başlangıç fiyatı₺2.608
Fiyatları görün: 3 site
Mervehan Residence
Mervehan Residence
Mervehan Residence
Mervehan Residence
Mervehan Residence

Bilmeniz gerekenler

  • Dağ manzaralı tepe konumu

    Bir tepenin üzerinde yer alan otel, odalardan ve ortak alanlardan muhteşem dağ manzaraları sunarak misafirlerine huzurlu bir ortam sağlıyor.

  • Büyüleyici bahçe ve açık alanlar

    Otel, dinlenmek için sakin ve davetkar bir atmosfer yaratan güzel bir bahçeye ve çeşitli açık alanlara sahip.

  • Şezlonglu açık havuz

    Konforlu şezlonglarla çevrili serinletici bir açık havuz, güneşin altında dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için harika bir yer.

  • Mutfaklı ve oturma odalı süitler

    Geniş süitlerde kullanışlı mini mutfaklar ve çekyatlı ayrı oturma odaları bulunuyor; uzun konaklamalar veya aileler için ideal.

  • Azmak Nehri ve plaja yakınlık

    Misafirler, doğal güzelliklere ve yerel cazibe merkezlerine kolay erişim sağlayan pitoresk Azmak Nehri'ne ve Akyaka Plajı'na kısa bir yürüyüş mesafesinde.

  • Özel balkonlu veya verandalı odalar

    Her odada özel bir balkon veya veranda bulunuyor, böylece temiz havanın ve havuzun veya çevredeki dağların manzaralarının tadını çıkarabilirsin.

  • Geleneksel hamam ve modern spor salonu

    Geleneksel bir hamam deneyimi yaşayabilir veya otelin bünyesindeki spor salonunda formunu koruyabilirsin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Mervehan Residence hakkında

Merve Han Rezidans Otel, Türkiye'nin Muğla kentinde bulunur. Otelde 30 adet konuk odası mevcuttur. 24 saat açık resepsiyon bulunan bu konaklama yerinde katlar arası geçişi sağlayan asansör sistemi yer almaktadır. Otelde içecek servisi yapılan ve günlük gazetelerin bulunduğu bir otel lobisi bulunmaktadır. Otelin odalarının tamamında oda sıcaklığını ayarlamak için klima ve merkezi ısıtmanın yanı sıra zaman geçirebileceğiniz birçok kanala sahip olan bir televizyon da bulunmaktadır. Otelin sunmuş olduğu çamaşırhane servisi daima müşterilerin hizmetindedir. Otel ödemeleri kredi kartı ile kabul etmektedir. Otel konuklarının faydalanabilmesi için kablosuz İnternet erişim hizmeti de vermektedir. Toplantılar ve iş görüşmeleri için otelin toplantı salonunu vardır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda balkonlu odalar veya teraslı odalar hizmete verilmektedir. Yüzmek isteyen konuklar için tesiste açık yüzme havuzu yer almaktadır. Otelde konaklayan ve sigara kullanmayan misafirler için özel odalar bulunmaktadır. Tesis içerisinde çocuklu aileler için düşünülmüş çocuk yatağı da mevcuttur.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
başlangıç fiyatı₺2.608
Fiyatları görün: 3 site

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺1.225
    Fiyatları görün: 3 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺2.401
    Fiyatları görün: 3 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺3.469
    Fiyatları görün: 5 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺4.887
    Fiyatları görün: 14 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺9.000
    Fiyatları görün: 4 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Evcil hayvan kabul edilir
    başlangıç fiyatı₺3.235
    Fiyatları görün: 1 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺3.082
    Fiyatları görün: 3 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺12.294
    Fiyatları görün: 6 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Restoran
    başlangıç fiyatı₺3.113
    Fiyatları görün: 5 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Havuz
    • Evcil hayvan kabul edilir
    • Otel Barı
    başlangıç fiyatı₺6.275
    Fiyatları görün: 2 site

