.010

Mon, 17.08.26

₺33.483

Tue, 18.08.26

₺33.550

Wed, 19.08.26

₺34.842

Thu, 20.08.26

₺33.484

Fri, 21.08.26

₺33.471

Sat, 22.08.26

₺33.841

Sun, 23.08.26

₺58.334

Mon, 24.08.26

₺33.439

Tue, 25.08.26

₺33.463

Wed, 26.08.26

₺29.822

Thu, 27.08.26

₺29.874

Fri, 28.08.26

₺29.916

Sat, 29.08.26

₺30.152

Sun, 30.08.26

₺44.770

Mon, 31.08.26

₺29.968

Tue, 01.09.26

₺29.942

Wed, 02.09.26

₺29.945

Thu, 03.09.26

₺29.934

Fri, 04.09.26

₺29.889

Sat, 05.09.26

₺29.903

Yorumlar

9,1
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 7.488 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 500+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, aileler ve çiftler için ilgi çekici ve konforlu bir kaçamak arayanlara hitap eden canlı bir dinlenme yeridir. Tesis, Lara'da geniş, kumlu bir plaja doğrudan erişim imkanı sunar; bu plaj yüzmek ve gün batımının tadını çıkarmak için idealdir. Her yaştan misafir için öne çıkan özellik, büyüklüğü ve çeşitli cazibe merkezleriyle sonsuz eğlence sunan geniş aquaparktır. Misafirler, özenli personelden aldıkları olağanüstü hizmeti ve zengin kahvaltı büfesinin çeşitli, kaliteli seçeneklerini sürekli olarak övmektedir. Eşsiz bir deneyim için, büyüleyici kıyı manzarasının keyfini tam olarak çıkarmak üzere deniz manzaralı bir oda rezervasyonu yapmayı düşünebilirsiniz.

Lara için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel68%
Çok iyi10%
İyi9%
Fena değil4%
Kötü9%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Spa
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Kafe
  3. Atari/Bilgisayar oyunları
  4. Gece Kulübü
  5. Hızlı giriş / çıkış
  6. Asansör
  7. Fitness
  8. Kuaför
  9. Otopark
  10. Evcil hayvan kabul edilir
  11. Bar
  12. Açık havuz

Çocuklar için

  1. Çocuk Bakımı
  2. Çocuk Parkı
  3. Çocuk kulübü
  4. Çocuklar için düzenlenmiş etkinlikler
  5. Çocuk yemekleri

Sağlıklı yaşam

  1. Masaj
  2. Sauna
  3. Jakuzi
  4. Vücut Bakımları
  5. Hamam
  6. Sıcak Taş Masajı

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Ütü Masası
  3. Televizyon
  4. Saç kurutma makinası
  5. Merkezi ısıtma
  6. Klima
  7. Mini Bar
  8. Uydu TV
  9. Masa
  10. Telefon
  11. Odada kasa

Spor tesisleri

  1. Bilardo
  2. Fitness
  3. Minigolf
  4. Sörf
  5. Tenis Kortu
  6. Masa Tenisi
  7. Su parkı
  8. Su sporları olanakları

Yiyecek ve içecekler

  1. Helal yemek

Konum

Güzeloba Mah. Yaşar Sobutay Bulv, Lara Cd. No:32, 07230, Lara, Türkiye

Nirvana Cosmopolitan ile olan mesafe

Aşağı Düden Şelalesi:6.7 km

Antalya Havalimanı (AYT):7.1 km

Lara:9.7 km

Perga:11.9 km

Ataturk muze:13.6 km

Üç Kapılar:13.7 km

Suna & İnan Kıraç Kaleiçi Museum:13.7 km

Korkut Camii:13.8 km

Hıdırlık Kulesi:14 km

Antalya Arkeoloji Müzesi (Museum):16.2 km

Corendon Airlines Park:17.3 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Güzeloba Mah. Yaşar Sobutay Bulv, Lara Cd. No:32, 07230, Lara, Türkiye

Nirvana Cosmopolitan ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Nirvana Cosmopolitan'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Nirvana Cosmopolitan şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • Nirvana Cosmopolitan'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Evet, Nirvana Cosmopolitan'in oda tipine veya mevcudiyete bağlı olarak değişebilen bir evcil hayvan politikası bulunmaktadır. Evcil hayvan politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen otelle doğrudan iletişime geçin.

  • Nirvana Cosmopolitan'de otopark mevcut mu?

    Evet, Nirvana Cosmopolitan misafirler için Otopark sunmaktadır.

  • Nirvana Cosmopolitan'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Nirvana Cosmopolitan için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Nirvana Cosmopolitan nerede bulunuyor?

    Nirvana Cosmopolitan, Güzeloba Mah. Yaşar Sobutay Bulv, Lara Cd. No:32, 07230, Lara, Türkiye adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Lara Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 5 Yıldız
    Otel
    Ramada Resort By Wyndham Lara
    8,9Mükemmel (11.446 misafir puanı)
    Lara, Şehir merkezi 10.9 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Royal Holiday Palace
    9,1Mükemmel (16.359 misafir puanı)
    Lara, Şehir merkezi 12.6 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Cim Suite Hotel
    7,9İyi (61 misafir puanı)
    Lara, Şehir merkezi 3.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺1.474
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Lara Park Hotel
    8,1Çok iyi (1.147 misafir puanı)
    Lara, Şehir merkezi 5.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺3.525
    Fiyatları görün: 13 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Lara Dinc Hotel
    7,7İyi (1.843 misafir puanı)
    Lara, Şehir merkezi 4.9 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.873
    Fiyatları görün: 10 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Lara Diamond Hotel
    6,4(522 misafir puanı)
    Lara, Şehir merkezi 4.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.398
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Alice Hotel Antalya
    8,4Çok iyi (609 misafir puanı)
    Lara, Şehir merkezi 7.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.262
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Four Points Flex By Sheraton Antalya Lara
    7,9İyi (219 misafir puanı)
    Lara, Şehir merkezi 2.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.112
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    HAYAL RESİDENCE APART OTEL ŞİRİNYALI
    8,3Çok iyi (191 misafir puanı)
    Lara, Şehir merkezi 0.7 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.586
    Fiyatları görün: 10 site
    Fiyatları görün

Nirvana Cosmopolitan yakınında gidilecek yerler