başlangıç fiyatı₺4.329
Fiyatları görün: 11 site
Fiyatları görün
Ontur Izmir Otel
Ontur Izmir Otel
Ontur Izmir Otel
Ontur Izmir Otel
Ontur Izmir Otel

Bilmeniz gerekenler

  • Etkinlikler ve yemek için restoran

    Otelde 180 kişilik geniş bir restoran var. Burası hem günlük yemekler hem de gala ve toplantılar gibi özel etkinlikler için ideal.

  • Modern olanaklarla zarif tasarım

    Zarif dekorasyon ve lüks detaylarla şık bir konaklama deneyimi yaşa. Maksimum konfor için modern olanaklar da cabası.

  • Rahatlamak için özel spa

    Oteldeki spa merkezinde stresini atabilir, çeşitli masaj ve terapi teknikleriyle tüm vücudunu rahatlatabilirsin.

  • Kapalı havuz ve sağlıklı yaşam merkezi

    Burada serinletici bir kapalı yüzme havuzu, rahatlatıcı bir sauna ve yenilenmen için iyi donanımlı bir fitness merkezi bulabilirsin.

  • Vale park hizmeti mevcut

    Arabayla gelen misafirler için otelde vale park hizmeti var, ancak günlük bir ücreti olduğunu unutma.

  • Şehir merkezinde, turistik yerlere yakın konum

    Otel, İzmir şehir merkezinde ideal bir konumda. Basmane Meydanı, Kemeraltı Çarşısı, Kordonboyu ve Konak Meydanı'na kolayca yürüyerek ulaşabilirsin.

  • Geniş ve temiz misafir odaları

    Odalar oldukça geniş, temiz ve konforlu. Hem dinlenmek hem de çalışmak için rahat bir ortam sunuyor.

  • Harika bağlantı ve ulaşım

    Otel genelinde yüksek hızlı Wi-Fi'nin keyfini çıkar ve Basmane ile Çankaya metro istasyonları dahil toplu taşıma araçlarına kolayca ulaşabilirsin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Ontur Izmir Otel hakkında

Hotel Ontur Izmir Otel Türkiye'nin İzmir şehrinde bulunan ve konuklarına 4 yıldızlı konaklama imkanı sunan bir oteldir. Otel odalarında telefon, televizyon, çalışma masası, saç kurutma makinesi ve minibar ile donatılmıştır. Otel bünyesinde jimnastik salonu, otelbar, sigara içilmeyen odalar, engelli konuklar için imkanlar, asansör ve otel kasası mevcuttur. Otelde 24 saat açık resepsiyon ve oda servis imkanı bulunmaktadır. Otel restoranında lezzetli yemekler servis edilmektedir. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı salonu da bulunmaktadır. Otelin ortak alanların da ücretsiz kablosuz internet erişimi imkanı bulunmaktadır. Ayrıca otelde özel oto park alanı mevcuttur. Otele evcil hayvanların girmesine izin verilmemektedir. Müşteriler için çamaşırhane servisi, ütü servisi, kuru temizleme ve araba kiralama servisi hizmetleri de konuklara sunulmaktadır. Tesis içerisinde 80 konuk odası yer almaktadır. Otel bulunduğu konum itibariyle, Saat Kulesi 1.2 km mesafede ve havaalanına 30 dakikalık araç mesafesinde yer alır.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺4.329
Fiyatları görün: 11 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺3.434
    Fiyatları görün: 10 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.159
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.203
    Fiyatları görün: 10 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺7.080
    Fiyatları görün: 13 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.900
    Fiyatları görün: 12 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.846
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.250
    Fiyatları görün: 11 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.286
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.185
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.459
    Fiyatları görün: 10 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.098
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.615
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki ortalama fiyatlara dayanır
₺11.001
₺5.500
₺0

