başlangıç fiyatı₺5.356
Fiyatları görün: 7 site
Fiyatları görün
Courtyard by Marriott Hamburg City
Courtyard by Marriott Hamburg City
Courtyard by Marriott Hamburg City
Courtyard by Marriott Hamburg City
Courtyard by Marriott Hamburg City

Bilmeniz gerekenler

  • Böckmanns Restaurant'ta gurme yemekler

    Otelin modern restoranında eşsiz bir tartar barı da dahil olmak üzere uluslararası yemeklerin ve kaliteli hizmetin tadını çıkar.

  • Modern tasarım ve sessiz odalar

    Ana caddeye baksa bile huzurlu bir konaklama için ses yalıtımlı, bakımlı ve temiz odalarda çağdaş bir estetiği deneyimle.

  • Sauna ve spor salonu içeren sağlıklı yaşam alanı

    Modern ekipmanlarla tam donanımlı bir fitness odasında sağlığını koru ve rahatla, ayrıca bir sauna ve dinlenme alanı da mevcut.

  • Tesis bünyesinde uygun otopark

    Konaklaman boyunca aracın için güvenli bir depolama sağlayan, kolay erişilebilir bodrum katı otoparkından faydalan.

  • İyi donanımlı toplantı ve etkinlik alanları

    İş etkinlikleri ve atölye çalışmaları için ideal, harika ikramlar sunan yüksek teknolojili toplantı odalarında başarılı buluşmalara ev sahipliği yap.

  • Ulaşım merkezlerine yakın harika konum

    Hamburg Merkez İstasyonu, Berliner Tor U-Bahn ve S-Bahn istasyonlarına kolayca ulaşabilir, böylece havaalanına ve şehirdeki cazibe merkezlerine hızla gidebilirsin.

  • Evcil hayvan dostu konaklama

    Otel, eğitimli evcil hayvanlarını ek ücret karşılığında ağırlıyor, böylece tüm aile üyeleri için konforlu bir konaklama sağlıyor.

  • Gelişmiş konfor için oda içi olanaklar

    Odalar, rahat ve dinlendirici bir deneyim için lüks Marriott yatak takımları, düz ekran TV'ler, buzdolapları ve kahve/çay istasyonları sunar.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺5.356
Fiyatları görün: 7 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺3.819
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.299
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.451
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.320
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺7.002
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.396
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.177
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.404
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.302
    Fiyatları görün: 3 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.618
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.286
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün

Hamburg şehrindeki diğer Marriott Bonvoy otelleri

  • 5 Yıldız
    Otel
    The Westin Hamburg Elbphilharmonie
    8,7Mükemmel (12.035 misafir puanı)
    Hamburg Limanı 1.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺14.535
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Hotel Atlantic Hamburg, Autograph Collection
    9,0Mükemmel (10.513 misafir puanı)
    Hamburg Trengarı 0.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺15.739
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Le Méridien Hamburg
    8,5Mükemmel (11.338 misafir puanı)
    Hamburg Trengarı 0.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺7.002
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Moxy Hamburg - Finkenwerder
    8,1Çok iyi (146 misafir puanı)
    Hamburg, Şehir merkezi 10.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.007
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    SIDE Design Hotel Hamburg
    8,9Mükemmel (7.982 misafir puanı)
    Hamburg Trengarı 1.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺9.800
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Courtyard by Marriott Hamburg Airport
    8,7Mükemmel (5.790 misafir puanı)
    Hamburg Havalimanı 0.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.832
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Louis C. Jacob, Hamburg, Autograph Collection
    8,9Mükemmel (3.442 misafir puanı)
    Barclaycard Arena 5.7 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺10.322
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Hamburg Marriott Hotel
    8,5Mükemmel (8.772 misafir puanı)
    Hamburg Trengarı 1.3 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺9.303
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Moxy Hamburg City
    8,7Mükemmel (8.675 misafir puanı)
    Hamburg, Şehir merkezi 2.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.392
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün

Hamburg Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  • Hamburg şehrinde kaç adet Marriott Bonvoy oteli vardır?

    Hamburg şehrinde, bu otel de dahil olmak üzere 10 adet Marriott Bonvoy oteli bulunmaktadır.

  • Hamburg şehrindeki Marriott Bonvoy otellerinin fiyatları genellikle ne kadardır?

    Hamburg şehrindeki Marriott Bonvoy otelleri için fiyatlar, tahmini fiyatlara göre genellikle gecelik ₺4.392 ile ₺15.739 arasında değişmektedir.

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺0
₺0
₺0

Yorumlar

8,4
Çok iyi
en popüler sitelerden alınan 10.634 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, hem iş seyahatindeki gezginlere hem de turistlere hitap eden modern, temiz ve işlevsel bir deneyim sunan çok yönlü bir şehir merkezidir. Merkezi konumu, büyük tren ve otobüs istasyonları ile metro arasında elverişli bir konumda yer alarak mükemmel toplu taşıma erişimi sağlar. Otelde, yoğun bir günün ardından dinlenmek için mükemmel olan sauna ve dinlenme alanına sahip iyi donanımlı bir fitness odası bulunmaktadır. Konuklar, cana yakın ve profesyonel personeli ve özel bir vegan bölümü içeren zengin, çeşitli kahvaltı büfesini sürekli olarak övmektedir. Daha sakin bir konaklama için konukların bahçeye bakan bir oda talep etmeleri önerilir.

