başlangıç fiyatı₺5.254
Fiyatları görün: 6 site
Fiyatları görün
Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center
Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center
Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center
Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center
Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center

Bilmeniz gerekenler

  • Otel içinde Küba ve Asya mutfağı

    Otelde bulunan Küba restoranı ve Asya esintili yemek mekanıyla farklı lezzetleri deneyimleyebilirsin.

  • Şehir manzaralı çatı katı kapalı havuz

    9. katta bulunan kapalı havuzda serinleyebilir, Boston'ın panoramik şehir manzarasının tadını çıkarabilirsin.

  • Evcil hayvan dostu konaklama

    Otel evcil hayvanları da ağırlıyor, böylece tüylü dostlarınla birlikte rahat bir tatil geçirebilirsin.

  • 24 saat açık kahve ve çay istasyonu

    Lobide günün her saati taze kahve, çay veya sıcak çikolata için sıcak suya ulaşabilirsin.

  • Büyük tıp merkezlerine yakın konum

    Tıbbi ziyaretler için harika bir yer. Otel, Boston Tıp Merkezi'ne iki blok uzaklıkta ve Longwood Tıp Alanı'na servis hizmeti sunuyor.

  • Giriş-çıkış imkanı olan güvenli kapalı otopark

    Oteldeki kapalı otopark sayesinde aracın güvende olacak ve istediğin zaman giriş-çıkış yapabileceksin.

  • Kartlı geçişle artırılmış güvenlik

    Asansörler ve merdivenler için kartlı geçiş sistemi ve 7/24 güvenlik görevlileri sayesinde kendini çok daha güvende hissedeceksin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center hakkında

Hotel Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center ABD'nin Boston şehrinde bulunan ve konuklarına 3 yıldızlı konaklama imkanı sunan bir oteldir. Otel odalarında telefon, televizyon, çalışma masası, saç kurutma makinesi ve oturma grubu ile donatılmıştır. Otel bünyesinde jimnastik salonu, otelbar, sigara içilmeyen odalar, engelli konuklar için imkanlar, asansör ve otel kasası mevcuttur. Otelde 24 saat açık resepsiyon servis imkanı bulunmaktadır. Otel restoranında dünya mutfağından yemekler servis edilmektedir. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı salonu da bulunmaktadır. Otelin ortak alanların da ücretsiz kablosuz internet erişimi imkanı bulunmaktadır. Ayrıca otelde özel oto park alanı mevcuttur. Otele evcil hayvanların girmesine izin verilmektedir. Müşteriler için çamaşırhane servisi, çocuk bakım servisi, kuru temizleme ve araba kiralama servisi hizmetleri de konuklara sunulmaktadır. Tesis içerisinde 175 konuk odası yer almaktadır. Otel bulunduğu konum itibariyle, Prudential Tower Skywalk ve Bay Village 1.8 km mesafede yer alır.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺5.254
Fiyatları görün: 6 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺4.699
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.201
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺11.895
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺10.469
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺9.699
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺9.966
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺8.563
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺7.296
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺6.730
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺9.698
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺0
₺0
₺0

Yorumlar

7,7
İyi
en popüler sitelerden alınan 6.670 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, ailelere, gezginlere ve iş seyahatinde olanlara hitap eden çok yönlü bir şehir merkezidir. En cazip özelliği, önemli otoyollara ve havalimanına yakın elverişli konumu sayesinde Boston şehir merkezindeki turistik yerlere kolay erişim sağlamasıdır. Otelde kapalı havuz ve iyi donanımlı bir spor salonu bulunmakta olup, tüm misafirler için harika dinlence seçenekleri sunmaktadır. Misafirler, kahvaltı büfesini çeşitliliği ve kalitesi, personeli ise olağanüstü yardımseverliği ve profesyonelliği nedeniyle sürekli olarak övmektedir. Daha sakin bir deneyim için misafirler caddeye bakmayan odalar talep edebilir ve otel düşünceli bir şekilde ücretsiz kulak tıkacı sağlamaktadır.

Boston için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel33%
Çok iyi24%
İyi17%
Fena değil11%
Kötü15%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Kafe
  3. Giriş Salonu/lobi
  4. Hızlı giriş / çıkış
  5. Asansör
  6. Fitness
  7. Otopark
  8. Bagaj Servisi
  9. Evcil hayvan kabul edilir
  10. Bar
  11. Kapalı havuz
  12. Otelde emanet kasası

Çocuklar için

  1. Beşik

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun
  2. Engelli otoparkı

Oda özellikleri

  1. Ütü Masası
  2. Açılabilir pencere
  3. Televizyon
  4. Saç kurutma makinası
  5. Merkezi ısıtma
  6. Klima
  7. Radyo
  8. Küçük salon
  9. Telefon
  10. Odada kasa
  11. Kablo TV
  12. Wi-Fi (oda)

Spor tesisleri

  1. Fitness

Otel teması/türü

  1. Kongre oteli

Konum

811 Massachusetts Ave, Boston, 02118, ABD

Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center ile olan mesafe

Newmarket:0.8 km

Boston:3.2 km

Logan International Airport:6.1 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

811 Massachusetts Ave, Boston, 02118, ABD

Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center şunları sunuyor: 1 havuz alanı.

  • Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Evet, Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center'in oda tipine veya mevcudiyete bağlı olarak değişebilen bir evcil hayvan politikası bulunmaktadır. Evcil hayvan politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen otelle doğrudan iletişime geçin.

  • Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center'de otopark mevcut mu?

    Evet, Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center misafirler için Otopark, Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center nerede bulunuyor?

    Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center, 811 Massachusetts Ave, 02118, Boston, ABD adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Boston Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 4 Yıldız
    Otel
    The Bostonian Hotel Boston
    8,0Çok iyi (8.995 misafir puanı)
    Faneuil Hall Pazarı 0.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺7.022
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center
    7,7İyi (6.670 misafir puanı)
    Fenway Parkı 2.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.254
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    DoubleTree Suites by Hilton Hotel Boston - Cambridge
    8,6Mükemmel (6.585 misafir puanı)
    Fenway Parkı 2.3 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺8.277
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Harborside Inn
    8,7Mükemmel (13.892 misafir puanı)
    Faneuil Hall Pazarı 0.3 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺10.589
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Battery Wharf Hotel, Boston Waterfront
    8,3Çok iyi (5.357 misafir puanı)
    Boston, Şehir merkezi 1.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺14.994
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    The Godfrey Hotel Boston
    9,3Mükemmel (20.308 misafir puanı)
    Faneuil Hall Pazarı 0.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺9.921
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Hyatt Regency Boston
    8,6Mükemmel (14.247 misafir puanı)
    Faneuil Hall Pazarı 0.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺12.179
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • Popüler Tercih
    3 Yıldız
    Otel
    The Verb Hotel
    9,4Mükemmel (14.631 misafir puanı)
    Fenway Parkı 0.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺11.448
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Omni Boston Hotel at the Seaport
    8,9Mükemmel (12.546 misafir puanı)
    Boston, Şehir merkezi 1.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺18.326
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün

Hampton Inn & Suites Boston Crosstown Center yakınında gidilecek yerler