LAS ESCALECIAS 01- 0 y CALLE E, 200250, Puerto Villamil, Ekvador
Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
Fiyatları görün
Gran Hostal Tintorera
Gran Hostal Tintorera
Gran Hostal Tintorera
Gran Hostal Tintorera
Gran Hostal Tintorera

Bilmeniz gerekenler

  • Kişiye özel tasarlanmış odalar

    30 benzersiz tasarımlı odadan birinde kal, her biri yastık üstü yataklar, kaz tüyü yorganlar ve dinlendirici bir uyku için birinci sınıf nevresimlerle farklı bir ambiyans sunuyor.

  • Stratejik tur rezervasyon desteği

    Los Túneles ve volkan turları gibi yerel geziler için uzman rehberlik ve uygun rezervasyon imkanlarından yararlan, otel bazı geziler için bir karşılama noktası olarak hizmet veriyor.

  • Her odadan dağ manzarası

    Özel balkonları olan klimalı odalarda rahatla, bu balkonlar konaklamana huzurlu bir fon sağlayan pitoresk dağ manzaraları sunuyor.

  • Kişiselleştirilmiş hizmet sunan aile işletmesi

    Turlar, ulaşım ve yerel tavsiyeler konusunda yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapan aile sahiplerinden gerçek misafirperverliği deneyimle, misafirlerini evlerinde gibi hissettiriyorlar.

  • Huzurlu bahçe ortamı

    Sağlıklı bitkiler arasında sessiz bir kaçış sunan huzurlu bahçe alanında dinlen, keşif dolu bir günün ardından rahatlamak için mükemmel bir yer.

  • Organik çiftlikten taze kahvaltı

    Güne, sahibinin çiftliğinden gelen papaya da dahil olmak üzere taze organik meyveler, yumurta, ekmek ve kahve içeren lezzetli bir kahvaltıyla başla.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Yorumlar

8,3
Çok iyi
en popüler sitelerden alınan 498 misafir puanına 
dayanmaktadır
  • Temizlik
    8,7
    Mükemmel
  • Konum
    7,9
    İyi
  • Servis
    8,3
    Çok iyi
  • Konfor
    8,4
    Çok iyi
  • Fiyat dengesi
    7,9
    İyi

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. Kafe
  2. Hızlı giriş / çıkış
  3. Teras
  4. Bar
  5. Otelde emanet kasası
  6. Konferans Odaları
  7. Sigara içilmeyen odalar
  8. Restoran
  9. 24 saat açık resepsiyon
  10. Çamaşırhane servisi
  11. ortak alanlarda wi-fi
  12. Hipoalerjenik Odalar

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Ütü Masası
  3. Açılabilir pencere
  4. Saç kurutma makinası
  5. Merkezi ısıtma
  6. Klima
  7. Masa
  8. Odada kasa
  9. Wi-Fi (oda)
  10. Hipoalerjenik Yatak
  11. Odalarda ücretsiz kablosuz internet
  12. Ses geçirmez

Spor tesisleri

  1. Bisiklet Kiralama
  2. Sörf
  3. Yürüyüş Parkuru
  4. Dalış
  5. Balıkçılık
  6. Şnorkelle yüzme

Otel teması/türü

  1. Havaalanı oteli

Çocuklar için

  1. Çocuklar için ücretsiz konaklama

Konum

LAS ESCALECIAS 01- 0 y CALLE E, 200250, Puerto Villamil, Ekvador

Gran Hostal Tintorera ile olan mesafe

Puerto Villamil:0.1 km

Galapagos GPS Diving Center:0.3 km

Casa Rosada:0.6 km

Poza Puerta Del Jelí:0.8 km

Poza Baltazar:0.8 km

"Arnaldo Tupiza-Chamaidan" Giant Tortoise Breeding Center:1.2 km

Islote las Tintoreiras:1.4 km

El Estero (Only By Low Tide):3.3 km

The Radar:5.6 km

The Wall Of Tears:5.6 km

José Joaquín De Olmedo International Airport:1240.3 km

Konaklama yeri bilgileri

LAS ESCALECIAS 01- 0 y CALLE E, 200250, Puerto Villamil, Ekvador

Gran Hostal Tintorera ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Gran Hostal Tintorera'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Gran Hostal Tintorera havuz alanı sunmuyor.

  • Gran Hostal Tintorera'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Gran Hostal Tintorera evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Gran Hostal Tintorera'de otopark mevcut mu?

    Hayır, Gran Hostal Tintorera otopark hizmeti sunmamaktadır.

  • Gran Hostal Tintorera'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Gran Hostal Tintorera için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Gran Hostal Tintorera nerede bulunuyor?

    Gran Hostal Tintorera, LAS ESCALECIAS 01- 0 y CALLE E, 200250, Puerto Villamil, Ekvador adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Puerto Villamil Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 3 Yıldız
    Otel
    Iguana Crossing Boutique
    8,8Mükemmel (990 misafir puanı)
    Puerto Villamil, Şehir merkezi 0.5 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    The Wooden House Hotel
    9,0Mükemmel (250 misafir puanı)
    Puerto Villamil, Şehir merkezi 0.7 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Gran Hostal Tintorera
    8,3Çok iyi (498 misafir puanı)
    Puerto Villamil, Şehir merkezi 0.1 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 2 Yıldız
    Otel
    Hostal Galapagos by Bar de Beto
    8,7Mükemmel (686 misafir puanı)
    Puerto Villamil, Şehir merkezi 0.6 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Hotel Sierra Negra
    8,0Çok iyi (186 misafir puanı)
    Puerto Villamil, Şehir merkezi 0.4 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Hostal Muro De Las Lagrimas with high speed internet Starlink
    8,0Çok iyi (130 misafir puanı)
    Puerto Villamil, Şehir merkezi 0.6 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Cally Galapagos
    8,6Mükemmel (202 misafir puanı)
    Puerto Villamil, Şehir merkezi 0.5 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Cartago Bay
    8,7Mükemmel (73 misafir puanı)
    Puerto Villamil, Şehir merkezi 0.5 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Hotel Cally
    8,6Mükemmel (222 misafir puanı)
    Puerto Villamil, Şehir merkezi 0.3 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün

Puerto Villamil bölgesindeki popüler otel kategorileri

Gran Hostal Tintorera yakınında gidilecek yerler