başlangıç fiyatı₺6.469
Fiyatları görün: 8 site
Seda Bonifacio Global City Manila
Seda Bonifacio Global City Manila
Seda Bonifacio Global City Manila
Seda Bonifacio Global City Manila
Seda Bonifacio Global City Manila

Bilmeniz gerekenler

  • Modern açık yüzme havuzu

    Yenilenmiş ikinci kattaki havuz alanında, özel çocuk bölümü ve özenli havuz başı servisi ile rahatlayabilirsin.

  • Kültürel simge yapılara yakınlık

    Etkileşimli Mind Museum'a sadece 5 dakikalık sürüş mesafesinde ve SM Aura Premier'e yürüme mesafesinde yer alan otelde çevreyi kolayca keşfedebilirsin.

  • Evcil hayvan dostu yönetici konaklamaları

    Yaya dostu Taguig bölgesinin kalbinde yer alan, evcil hayvanlara özel odalarda dört ayaklı dostlarınla birlikte seyahat edebilirsin.

  • Executive Club Lounge erişimi

    Club Oda'da konaklamanı bir üst seviyeye taşıyarak özel check-in, ikindi çayı ve akşam kokteyllerinin keyfini 21. kattaki sakin ortamda çıkarabilirsin.

  • Otantik Filipin kahvaltı lezzetleri

    Misto'da taze taho, lezzetli arroz caldo ve geleneksel Filipin ekmekleri gibi yerel spesiyaliteler sunan zengin bir sabah büfesini keşfedebilirsin.

  • Geniş tek yatak odalı daireler

    Ayrı oturma alanları, mini mutfaklar ve odada çamaşır yıkama olanakları ile ev konforunda bir deneyim için geniş süitlerde rahatlayabilirsin.

  • Kapsamlı sağlıklı yaşam stüdyosu

    İyi donanımlı fitness merkezinde rutinini sürdürebilir veya tam bir rahatlama için odanda özel bir masajın keyfini çıkarabilirsin.

  • Özgün Filipin misafirperverliği

    Dost canlısı güvenlik K9'ları da dahil olmak üzere özel bir ekibin güvenli ve samimi bir ortam sağladığı sıcak bir atmosferin tadını çıkarabilirsin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Havuz
  • Spa
başlangıç fiyatı₺6.469
Fiyatları görün: 8 site

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺4.442
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺3.189
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺1.989
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺6.286
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Restoran
    başlangıç fiyatı₺4.200
    Fiyatları görün: 6 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺5.828
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺5.096
    Fiyatları görün: 5 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺1.766
    Fiyatları görün: 5 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺12.589
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    başlangıç fiyatı₺10.197
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺15.245
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺2.130
    Fiyatları görün: 5 site

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺11.794
₺5.895
₺0

Wed, 16.09.26

₺8.574

Thu, 17.09.26

₺8.112

Fri, 18.09.26

₺7.225

Sat, 19.09.26

₺7.403

Sun, 20.09.26

₺7.119

Mon, 21.09.26

₺7.897

Tue, 22.09.26

₺8.336

Wed, 23.09.26

₺8.108

Thu, 24.09.26

₺8.191

Fri, 25.09.26

₺7.284

Sat, 26.09.26

₺7.090

Sun, 27.09.26

₺7.051

Mon, 28.09.26

₺7.797

Tue, 29.09.26

₺8.481

Wed, 30.09.26

₺8.442

Thu, 01.10.26

₺7.910

Fri, 02.10.26

₺7.047

Sat, 03.10.26

₺8.142

Sun, 04.10.26

X

Mon, 05.10.26

X

Tue, 06.10.26

₺8.582

Wed, 07.10.26

₺8.260

Thu, 08.10.26

X

Fri, 09.10.26

₺7.051

Sat, 10.10.26

₺8.255

Sun, 11.10.26

X

Mon, 12.10.26

₺7.922

Tue, 13.10.26

X

Wed, 14.10.26

X

Thu, 15.10.26

X

Fri, 16.10.26

₺7.051

Sat, 17.10.26

₺7.256

Sun, 18.10.26

X

Mon, 19.10.26

₺8.029

Tue, 20.10.26

₺8.108

Wed, 21.10.26

₺8.370

Thu, 22.10.26

₺7.910

Fri, 23.10.26

₺7.474

Sat, 24.10.26

₺7.280

Sun, 25.10.26

X

Mon, 26.10.26

X

Tue, 27.10.26

₺11.794

Wed, 28.10.26

X

Thu, 29.10.26

X

Fri, 30.10.26

X

Yorumlar

8,8
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 10.961 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir

