başlangıç fiyatı₺5.121
Fiyatları görün: 8 site
Fiyatları görün
NH Barcelona Stadium
NH Barcelona Stadium
NH Barcelona Stadium
NH Barcelona Stadium
NH Barcelona Stadium

Bilmeniz gerekenler

  • En üst kattan şehir ve stadyum manzarası

    Seçkin en üst kat odaları, bir tarafta şehrin, diğer tarafta FC Barcelona stadyumunun büyüleyici manzaralarını sunuyor.

  • Çok yönlü toplantı ve etkinlik alanları

    Yedi adet iyi donanımlı toplantı odasında 250 kişiye kadar misafir ağırlayabilir, özel etkinlik hizmetlerinden faydalanabilirsin.

  • Şehir manzaralı çatı havuzu

    Mevsimlik çatı havuzunda ve terasında dinlenirken Barselona'dan Montjuic'e uzanan harika panoramik manzaraların tadını çıkarabilirsin.

  • İyi bağlantılı Les Corts konumu

    Hareketli Les Corts bölgesinde yer alan otelden metroya, ana otoyollara ve yerel alışveriş merkezlerine kolayca ulaşabilirsin.

  • Zengin açık büfe kahvaltı

    Güne sipariş üzerine hazırlanan sıcak yemekler ve erken kuş seçenekleri de dahil olmak üzere lezzetli ve çeşitli bir açık büfe kahvaltıyla başlayabilirsin.

  • FC Barcelona stadyumuna yürüme mesafesinde

    Futbol tutkunları için harika bir konumda, FC Barcelona stadyumu ve müzesine sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindesin.

  • Balkonlu geniş odalar

    Birçok odada geniş alan ve özel balkonlar var, şehir veya stadyum manzarası eşliğinde rahat bir konaklama seni bekliyor.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

NH Barcelona Stadium hakkında

Hotel NH Rallye,İspanyanın Barselona şehrinde yer almakta olup üç yıldızlı bir oteldir.Barselonanın Nou Camp stadına bakmakta olan otel,metro istasyonuna yürüyerek 5 dakika mesafede bulunmaktadır.Otelde bisiklet kiralama,sörf,Beach Voleybol gibi sportif imkanlar mevcuttur.Otelde,spor salonu ve çatısında yer alan bir yüzme havuzu sunmaktadır.Ayrıca, öğle ve akşam yemeklerinde mevsimlik malzemeler kullanılarak hazırlanmış Akdeniz yemekleri sunmaktadır. Lobideki kafe, her gün gece yarısına kadar açıktır. 24 Saat açık resepsiyon ve 24 saat oda servisi hizmeti sunan otel bünyesinde bulundurduğu Lobi, Otel kasası ve Çamaşırhane servisi ile misafirlerine hizmet sunmaktadır. Ayrıca otelde Express cheking/checkout imkânı mevcuttur. Arabalı müşteriler için özel otopark bulunmaktadır ve konuklarına araba kiralama hizmeti vermektedir. Otelin klimalı odalarında düz ekran uydu TV ve telefon bulunmaktadır.Tüm odalarında faks modem,klima , mini bar , çalışma masası ve güvenlik için küçük bir kasa bulunmaktadır. Ayrıca otelin tüm odalarının banyosunda duş ve küvet bulunmaktadır.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺5.121
Fiyatları görün: 8 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺5.670
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.884
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.414
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.889
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.381
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.746
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺9.780
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.534
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺6.313
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.815
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺8.963
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki ortalama fiyatlara dayanır
₺24.270
₺12.135
₺0

