başlangıç fiyatı₺5.450
Fiyatları görün: 7 site
Hotel Bretagne
Hotel Bretagne
Hotel Bretagne
Hotel Bretagne
Hotel Bretagne

Bilmeniz gerekenler

  • Manzaralı Garitsa Koyu erişimi

    Sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindeki Garitsa Koyu'na yürü, burada deniz kenarı kafeler ve Korfu Eski Kasabası'na hoş bir rota bulacaksın.

  • Yakın zamanda yenilenmiş odalar

    Temiz, bakımlı ve yakın zamanda yenilenmiş odalarda rahatla. Birçoğunda balkon ve modern banyolar bulunuyor, bu da konforunu artırıyor.

  • Davetkar lobi barı

    Otel barında diğer gezginlerle birlikte dinlen, burada rahat bir ortamda çeşitli içecekler ve atıştırmalıklar sunuluyor.

  • Aile işletmesi misafirperverliği

    Sıcak ve samimi bir atmosferi deneyimle, burada özel personel günün her saati hizmet vererek her misafir için konforlu ve keyifli bir konaklama sağlıyor.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Hotel Bretagne hakkında

Bretagne Oteli, Yunanistan’ın Korfu kentinde yer almaktadır ve 43 odası ile hizmet vermektedir. Denize çok yakın bir konumda bulunan otel, Ionio Üniversitesi’ne ve Public Library’a 1.2 kilometre uzaklıktadır. Port of Corfu yat limanına arabayla 2 dakikalık mesafesi vardır. Corfu kentini eski yerleşim bölgesine sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan otel, Mouse Island’a1.2 kilometre uzaklıktadır ve Ioannis Kapodistrias Havaalanı’na sadece 400 metre mesafesi vardır. Otel genelinde mevcut olan internete erişim ile otele yakın bir yerde bulunan otopark ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Klimalı odalarında, çocuk yatağı, uydu kanalları izlenebilen televizyon, faks/modem ve direkt hatlı telefon bulunmaktadır. Merkezi ısıtmalı odalarda, buzdolabı mevcut olan mutfağı ve saç kurutma makinası içeren duşlu banyosu bulunmaktadır. 24 saat açık resepsiyonu ile çok dilli olarak hizmet sunmaktadır. Lobi alanı bulunan otelde, cafe, otelbar ve televizyon salonu bulunmaktadır. Balkonlu ve teraslı odalara sahip otelde, okuma odası ve sigara içilmeyen oda vardır. Emanet kasası ve oda servisi bulunmaktadır. Bisiklet ve araba kiralamanın mümkün olduğu otele, evcil hayvanlar kabul edilmektedir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
başlangıç fiyatı₺5.450
Fiyatları görün: 7 site

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺3.370
    Fiyatları görün: 2 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺6.524
    Fiyatları görün: 6 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺2.459
    Fiyatları görün: 2 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺4.395
    Fiyatları görün: 3 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺5.275
    Fiyatları görün: 2 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺9.243
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    başlangıç fiyatı₺3.509
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺9.401
    Fiyatları görün: 2 site
    • Havuz
    • Spa
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺7.106
    Fiyatları görün: 9 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Otel Barı
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Restoran
    başlangıç fiyatı₺5.523
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Restoran
    başlangıç fiyatı₺7.052
    Fiyatları görün: 7 site