Hamburg için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel45%
Çok iyi30%
İyi11%
Fena değil7%
Kötü7%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Spa
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Hızlı giriş / çıkış
  3. Asansör
  4. Fitness
  5. Otopark
  6. Evcil hayvan kabul edilir
  7. Bar
  8. Konferans Odaları
  9. Sigara içilmeyen odalar
  10. Restoran
  11. 24 saat açık resepsiyon
  12. Atıştırma barı

Çocuklar için

  1. Beşik
  2. Çocuklar için ücretsiz konaklama
  3. Çocuk yemekleri

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun
  2. Engellilere uygun banyo
  3. Engelli otoparkı

Sağlıklı yaşam

  1. Sauna

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Ütü Masası
  3. Saç kurutma makinası
  4. Merkezi ısıtma
  5. Elektrik su ısıtıcısı
  6. Klima
  7. Radyo
  8. Masa
  9. Telefon
  10. Odada kasa
  11. Kablo TV
  12. Buzdolabı

Spor tesisleri

  1. Fitness

Konum

Adenauerallee 52, 20097, Hamburg, Almanya

Courtyard by Marriott Hamburg City ile olan mesafe

Berliner Tor:0.3 km

Hamburger Kunsthalle:1 km

Hamburg:1.6 km

Rathaus:1.7 km

St. Nikolai Museum:1.9 km

Miniature Wonderland:2.2 km

Speicherstadt:2.3 km

Elbe Philharmonic Hall:2.6 km

Church Of St. Michael:2.7 km

Millerntor-Stadion:3.3 km

St. Pauli Elbe Tunnel:3.5 km

Hamburg Havalimanı:9.1 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Adenauerallee 52, 20097, Hamburg, Almanya

Courtyard by Marriott Hamburg City ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Courtyard by Marriott Hamburg City'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Courtyard by Marriott Hamburg City havuz alanı sunmuyor.

  • Courtyard by Marriott Hamburg City'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Evet, Courtyard by Marriott Hamburg City'in oda tipine veya mevcudiyete bağlı olarak değişebilen bir evcil hayvan politikası bulunmaktadır. Evcil hayvan politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen otelle doğrudan iletişime geçin.

  • Courtyard by Marriott Hamburg City'de otopark mevcut mu?

    Evet, Courtyard by Marriott Hamburg City misafirler için Otopark, Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • Courtyard by Marriott Hamburg City nerede bulunuyor?

    Courtyard by Marriott Hamburg City, Adenauerallee 52, 20097, Hamburg, Almanya adresinde bulunuyor.

  • Courtyard by Marriott Hamburg City'e yakın popüler cazibe merkezleri nelerdir?

    Courtyard by Marriott Hamburg City'e yakın çevrede şu popüler cazibe merkezleri bulunmaktadır: Altona, Hamburg Trengarı, Hamburg-Altstadt, Poseidon-Bad, St Pauli, TUI Operettenhaus Tiyatrosu, HafenCity Hamburg, Hamburg Havalimanı.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Hamburg Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 4 Yıldız
    Otel
    Empire Riverside Hotel
    8,9Mükemmel (20.571 misafir puanı)
    Hamburg Limanı 0.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺9.726
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Premier Inn Hamburg City Klostertor
    8,3Çok iyi (7.546 misafir puanı)
    Hamburg, Şehir merkezi 1.9 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.671
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Hotel Stella Maris
    8,4Çok iyi (5.234 misafir puanı)
    Hamburg Limanı 0.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺1.268
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • Popüler Tercih
    5 Yıldız
    Otel
    Grand Elysee Hamburg
    9,2Mükemmel (23.748 misafir puanı)
    Hamburg Trengarı 1.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺12.350
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    PIERDREI Hotel HafenCity Hamburg
    9,2Mükemmel (9.983 misafir puanı)
    Hamburg, Şehir merkezi 0.9 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.587
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Innside by Meliá Hamburg Hafen
    8,4Çok iyi (10.635 misafir puanı)
    Hamburg, Şehir merkezi 1.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.854
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • Otel
    Hotel Alster-Hof
    8,2Çok iyi (6.133 misafir puanı)
    Hamburg Trengarı 1.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.997
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Premier Inn Hamburg St. Pauli
    8,5Mükemmel (7.579 misafir puanı)
    Hamburg, Şehir merkezi 1.7 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺3.238
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    The Fontenay
    9,3Mükemmel (2.918 misafir puanı)
    Hamburg, Şehir merkezi 1.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺28.056
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün

Courtyard by Marriott Hamburg City yakınında gidilecek yerler