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺4.830
₺2.415
₺0

四, 03.09.26

₺4.826

五, 04.09.26

₺4.826

六, 05.09.26

₺4.830

日, 06.09.26

₺4.826

一, 07.09.26

₺4.826

二, 08.09.26

₺4.826

三, 09.09.26

₺4.826

四, 10.09.26

₺4.826

五, 11.09.26

₺4.830

六, 12.09.26

₺4.830

日, 13.09.26

₺4.826

一, 14.09.26

₺4.826

二, 15.09.26

₺4.826

三, 16.09.26

₺4.826

四, 17.09.26

₺4.826

五, 18.09.26

₺4.830

六, 19.09.26

₺4.826

日, 20.09.26

₺4.826

一, 21.09.26

₺4.826

二, 22.09.26

₺4.823

三, 23.09.26

₺4.826

四, 24.09.26

₺4.823

五, 25.09.26

₺4.826

六, 26.09.26

₺4.826

日, 27.09.26

₺4.823

一, 28.09.26

₺4.826

二, 29.09.26

₺4.826

三, 30.09.26

₺4.826

四, 01.10.26

₺2.660

五, 02.10.26

₺2.867

六, 03.10.26

₺2.662

日, 04.10.26

₺2.658

一, 05.10.26

₺2.712

二, 06.10.26

₺2.894

三, 07.10.26

₺2.712

四, 08.10.26

₺2.894

五, 09.10.26

₺2.662

六, 10.10.26

₺2.662

日, 11.10.26

₺2.894

一, 12.10.26

₺2.867

二, 13.10.26

₺2.660

三, 14.10.26

₺2.894

四, 15.10.26

₺2.662

五, 16.10.26

₺2.863

六, 17.10.26

₺2.658

日, 18.10.26

₺2.712

一, 19.10.26

₺2.894

二, 20.10.26

₺2.711

三, 21.10.26

₺2.894

四, 22.10.26

₺2.894

五, 23.10.26

₺2.865

六, 24.10.26

₺2.727

日, 25.10.26

₺2.894

一, 26.10.26

₺2.727

二, 27.10.26

₺2.700

三, 28.10.26

₺2.727

四, 29.10.26

₺2.913

五, 30.10.26

₺2.905

六, 31.10.26

₺2.867

日, 01.11.26

₺2.958

一, 02.11.26

X

二, 03.11.26

X

Yorumlar

7,0
en popüler sitelerden alınan 852 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 400+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, hem dinlenmek hem de keşfetmek isteyen aileler ve gezginler için ideal, çok yönlü bir şehir merkezidir. Tesis, Akyaka'nın kalbinde mükemmel bir konuma sahip olup, Azmak Nehri'ne ve plaja kolayca yürüme mesafesindedir. Özellikle aileler, özel çocuk parkını ve keyifli yüzme havuzunu takdir edeceklerdir. Kahvaltı seçenekleri karışık yorumlar alsa da, misafirler personelin özenli ve güler yüzlü hizmetini sürekli olarak övmektedir. Daha sakin bir deneyim için, bahçeye bakan bir oda talep etmeyi düşünebilirsiniz.

Muğla için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel29%
Çok iyi11%
İyi6%
Fena değil14%
Kötü40%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Atari/Bilgisayar oyunları
  3. Hızlı giriş / çıkış
  4. Otopark
  5. Teras
  6. Bagaj Servisi
  7. Evcil hayvan kabul edilir
  8. Bar
  9. Otelde emanet kasası
  10. Sigara içilmeyen odalar
  11. Restoran
  12. 24 saat açık resepsiyon

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun

Oda özellikleri

  1. Ütü Masası
  2. Açılabilir pencere
  3. Televizyon
  4. Saç kurutma makinası
  5. Merkezi ısıtma
  6. Elektrik su ısıtıcısı
  7. Klima
  8. Uydu TV
  9. Küçük salon
  10. Telefon
  11. Odada kasa

Spor tesisleri

  1. Bisiklet Kiralama
  2. Masa Tenisi

Çocuklar için

  1. Çocuk Parkı

Yiyecek ve içecekler

  1. Helal yemek

Otel teması/türü

  1. Butik otel

Konum

Akyaka, Koyuncu Sk. No:37, 48000, Muğla, Türkiye

Mervehan Residence ile olan mesafe

Tombs:1.9 km

Ancient Tomb:2 km

Дорога через эвкалипты:2.7 km

Thera:7.5 km

Kerimoglu Türküsü Evi:9.2 km

Saat Kulesi:17.4 km

Muğla Atatürk Stadyumu:17.7 km

Muğla:18.1 km

Muğla Müzesi:18.4 km

Kültür Sanat Evi:18.5 km

Dalaman Havalimanı:55.7 km

Köşk:91.9 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Akyaka, Koyuncu Sk. No:37, 48000, Muğla, Türkiye

Mervehan Residence ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Mervehan Residence'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Mervehan Residence havuz alanı sunmuyor.

  • Mervehan Residence'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Evet, Mervehan Residence'in oda tipine veya mevcudiyete bağlı olarak değişebilen bir evcil hayvan politikası bulunmaktadır. Evcil hayvan politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen otelle doğrudan iletişime geçin.

  • Mervehan Residence'de otopark mevcut mu?

    Evet, Mervehan Residence misafirler için Otopark sunmaktadır.

  • Mervehan Residence'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Mervehan Residence için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Mervehan Residence nerede bulunuyor?

    Mervehan Residence, Akyaka, Koyuncu Sk. No:37, 48000, Muğla, Türkiye adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Muğla Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • Hotel Erdem
    başlangıç fiyatı₺3.722
    Fiyatları görün: 1 site
  • TN & CO Hotel
    başlangıç fiyatı₺4.533
    Fiyatları görün: 5 site
  • Hotel Gokova
    başlangıç fiyatı₺2.274
    Fiyatları görün: 3 site
  • Mervehan Residence
    başlangıç fiyatı₺2.608
    Fiyatları görün: 3 site
  • Akyaka Gümüs Konak
    başlangıç fiyatı₺3.235
    Fiyatları görün: 1 site
  • Summer Otel
    başlangıç fiyatı₺396
    Fiyatları görün: 12 site
  • Akyaka Nehir Butik Otel
    başlangıç fiyatı₺3.113
    Fiyatları görün: 5 site
  • Villa Vali
    başlangıç fiyatı₺6.275
    Fiyatları görün: 2 site
  • Baga Hotel
    başlangıç fiyatı₺9.124
    Fiyatları görün: 10 site

Mervehan Residence yakınında gidilecek yerler