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺7.311
₺3.655
₺0

Mon, 28.09.26

₺7.311

Tue, 29.09.26

₺7.311

Wed, 30.09.26

₺7.311

Thu, 01.10.26

₺5.841

Fri, 02.10.26

₺5.841

Sat, 03.10.26

₺5.584

Sun, 04.10.26

₺5.801

Mon, 05.10.26

₺5.840

Tue, 06.10.26

₺5.413

Wed, 07.10.26

X

Thu, 08.10.26

₺5.802

Fri, 09.10.26

₺5.409

Sat, 10.10.26

₺5.887

Sun, 11.10.26

X

Mon, 12.10.26

₺5.827

Tue, 13.10.26

₺5.841

Wed, 14.10.26

X

Thu, 15.10.26

₺5.839

Fri, 16.10.26

₺5.829

Sat, 17.10.26

₺5.841

Sun, 18.10.26

₺5.676

Mon, 19.10.26

₺5.819

Tue, 20.10.26

₺5.841

Wed, 21.10.26

X

Thu, 22.10.26

₺5.841

Fri, 23.10.26

₺5.827

Sat, 24.10.26

₺5.841

Sun, 25.10.26

X

Mon, 26.10.26

X

Tue, 27.10.26

₺5.841

Wed, 28.10.26

X

Thu, 29.10.26

₺5.846

Fri, 30.10.26

₺5.406

Sat, 31.10.26

₺5.909

Sun, 01.11.26

₺4.930

Mon, 02.11.26

X

Tue, 03.11.26

X

Wed, 04.11.26

X

Thu, 05.11.26

X

Fri, 06.11.26

X

Sat, 07.11.26

₺4.798

Sun, 08.11.26

X

Mon, 09.11.26

X

Tue, 10.11.26

X

Wed, 11.11.26

X

Thu, 12.11.26

X

Fri, 13.11.26

X

Sat, 14.11.26

₺4.661

Sun, 15.11.26

X

Mon, 16.11.26

₺4.769

Tue, 17.11.26

X

Wed, 18.11.26

X

Thu, 19.11.26

X

Fri, 20.11.26

X

Sat, 21.11.26

₺4.799

Sun, 22.11.26

₺4.991

Mon, 23.11.26

X

Tue, 24.11.26

X

Wed, 25.11.26

X

Thu, 26.11.26

X

Fri, 27.11.26

X

Sat, 28.11.26

X

Yorumlar

8,2
Çok iyi
en popüler sitelerden alınan 2.998 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir

Bu otel, bütçe dostu seyahat edenler, gezginler ve gece geç saatte gelenler veya erken ayrılanlar için ideal, çok yönlü bir şehir merkezidir. Korfu Havaalanı'na sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde ve Korfu Kasabası'na 20-25 dakikalık manzaralı bir yürüyüş mesafesinde olmasıyla konumu oldukça elverişlidir. Tesiste güzel bir havuz tesisi ve açık havada oturma alanına sahip davetkar bir bar alanı bulunmaktadır. Konuklar, özellikle resepsiyon ekibi olmak üzere cana yakın ve yardımsever personeli ve çeşitli seçenekler sunan lezzetli ve kapsamlı kahvaltıyı sürekli olarak övmektedir. Daha sakin bir deneyim için konukların bahçeye bakan bir oda talep etmeleri önerilir.

Korfu için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel41%
Çok iyi33%
İyi17%
Fena değil5%
Kötü4%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
  • Klima
  • Otel Barı

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. Kafe
  2. Atari/Bilgisayar oyunları
  3. Giriş Salonu/lobi
  4. Otopark
  5. Evcil hayvan kabul edilir
  6. Bar
  7. Otelde emanet kasası
  8. Sigara içilmeyen odalar
  9. 24 saat açık resepsiyon
  10. Atıştırma barı
  11. ortak alanlarda wi-fi
  12. Oda Servisi

Çocuklar için

  1. Beşik

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Ütü Masası
  3. Açılabilir pencere
  4. Televizyon
  5. Saç kurutma makinası
  6. Merkezi ısıtma
  7. Klima
  8. Mini Bar
  9. Uydu TV
  10. Masa
  11. Telefon
  12. Odada kasa

Spor tesisleri

  1. Bisiklet Kiralama

Konum

Georgaki 27, 49100, Korfu, Yunanistan

Hotel Bretagne ile olan mesafe

:0.9 km

Corfu International Airport "Ioannis Kapodistrias":0.9 km

Palaiopolis - Mon Repos Museum:1.1 km

Serbian Museum Of Corfu:1.3 km

New Fortress:1.4 km

Λιστόν:1.5 km

Old Fortress:1.7 km

Achilleion Palace:5.6 km

Castle Of Gardiki:15.3 km

Ali Paşa Kalesi:15.8 km

Buthrotum:17.4 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Georgaki 27, 49100, Korfu, Yunanistan

Hotel Bretagne ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Hotel Bretagne'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Hotel Bretagne havuz alanı sunmuyor.

  • Hotel Bretagne'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Evet, Hotel Bretagne'in oda tipine veya mevcudiyete bağlı olarak değişebilen bir evcil hayvan politikası bulunmaktadır. Evcil hayvan politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen otelle doğrudan iletişime geçin.

  • Hotel Bretagne'de otopark mevcut mu?

    Evet, Hotel Bretagne misafirler için Otopark sunmaktadır.

  • Hotel Bretagne'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Hotel Bretagne için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Hotel Bretagne nerede bulunuyor?

    Hotel Bretagne, Georgaki 27, 49100, Korfu, Yunanistan adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Korfu Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • Kerkyra Blue Hotel & Spa by Louis Hotels
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • Ionian Arches
    başlangıç fiyatı₺4.690
    Fiyatları görün: 6 site
  • Popüler Tercih
    Mon Repos Palace
    başlangıç fiyatı₺7.106
    Fiyatları görün: 9 site
  • Hotel Corfu Secret
    başlangıç fiyatı₺3.361
    Fiyatları görün: 7 site
  • Popüler Tercih
    Arion Hotel
    başlangıç fiyatı₺3.509
    Fiyatları görün: 7 site
  • Loadstar Rooms & Suites
    başlangıç fiyatı₺5.942
    Fiyatları görün: 6 site
  • Silver Bay Hotel
    başlangıç fiyatı₺2.576
    Fiyatları görün: 8 site
  • Konstantinoupolis
    başlangıç fiyatı₺3.594
    Fiyatları görün: 4 site
  • Atlantis Hotel
    başlangıç fiyatı₺4.051
    Fiyatları görün: 7 site

Hotel Bretagne yakınında gidilecek yerler