başlangıç fiyatı₺2.761
Fiyatları görün: 1 site
Fiyatları görün
Sweet Home Boutique
Sweet Home Boutique
Sweet Home Boutique
Sweet Home Boutique
Sweet Home Boutique

Bilmeniz gerekenler

  • Çocuk bölümü olan açık havuz

    Açık havuzda serinletici bir yüzmenin keyfini çıkar, ailelerin birlikte dinlenmesi ve eğlenmesi için mükemmel, özel bir çocuk bölümü de var.

  • İlknur Hanım'dan ev yapımı kahvaltı

    İlknur Hanım tarafından kişisel olarak hazırlanan, taze, yerel malzemeler ve enfes ev yapımı yemeklerle dolu zengin ve çeşitli bir açık büfe kahvaltının tadını çıkar.

  • Gerçek bir aile işletmesi butik deneyimi

    Sahibi Rıza Bey ve ailesinden gerçek bir sıcaklık ve misafirperverlik deneyimi yaşa, her misafir için samimi, ev gibi bir atmosfer yaratılıyor.

  • Özel balkonlu odalar

    Klimalı odalarda özel balkonların tadını çıkar, çevrenin keyfini çıkarabileceğin kişisel bir açık alan sunuluyor.

  • Side'deki cazibe merkezlerine yakın merkezi konum

    Side Antik Kenti'ne, plaja ve çeşitli mağaza ve restoranlara kolayca yürüyerek ulaşabileceğin merkezi bir konumdan faydalan.

  • Sakin ve huzurlu bir ortam

    Kalabalıktan uzak, huzurlu bir ortamda dinlenmek için ideal, sakin ve dingin bir atmosferin tadını çıkar.

  • Olağanüstü temizlik ve hijyen

    Tüm odalarda ve tesislerde temizlik ve hijyenin ön planda tutulduğu, titizlikle bakımlı bir ortamda gönül rahatlığıyla kalabilirsin.

  • Sınırsız çay ve kahve servisi

    Gün boyunca ücretsiz, sınırsız çay ve kahve imkanının keyfini çıkar, rahatlamana ve konforuna katkıda bulunuyor.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Sweet Home Boutique hakkında

Sweet Home Oteli, Türkiye'nin Side kentinde yer almakta ve konuklarına 4 yıldızlı hizmet sunmaktadır. 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisinde birden fazla dil bilen personel görev yapmakta ve otel kasası bulunmaktadır. Otelin genel alanlarında yüksek hızda kablosuz internet erişimi mevcuttur. Otel bünyesinde yer alan ve tam gün hizmet veren otel bar da bir şeyler içmek mümkündür. Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır. Otelde rahatlamak ve yorgunluğu gidermek için duşlu banyo, merkezi noktadan yönlendirilen ısıtma mevcuttur. Müşterilere çamaşırhane servisi verilmektedir. Otel içinde katlar arası ulaşımda kullanılan asansör bulunmaktadır. Engelli konukların rahat edebilecekleri imkanlar mevcuttur. Yüzmekten hoşlanan konuklar açık yüzme havuzunda zaman geçirebilmektedirler. Otel konuklarına balkonlu ve teraslı oda imkanı sunmaktadır. Otelde bulunan araç kiralama hizmeti sayesinde kentin değişik yerlerini keşfetme olanağı bulacaksınız.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺2.761
Fiyatları görün: 1 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺15.877
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺52.657
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺10.764
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.030
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.639
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.990
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.933
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺0
₺0
₺0

Yorumlar

8,9
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 363 misafir puanına 
dayanmaktadır

Side için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel80%
Çok iyi8%
İyi5%
Fena değil4%
Kötü3%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Havuz
  • Otopark
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. Giriş Salonu/lobi
  2. Hızlı giriş / çıkış
  3. Asansör
  4. Otopark
  5. Teras
  6. Bagaj Servisi
  7. Bar
  8. Açık havuz
  9. Otelde emanet kasası
  10. Sigara içilmeyen odalar
  11. Restoran
  12. 24 saat açık resepsiyon

Sağlıklı yaşam

  1. Masaj
  2. Sauna

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Açılabilir pencere
  3. Televizyon
  4. Saç kurutma makinası
  5. Merkezi ısıtma
  6. Klima
  7. Mini Bar
  8. Radyo
  9. Uydu TV
  10. Masa
  11. Telefon
  12. Odada kasa

Çocuklar için

  1. Çocuk Parkı

Yiyecek ve içecekler

  1. Helal yemek

Konum

Kemer Mah.1504 Sok. No:2 Side, 07330, Side, Türkiye

Sweet Home Boutique ile olan mesafe

Side:0.8 km

Side Müzesi:1.9 km

Vespasianus Anıtı:1.9 km

Antik Tiyatro:2 km

Men Tapınağı:2.5 km

İbrahim Sözen Gençlik Merkezi:2.8 km

Manavgat Şelalesi:5.7 km

Aquaeduct:5.8 km

Mini Zoo:10.1 km

Amphitheater:11 km

Antalya Havalimanı (AYT):55.5 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Kemer Mah.1504 Sok. No:2 Side, 07330, Side, Türkiye

Sweet Home Boutique ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Sweet Home Boutique'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Sweet Home Boutique şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • Sweet Home Boutique'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Sweet Home Boutique evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Sweet Home Boutique'de otopark mevcut mu?

    Evet, Sweet Home Boutique misafirler için Otopark sunmaktadır.

  • Sweet Home Boutique'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Sweet Home Boutique için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Sweet Home Boutique nerede bulunuyor?

    Sweet Home Boutique, Kemer Mah.1504 Sok. No:2 Side, 07330, Side, Türkiye adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Side Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 5 Yıldız
    Otel
    Castival Hotel
    9,0Mükemmel (11.632 misafir puanı)
    Side, Şehir merkezi 5.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.041
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Side Crown Serenity Ultra All Inclusive
    8,0Çok iyi (8.690 misafir puanı)
    Side, Şehir merkezi 11.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.673
    Fiyatları görün: 3 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Hotel Linda Resort - All Inclusive
    8,4Çok iyi (7.329 misafir puanı)
    Side, Şehir merkezi 5.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.526
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Side Legend Hotel
    6,4(1.625 misafir puanı)
    Side, Şehir merkezi 1.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.443
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Luna Blanca Resort & Spa
    8,6Mükemmel (3.806 misafir puanı)
    Side, Şehir merkezi 5.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺14.761
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    TUI BLUE Barut Andiz - Adult Only - Ultra All Inclusive
    9,7Mükemmel (4.599 misafir puanı)
    Side, Şehir merkezi 0.8 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Side Square Hotel
    7,5İyi (1.008 misafir puanı)
    Side, Şehir merkezi 0.1 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Glamour Resort & Spa
    8,4Çok iyi (6.830 misafir puanı)
    Side, Şehir merkezi 8.9 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Side Moon Palace Hotel
    8,7Mükemmel (3.446 misafir puanı)
    Side, Şehir merkezi 2.0 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün

Sweet Home Boutique yakınında gidilecek yerler