seg, 10.08.26

₺10.899

ter, 11.08.26

₺11.150

qua, 12.08.26

₺11.090

qui, 13.08.26

₺11.385

sex, 14.08.26

X

sáb, 15.08.26

₺12.852

dom, 16.08.26

₺12.767

seg, 17.08.26

₺8.878

ter, 18.08.26

₺8.990

qua, 19.08.26

₺12.704

qui, 20.08.26

₺11.996

sex, 21.08.26

₺12.453

sáb, 22.08.26

₺14.073

dom, 23.08.26

₺9.903

seg, 24.08.26

₺8.978

ter, 25.08.26

₺10.107

qua, 26.08.26

₺11.958

qui, 27.08.26

₺12.730

sex, 28.08.26

₺11.671

sáb, 29.08.26

₺10.225

dom, 30.08.26

₺11.144

seg, 31.08.26

₺10.033

ter, 01.09.26

₺11.177

qua, 02.09.26

₺11.838

qui, 03.09.26

₺11.458

sex, 04.09.26

₺18.069

sáb, 05.09.26

₺23.998

dom, 06.09.26

X

seg, 07.09.26

₺24.270

ter, 08.09.26

₺21.829

qua, 09.09.26

₺13.963

qui, 10.09.26

X

sex, 11.09.26

₺13.951

sáb, 12.09.26

₺13.828

dom, 13.09.26

₺11.208

seg, 14.09.26

X

ter, 15.09.26

₺19.524

qua, 16.09.26

₺18.253

qui, 17.09.26

₺17.100

sex, 18.09.26

₺13.919

sáb, 19.09.26

₺12.505

dom, 20.09.26

₺10.441

seg, 21.09.26

X

ter, 22.09.26

X

qua, 23.09.26

₺13.507

qui, 24.09.26

₺14.615

sex, 25.09.26

₺13.231

sáb, 26.09.26

₺13.497

dom, 27.09.26

X

seg, 28.09.26

X

ter, 29.09.26

₺14.153

qua, 30.09.26

X

qui, 01.10.26

X

sex, 02.10.26

₺12.221

sáb, 03.10.26

₺12.903

dom, 04.10.26

X

seg, 05.10.26

X

ter, 06.10.26

X

qua, 07.10.26

X

qui, 08.10.26

X

sex, 09.10.26

X

sáb, 10.10.26

₺13.407

Yorumlar

8,4
Çok iyi
en popüler sitelerden alınan 7.267 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, iş seyahatindeki gezginler ve uygun fiyatlı konfor arayan turistler için ideal, çok yönlü bir şehir merkezidir. Sakin bir yerleşim bölgesinde mükemmel bir konuma sahip olup, Camp Nou stadyumu'na kolay erişim ve şehir merkezine toplu taşıma bağlantıları sunar. Tesislerin öne çıkan özelliği, doğal manzaralar eşliğinde serinletici bir kaçış sunan çatı katı yüzme havuzu ve panoramik terastır. Misafirler, olağanüstü personeli ve çok çeşitli taze ve benzersiz seçenekler sunan muhteşem açık büfe kahvaltıyı sürekli olarak övmektedir. Gerçekten ayrıcalıklı bir deneyim için, daha iyi manzaralar sunan üst katlarda bir oda ayırtmayı düşünebilirsiniz.

Barselona için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel50%
Çok iyi32%
İyi11%
Fena değil5%
Kötü2%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Kafe
  3. Giriş Salonu/lobi
  4. Asansör
  5. Fitness
  6. Otopark
  7. Teras
  8. Evcil hayvan kabul edilir
  9. Bar
  10. Açık havuz
  11. Otelde emanet kasası
  12. Konferans Odaları

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun
  2. Engellilere yönelik geçiş yolu
  3. Engelli otoparkı

Sağlıklı yaşam

  1. Solaryum

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Ütü Masası
  3. Açılabilir pencere
  4. Televizyon
  5. Saç kurutma makinası
  6. Merkezi ısıtma
  7. Klima
  8. Mini Bar
  9. Ücretli TV
  10. Radyo
  11. Uydu TV
  12. Masa

Spor tesisleri

  1. Fitness
  2. Kayak

Otel teması/türü

  1. Kongre oteli

Otel özellikleri

  1. LGBTQ+ dostu

Konum

Travessera de les Corts, 150, 152, 08028, Barselona, İspanya

NH Barcelona Stadium ile olan mesafe

Spotify Camp Nou:0.4 km

les Corts:0.5 km

Olympic Stadium Lluís Companys:3 km

Barselona:3.7 km

La Rambla:3.9 km

Cathedral Of Santa Eulalia:4.1 km

Palau De La Música Catalana:4.1 km

Park Guell:4.3 km

Triumphal Arch:4.6 km

Santa Maria Del Mar:4.6 km

Sagrada Família:4.7 km

Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport:10 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Travessera de les Corts, 150, 152, 08028, Barselona, İspanya

NH Barcelona Stadium ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • NH Barcelona Stadium'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, NH Barcelona Stadium şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • NH Barcelona Stadium'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Evet, NH Barcelona Stadium'in oda tipine veya mevcudiyete bağlı olarak değişebilen bir evcil hayvan politikası bulunmaktadır. Evcil hayvan politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen otelle doğrudan iletişime geçin.

  • NH Barcelona Stadium'de otopark mevcut mu?

    Evet, NH Barcelona Stadium misafirler için Otopark, Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • NH Barcelona Stadium'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    NH Barcelona Stadium için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • NH Barcelona Stadium nerede bulunuyor?

    NH Barcelona Stadium, Travessera de les Corts, 150, 152, 08028, Barselona, İspanya adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Barselona Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 2 Yıldız
    Otel
    The Mo House Gotic
    7,2(2.072 misafir puanı)
    Barselona, Şehir merkezi 0.4 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    NH Sants Barcelona
    8,4Çok iyi (9.391 misafir puanı)
    Nou Camp 1.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.610
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    HOTEL SAGRADA FAMILIA
    8,0Çok iyi (5.042 misafir puanı)
    Sagrada Familia 0.3 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.884
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • 1 Yıldız
    Otel
    Hotel Casa Trafalgar Barcelona
    8,9Mükemmel (3.890 misafir puanı)
    Barselona, Şehir merkezi 0.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.448
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Ilunion Les Corts Spa
    8,1Çok iyi (12.712 misafir puanı)
    Nou Camp 0.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.763
    Fiyatları görün: 10 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Arc La Rambla
    8,7Mükemmel (11.366 misafir puanı)
    Barceloneta 1.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.306
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Sercotel Rosellón
    8,5Mükemmel (12.993 misafir puanı)
    Sagrada Familia 0.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.242
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    NH Barcelona Stadium
    8,4Çok iyi (7.267 misafir puanı)
    Nou Camp 0.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.121
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Hotel Medinaceli 4*Sup
    8,5Mükemmel (4.323 misafir puanı)
    Barceloneta 1.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.869
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün

NH Barcelona Stadium yakınında gidilecek yerler