Fiyatları görün: 10 site
başlangıç fiyatı₺3.141
Rotonda Hotel
Rotonda Hotel
Rotonda Hotel
Rotonda Hotel
Rotonda Hotel

Bilmeniz gerekenler

  • Benzersiz tasarım öğelerine sahip odalar

    Şehir manzarası sunan özel balkon veya teras gibi benzersiz tasarım öğelerine sahip odalarda konforu deneyimleyebilirsin.

  • Ntangkara Gastronomik Bar

    Modern dokunuşlarla lezzetli Kuzey Yunan lezzetlerini, ustaca hazırlanmış kokteylleri ve hem içeceklerin hem de yemeklerin tadını çıkarmak için mükemmel geniş ahşap barı deneyebilirsin.

  • Aile dostu olanaklar

    Çeşitli grup büyüklüklerine uygun olarak tasarlanmış, mevcut bebek karyolaları ve aile odaları ile aileler için konforlu bir konaklama sağlayabilirsin.

  • Vardaris bölgesindeki konumu

    Vardaris bölgesindeki otelin merkezi konumunu keşfet, Selanik Merkez Tren İstasyonu'na ve sadece 300 metre uzaklıktaki metro istasyonuna anında erişim sağlayarak şehir merkezine dakikalar içinde ulaşabilirsin.

  • Lobi şöminesi

    Soğuk günlerde ve akşam saatlerinde sıcaklık ve ambiyans sunan otelin keyifli şöminesinde rahatlayabilirsin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Otopark
  • Klima
Fiyatları görün: 10 site
başlangıç fiyatı₺3.141

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    Fiyatları görün: 13 site
    başlangıç fiyatı₺8.800
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    Fiyatları görün: 14 site
    başlangıç fiyatı₺5.432
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    Fiyatları görün: 11 site
    başlangıç fiyatı₺7.068
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    Fiyatları görün: 7 site
    başlangıç fiyatı₺5.180
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    Fiyatları görün: 7 site
    başlangıç fiyatı₺4.031
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    Fiyatları görün: 9 site
    başlangıç fiyatı₺2.389
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    Fiyatları görün: 10 site
    başlangıç fiyatı₺5.280
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    Fiyatları görün: 12 site
    başlangıç fiyatı₺8.068
    • Klima
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Fiyatları görün: 10 site
    başlangıç fiyatı₺3.669
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Fiyatları görün: 2 site
    başlangıç fiyatı₺3.751

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺4.851
₺2.425
₺0

Çrş, 14.10.26

₺3.793

Prs, 15.10.26

₺3.891

Cum, 16.10.26

₺4.607

Cmt, 17.10.26

₺4.851

Paz, 18.10.26

₺3.811

Pzt, 19.10.26

₺3.788

Sa, 20.10.26

₺3.729

Çrş, 21.10.26

₺3.930

Prs, 22.10.26

₺3.880

Cum, 23.10.26

₺4.333

Cmt, 24.10.26

₺4.639

Paz, 25.10.26

₺3.785

Pzt, 26.10.26

₺3.922

Sa, 27.10.26

₺3.794

Çrş, 28.10.26

₺3.796

Prs, 29.10.26

₺3.744

Cum, 30.10.26

₺4.209

Cmt, 31.10.26

₺4.292

Paz, 01.11.26

₺3.455

Pzt, 02.11.26

₺3.591

Sa, 03.11.26

₺3.547

Çrş, 04.11.26

₺3.518

Prs, 05.11.26

₺3.508

Cum, 06.11.26

₺4.437

Cmt, 07.11.26

₺4.062

Paz, 08.11.26

₺3.567

Pzt, 09.11.26

₺3.567

Sa, 10.11.26

₺3.580

Çrş, 11.11.26

₺3.679

Prs, 12.11.26

₺3.625

Cum, 13.11.26

₺4.192

Cmt, 14.11.26

₺4.263

Paz, 15.11.26

₺3.554

Pzt, 16.11.26

₺3.623

Sa, 17.11.26

₺3.552

Çrş, 18.11.26

₺3.613

Prs, 19.11.26

₺3.520

Cum, 20.11.26

₺3.771

Cmt, 21.11.26

₺4.174

Paz, 22.11.26

X

Pzt, 23.11.26

₺3.553

Sa, 24.11.26

₺3.714

Çrş, 25.11.26

₺3.542

Prs, 26.11.26

₺3.547

Cum, 27.11.26

₺4.408

Cmt, 28.11.26

₺4.202

Paz, 29.11.26

₺3.748

Pzt, 30.11.26

₺3.614

Sa, 01.12.26

₺3.474

Çrş, 02.12.26

₺3.477

Prs, 03.12.26

₺3.572

Cum, 04.12.26

₺4.115

Cmt, 05.12.26

₺4.081

Paz, 06.12.26

₺3.561

Pzt, 07.12.26

₺3.570

Sa, 08.12.26

₺3.879

Çrş, 09.12.26

₺3.404

Prs, 10.12.26

₺3.516

Cum, 11.12.26

₺4.242

Cmt, 12.12.26

₺4.077

Paz, 13.12.26

X

Pzt, 14.12.26

X

Yorumlar

7,5
İyi
en popüler sitelerden alınan 5.069 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 500+ misafir yorumlarından özetlenmiştir

