başlangıç fiyatı₺3.240
Fiyatları görün: 1 site
Fiyatları görün
Özçakır Termal Derman Otel
Özçakır Termal Derman Otel
Özçakır Termal Derman Otel
Özçakır Termal Derman Otel
Özçakır Termal Derman Otel

Bilmeniz gerekenler

  • Odalarında özel termal havuzlar

    Dairenin içinde doğrudan kişisel termal havuzların lüksünün tadını çıkar, misafirler için özel ve rahatlatıcı bir deneyim sunuyor.

  • Çeşitli sosyal ve sağlıklı yaşam alanları

    Restoran, kafe, Türk hamamı, spa ve buhar odası dahil olmak üzere iyi bakımlı sosyal alanları keşfet, hepsi rahatlama ve keyif için tasarlandı.

  • Aile dostu özel ortam

    Aileler için özel olarak tasarlanmış bir otelde, her yaşa uygun çeşitli olanaklarla güvenli, temiz ve keyifli bir ortam deneyimle.

  • Kapsamlı termal su tesisleri

    Büyük sıcak ve soğuk seçenekler, sauna ve su parkı dahil olmak üzere iyi bakımlı termal havuzlardan faydalan, hepsi yüksek hijyen standartlarını vurguluyor.

  • Daire tarzı konaklama birimleri

    Mutfak, ücretsiz kablosuz internet ve derin küvet içeren konforlu, klimalı dairelerde ev konforunda bir deneyim yaşa.

  • Olağanüstü temizlik ve hijyen

    Otel, odalardan sosyal alanlara kadar tüm bölgelerde olağanüstü temizliği koruyor, her misafir için tertemiz ve hijyenik bir konaklama sağlıyor.

  • Yakın zamanda yenilenmiş tesisler

    Yakın zamanda yenilenmiş bir otelde taze ve modern bir deneyimin tadını çıkar, güncellenmiş olanaklar ve çağdaş bir atmosfer seni bekliyor.

  • Yardımsever ve ilgili resepsiyon

    Misafirler, resepsiyon personelinin kibar, güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımını sürekli övüyor, böylece her türlü sorun hızla çözülüyor.

  • Havuzlara asansörle kolay erişim

    Termal havuzlara odandan asansörle kolayca ulaşabilir, rahatlamaya sorunsuz ve konforlu geçişler yapabilirsin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺3.240
Fiyatları görün: 1 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺13.565
    Fiyatları görün: 11 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺6.182
    Fiyatları görün: 12 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺12.738
    Fiyatları görün: 13 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺7.939
    Fiyatları görün: 14 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.237
    Fiyatları görün: 15 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.774
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.505
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.577
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.177
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺0
₺0
₺0

Yorumlar

7,2
en popüler sitelerden alınan 1.508 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 300+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, aile dostu bir termal tesis olmasının yanı sıra bütçe dostu seyahat edenlere ve dinlendirici bir mola arayanlara da hitap etmektedir. Gazlıgöl'deki merkezi konumu sayesinde yerel pazarlara ve yemek mekanlarına kolayca ulaşılabilir. Tesisin öne çıkan özelliği, sıcak termal seçenekler ve çocuklar için kaydıraklar da dahil olmak üzere çeşitli yüzme havuzlarıdır. Misafirler, özellikle verimli resepsiyon ekibi olmak üzere, yardımsever ve misafirperver personeli sürekli olarak övmektedir. Gerçekten dinlendirici bir deneyim için odasında spa küveti bulunan bir oda rezervasyonu yapmayı düşünebilirsiniz.

Afyonkarahisar için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel43%
Çok iyi18%
İyi5%
Fena değil2%
Kötü32%

En İyi Özellikler

  • Havuz
  • Spa
  • Otopark
  • Klima

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Asansör
  3. Otopark
  4. Sigara içilmeyen odalar
  5. Spa
  6. Oda Servisi
  7. Havuz
  8. Kablosuz internet
  9. Kahvaltı
  10. Çocuk havuzu

Oda özellikleri

  1. Klima
  2. Mutfak
  3. Düz ekran TV

Çocuklar için

  1. Çocuk Parkı

Konum

gazlıgöl, Cumhuriyet, atatürk cad no7, 03030, Afyonkarahisar, Türkiye

Özçakır Termal Derman Otel ile olan mesafe

Gazlıgöl:0.4 km

Zafer Stadyumu:15.7 km

Afyonkarahisar Müzesi:16.4 km

27 Ağustos Köprülü Şehitleri:16.7 km

Sucuk Müzesi:17.9 km

Büyük Taaruz Şehitliği:18.5 km

Afyonkarahisar Kalesi:19.8 km

Zafer Müzesi:19.8 km

AKÜ M. Rıza Erçelik Kültür Merkezi:19.8 km

Afyonkarahisar:20.2 km

Arkeoloji Müzesi:21.2 km

Konya Havalimanı:209 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

gazlıgöl, Cumhuriyet, atatürk cad no7, 03030, Afyonkarahisar, Türkiye

Özçakır Termal Derman Otel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Özçakır Termal Derman Otel'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Özçakır Termal Derman Otel şunları sunuyor: 1 havuz alanı.

  • Özçakır Termal Derman Otel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Özçakır Termal Derman Otel evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Özçakır Termal Derman Otel'de otopark mevcut mu?

    Evet, Özçakır Termal Derman Otel misafirler için Otopark sunmaktadır.

  • Özçakır Termal Derman Otel nerede bulunuyor?

    Özçakır Termal Derman Otel, gazlıgöl, Cumhuriyet, atatürk cad no7, 03030, Afyonkarahisar, Türkiye adresinde bulunuyor.

  • Özçakır Termal Derman Otel'e yakın popüler cazibe merkezleri nelerdir?

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Afyonkarahisar Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 4 Yıldız
    Otel
    Dündar Termal Villa Otel
    8,9Mükemmel (1.748 misafir puanı)
    Afyonkarahisar, Şehir merkezi 11.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.706
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Alusso Thermal Hotel Spa
    9,6Mükemmel (5.701 misafir puanı)
    Afyonkarahisar, Şehir merkezi 10.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺13.128
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Garden Kale Thermal Hotel
    8,0Çok iyi (3.890 misafir puanı)
    Afyonkarahisar, Şehir merkezi 6.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.479
    Fiyatları görün: 10 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Wyndham Afyonkarahisar Thermal&Spa
    9,2Mükemmel (2.832 misafir puanı)
    Afyonkarahisar, Şehir merkezi 6.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺12.974
    Fiyatları görün: 12 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Hotel Soydan
    7,0(1.258 misafir puanı)
    Afyonkarahisar, Şehir merkezi 0.3 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺3.436
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Ömer Ipek Thermal tatil Village
    6,4(573 misafir puanı)
    Afyonkarahisar, Şehir merkezi 6.8 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Otel
    Grand Ari Hotel
    6,9(1.359 misafir puanı)
    Afyonkarahisar, Şehir merkezi 1.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.414
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Sozturk Otel
    8,6Mükemmel (927 misafir puanı)
    Afyonkarahisar, Şehir merkezi 5.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.299
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • Popüler Tercih
    1 Yıldız
    Otel
    Oreko Express
    7,9İyi (1.522 misafir puanı)
    Afyonkarahisar, Şehir merkezi 1.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺3.651
    Fiyatları görün: 3 site
    Fiyatları görün

Afyonkarahisar konumunda diğer konaklama yerleri

Özçakır Termal Derman Otel yakınında gidilecek yerler