三, 22.07.26

₺6.620

四, 23.07.26

₺6.414

五, 24.07.26

₺6.180

六, 25.07.26

₺9.427

日, 26.07.26

₺6.419

一, 27.07.26

₺6.245

二, 28.07.26

₺6.649

三, 29.07.26

₺6.476

四, 30.07.26

₺6.628

五, 31.07.26

₺6.542

六, 01.08.26

₺9.836

日, 02.08.26

₺9.866

一, 03.08.26

₺9.786

二, 04.08.26

₺9.932

三, 05.08.26

₺9.978

四, 06.08.26

₺9.879

五, 07.08.26

₺9.900

六, 08.08.26

₺9.826

日, 09.08.26

₺9.964

一, 10.08.26

₺9.710

二, 11.08.26

₺10.175

三, 12.08.26

₺9.921

四, 13.08.26

₺9.999

五, 14.08.26

₺9.911

六, 15.08.26

₺9.926

日, 16.08.26

₺10.022

一, 17.08.26

₺10.061

二, 18.08.26

₺10.350

三, 19.08.26

₺10.481

四, 20.08.26

₺10.063

五, 21.08.26

₺10.174

六, 22.08.26

₺9.690

日, 23.08.26

₺10.311

一, 24.08.26

₺10.153

二, 25.08.26

₺10.431

三, 26.08.26

₺10.275

四, 27.08.26

₺10.518

五, 28.08.26

₺10.147

六, 29.08.26

₺9.756

日, 30.08.26

₺10.491

一, 31.08.26

₺10.847

二, 01.09.26

₺10.268

三, 02.09.26

₺11.001

四, 03.09.26

₺10.659

五, 04.09.26

₺10.625

六, 05.09.26

₺10.322

Yorumlar

8,2
Çok iyi
en popüler sitelerden alınan 3.179 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, hem iş seyahatinde olanlara hem de gezginlere hitap eden çok yönlü bir şehir merkezidir ve konforlu bir konaklama için mükemmel bir değer sunar. İzmir'deki merkezi konumu, Basmane tren istasyonuna ve metroya doğrudan erişim sağlayarak şehir keşfini zahmetsiz hale getirir. Konuklar, iş veya geziyle geçen bir günün ardından dinlenmek için iyi bakımlı kapalı yüzme havuzunun ve saunanın keyfini çıkarabilirler. Otel personeli, misafirperver ve yardımsever tavırlarıyla sürekli övgü almakta olup, kahvaltı büfesi taze ve lezzetli çok çeşitli seçenekler sunarak öne çıkmaktadır. Daha sakin bir deneyim için konukların bahçeye bakan bir oda talep etmeleri önerilir.

İzmir için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel44%
Çok iyi28%
İyi13%
Fena değil7%
Kötü8%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Spa
  • Otopark
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Giriş Salonu/lobi
  3. Asansör
  4. Fitness
  5. Otopark
  6. Bar
  7. Otelde emanet kasası
  8. Konferans Odaları
  9. Sigara içilmeyen odalar
  10. PC ve İnternet Erişimi
  11. Restoran
  12. 24 saat açık resepsiyon

Çocuklar için

  1. Beşik

Sağlıklı yaşam

  1. Masaj
  2. Sauna

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun
  2. Engelli otoparkı

Oda özellikleri

  1. Televizyon
  2. Merkezi ısıtma
  3. Klima
  4. Uydu TV
  5. Masa
  6. Küçük salon
  7. Odada kasa
  8. Kablo TV
  9. Wi-Fi (oda)
  10. Odalarda ücretsiz kablosuz internet

Yiyecek ve içecekler

  1. Helal yemek

Otel teması/türü

  1. ekoloji dostu otel
  2. Butik otel

Konum

İsmet Kaptan, Gazi Blv. No:130, 35241, İzmir, Türkiye

Ontur Izmir Otel ile olan mesafe

Basmane:0.3 km

Agora Açık Hava Müzesi:0.6 km

Kültürpark:0.6 km

İzmir:1.2 km

İzmir Saat Kulesi:1.2 km

Kadifekale:1.2 km

Atatürk Maskı:2 km

Asansör:2.7 km

İzmir Atatürk Stadyumu:3.4 km

Bayraklı Höyüğü:5.2 km

Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi:6.5 km

Adnan Menderes Havalimanı:14.9 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

İsmet Kaptan, Gazi Blv. No:130, 35241, İzmir, Türkiye

Ontur Izmir Otel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Ontur Izmir Otel'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Ontur Izmir Otel şunları sunuyor: 1 havuz alanı.

  • Ontur Izmir Otel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Ontur Izmir Otel evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Ontur Izmir Otel'de otopark mevcut mu?

    Evet, Ontur Izmir Otel misafirler için Otopark, Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • Ontur Izmir Otel'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Ontur Izmir Otel için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Ontur Izmir Otel nerede bulunuyor?

    Ontur Izmir Otel, İsmet Kaptan, Gazi Blv. No:130, 35241, İzmir, Türkiye adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

İzmir Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 3 Yıldız
    Otel
    Luis Otel
    8,5Mükemmel (866 misafir puanı)
    İzmir, Şehir merkezi 10.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.738
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Marina Hotel
    7,8İyi (2.510 misafir puanı)
    İzmir, Şehir merkezi 1.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.314
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Oglakcioglu Park Hotel
    8,7Mükemmel (4.028 misafir puanı)
    İzmir, Şehir merkezi 1.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺3.286
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Helen Inn
    8,7Mükemmel (1.305 misafir puanı)
    İzmir, Şehir merkezi 2.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.580
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Alion Hotel
    9,2Mükemmel (434 misafir puanı)
    İzmir, Şehir merkezi 1.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺3.869
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • Popüler Tercih
    2 Yıldız
    Otel
    Perla Arya Hotel
    8,3Çok iyi (2.087 misafir puanı)
    İzmir, Şehir merkezi 2.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.581
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    İstanblu Hotel&Spa
    8,6Mükemmel (445 misafir puanı)
    İzmir, Şehir merkezi 1.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.262
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Ege Palas Business
    8,3Çok iyi (2.971 misafir puanı)
    İzmir, Şehir merkezi 2.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.421
    Fiyatları görün: 11 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Doubletree By Hilton Hotel Izmir Airport
    8,6Mükemmel (4.798 misafir puanı)
    İzmir, Şehir merkezi 12.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.059
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün

Ontur Izmir Otel yakınında gidilecek yerler