Bu otel, hem iş seyahatinde olanlara hem de gezginlere hitap eden çok yönlü bir şehir merkezidir. BGC'nin hareketli kalbindeki rakipsiz konumu, Bonifacio High Street, SM Aura ve Market Market alışveriş merkezi gibi cazibe merkezlerine kolay yürüme mesafesinde anında erişim imkanı sunar. Tesis, modern makinelerle donatılmış iyi donanımlı bir spor salonuna sahiptir ve bu da fitness rutinlerini sürdürmek için idealdir. Konuklar, personelin olağanüstü nezaketini ve kahvaltı büfesinin Filipin ve Batı yemeklerinden oluşan geniş seçeneklerini sürekli olarak övmektedir. Daha ayrıcalıklı bir deneyim için, daha sakin bir kahvaltı, ikindi çayı ve akşam kokteylleri için Club Lounge'a yükseltmeyi düşünebilirsiniz.

Taguig için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel63%
Çok iyi25%
İyi7%
Fena değil2%
Kötü3%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Spa
  • Otopark
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Kafe
  3. Giriş Salonu/lobi
  4. Asansör
  5. Fitness
  6. Otopark
  7. Bar
  8. Açık havuz
  9. Konferans Odaları
  10. Sigara içilmeyen odalar
  11. PC ve İnternet Erişimi
  12. Restoran

Sağlıklı yaşam

  1. Masaj
  2. Bornoz

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun

Oda özellikleri

  1. Bulaşık makinesi
  2. Duş
  3. Ütü Masası
  4. Açılabilir pencere
  5. Televizyon
  6. Saç kurutma makinası
  7. Elektrik su ısıtıcısı
  8. Klima
  9. Mini Bar
  10. Uydu TV
  11. Masa
  12. Küçük salon

Spor tesisleri

  1. Fitness

Otel teması/türü

  1. Kongre oteli

Otel özellikleri

  1. LGBTQ+ dostu

Yiyecek ve içecekler

  1. Vejetaryen yemek

Konum

30th Street corner 11th Avenue, Lane P, Taguig, 1634, Filipinler

Seda Bonifacio Global City Manila ile olan mesafe

Guadalupe:2 km

Museo ng Makati:2.9 km

:5.2 km

Ninoy Aquino International Airport:6.1 km

Mall of Asia Arena:7.7 km

Smart Araneta Coliseum:7.8 km

San Sebastian Church:8.8 km

Pambansang Museo ng Pilipinas:8.9 km

Quiapo Church:9.2 km

San Agustin Church:9.4 km

Fort Santiago:10.1 km

Andres Bonifacio Monument:14 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

30th Street corner 11th Avenue, Lane P, Taguig, 1634, Filipinler

Seda Bonifacio Global City Manila ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Seda Bonifacio Global City Manila'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Seda Bonifacio Global City Manila şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • Seda Bonifacio Global City Manila'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Seda Bonifacio Global City Manila evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Seda Bonifacio Global City Manila'de otopark mevcut mu?

    Evet, Seda Bonifacio Global City Manila misafirler için Otopark sunmaktadır.

  • Seda Bonifacio Global City Manila'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Seda Bonifacio Global City Manila için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Seda Bonifacio Global City Manila nerede bulunuyor?

    Seda Bonifacio Global City Manila, 30th Street corner 11th Avenue, Lane P, 1634, Taguig, Filipinler adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Taguig Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • Max Style
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • RedDoorz @ DBuilders Ph1 Taguig
    başlangıç fiyatı₺1.115
    Fiyatları görün: 2 site
  • Maxstays - Max Style At Fort Victoria
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • One Uptown Residences In Uptown Bgc
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • The Cityflats Bgc
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • RedDoorz @ Western Bicutan Transients Inn
    başlangıç fiyatı₺691
    Fiyatları görün: 3 site
  • Victoria Soho Suites
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • RedDoorz near Mercado del Lago
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin

Seda Bonifacio Global City Manila yakınında gidilecek yerler