Bu otel, hem gezginlere hem de bütçe dostu seyahat edenlere hitap eden çok yönlü bir şehir merkezidir. Tren ve otobüs istasyonlarının tam karşısındaki konumu, şehir merkezine ve limana eşsiz bir erişim sunar. Otelin öne çıkan özelliği, kalitesi, çeşitliliği ve bol seçenekleriyle bilinen, oldukça beğenilen açık büfe kahvaltısıdır. Konuklar, özellikle çok dilli resepsiyon ekibi olmak üzere, personelin olağanüstü samimiyetini ve yardımseverliğini sürekli olarak övmektedir. Daha sakin bir deneyim için konuklara bahçeye bakan bir oda talep etmeleri önerilir.

Selanik için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel22%
Çok iyi34%
İyi22%
Orta10%
Kötü12%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Otopark
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Kafe
  3. Giriş Salonu/lobi
  4. Asansör
  5. Otopark
  6. Teras
  7. Bar
  8. Sigara içilmeyen odalar
  9. Restoran
  10. 24 saat açık resepsiyon
  11. Atıştırma barı
  12. Çamaşırhane servisi

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Ütü Masası
  3. Açılabilir pencere
  4. Saç kurutma makinası
  5. Merkezi ısıtma
  6. Klima
  7. Masa
  8. Küçük salon
  9. Telefon
  10. Odada kasa
  11. Kablo TV

Otel özellikleri

  1. Aile dostu

Konum

Monastiriou 97, 54627, Selanik, Yunanistan
Öne Çıkan
Vardaris bölgesindeki konumu
Vardaris bölgesindeki otelin merkezi konumunu keşfet, Selanik Merkez Tren İstasyonu'na ve sadece 300 metre uzaklıktaki metro istasyonuna anında erişim sağlayarak şehir merkezine dakikalar içinde ulaşabilirsin.

Rotonda Hotel ile olan mesafe

Selanik:0.3 km

Selanik:2.2 km

Hagia Sophia:2.3 km

Galerius Kemeri:2.7 km

Rotonda:2.7 km

White Tower Of Thessaloniki:2.9 km

Heptapyrgio:3.1 km

Archaeological Museum Of Thessaloniki:3.3 km

Kaftanzoglio Stadium:4.2 km

Paok Stadium:5.3 km

Harilaou Stadium "Kleanthis Vikelidis":6.3 km

Thessaloniki International Airport "Macedonia":14.5 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Monastiriou 97, 54627, Selanik, Yunanistan

Rotonda Hotel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Rotonda Hotel'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Rotonda Hotel havuz alanı sunmuyor.

  • Rotonda Hotel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Rotonda Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Rotonda Hotel'de otopark mevcut mu?

    Evet, Rotonda Hotel misafirler için Otopark sunmaktadır.

  • Rotonda Hotel'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Rotonda Hotel için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Rotonda Hotel nerede bulunuyor?

    Rotonda Hotel, Monastiriou 97, 54627, Selanik, Yunanistan adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Selanik Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • Imperial Plus | Urban Smart Hotel
    Fiyatları görün: 8 site
    başlangıç fiyatı₺4.162
  • Holiday Inn Thessaloniki By Ihg
    Fiyatları görün: 7 site
    başlangıç fiyatı₺5.180
  • Wellness Santa Hotel - Adults Only
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • Daios Luxury Living
    Fiyatları görün: 11 site
    başlangıç fiyatı₺8.786
  • Le Palace Hotel
    Fiyatları görün: 10 site
    başlangıç fiyatı₺3.717
  • The Met Hotel
    Fiyatları görün: 12 site
    başlangıç fiyatı₺8.068
  • MonAsty, Thessaloniki, Autograph Collection
    Fiyatları görün: 7 site
    başlangıç fiyatı₺8.922
  • Pella
    Fiyatları görün: 3 site
    başlangıç fiyatı₺2.751
  • Anatolia Hotel
    Fiyatları görün: 11 site
    başlangıç fiyatı₺3.752

Rotonda Hotel yakınında gidilecek yerler