Street, Vrysoudion 95, Protaras, 5312, Kıbrıs
başlangıç fiyatı₺49.505
Fiyatları görün: 1 site
Fiyatları görün
Crystal Springs Beach Hotel
Crystal Springs Beach Hotel
Crystal Springs Beach Hotel
Crystal Springs Beach Hotel
Crystal Springs Beach Hotel

Bilmeniz gerekenler

  • Deniz manzaralı yemyeşil tropik bahçeler

    15.000 metrekarelik güzel düzenlenmiş bahçelerde dolaş, huzurlu noktalar ve nefes kesen Akdeniz manzaraları seni bekliyor.

  • Otel bünyesinde tüplü dalış merkezi

    Otelde bulunan SSI Tüplü Dalış Merkezi (Transdivers) ile su altı dünyasını keşfet. PADI kursları ve rehberli dalışlar sunuyorlar.

  • Isıtmalı açık havuz ve jakuzi

    Isıtmalı açık havuzda rahatla veya bahçe jakuzisinde gevşe. Her ikisi de Vrysoudia koyunun muhteşem manzarasını sunuyor.

  • Temalı gecelerle çeşitli yemek seçenekleri

    Salamina Restaurant'ta açık büfe yemekler, alakart seçenekler ve özel temalı akşam yemeği geceleri dahil olmak üzere çeşitli mutfak lezzetlerini deneyimle.

  • Manzaralı yürüyüşler için sahil yolu

    Otelden direkt ulaşabileceğin, sahil boyunca uzanan uzun ve doğal bir yolu keşfet. Sakin yürüyüşler ve manzaranın tadını çıkarmak için harika.

  • Aile dostu aktiviteler ve çocuk kulübü

    Özel bir çocuk kulübü, oyun alanı, mini disko ve su oyunlarıyla dolu günlük animasyon programı ile çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağla.

  • Girişte uygun otobüs durağı

    Otelin hemen dışındaki otobüs durağı sayesinde Protaras'ı ve yakın bölgeleri kolayca keşfedebilirsin. Sık seferler mevcut.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Crystal Springs Beach Hotel hakkında

Hotel Crystal Springs Beach Hotel Kıbrıs'ın Paralimni şehrinde bulunan 4 yıldızlı konfora sahip otelin 125 modern tasarlanmış odası mevcuttur. Yakın çevresinde bulunan Church of Ayia Anna, Ocean Aquarium Park ve Kaparis 10 dakikalık araç mesafesinde yer alır. Otel odalarında telefon, oturma grubu, çalışma masası, saç kurutma makinesi ve minibar ile donatılmıştır. Otel bünyesinde jimnastik salonu, otelbar, teras, sigara içilmeyen odalar, asansör ve otel kasası mevcuttur. Otelde 24 saat açık resepsiyon ve oda servis imkanı bulunmaktadır. Öğle ve akşam yemekleri için otelin bünyesinde restoran da mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı salonu da bulunmaktadır. Müşteriler için çamaşırhane servisi, çocuk bakım servisi ve kuru temizleme servisi hizmetleri de konuklara sunulmaktadır. Açık yüzme havuzu bulunan otelde güzellik merkezi, sauna, hamam ve masaj hizmetinden oluşan sağlıklı yaşam alanları mevcuttur. Denize sıfır konumda bulunanHotel Crystal Springs Beach Hotel büyük gurupların konaklaması için uygundur.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺49.505
Fiyatları görün: 1 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺11.414
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.578
    Fiyatları görün: 13 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.477
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺8.021
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.966
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺15.781
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺6.480
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • Fiyatları ve müsaitlik durumunu görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Fiyatları ve müsaitlik durumunu görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺8.432
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • Fiyatları ve müsaitlik durumunu görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Fiyatları ve müsaitlik durumunu görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki ortalama fiyatlara dayanır
₺126.719
₺63.360
₺0

Sun, 12.07.26

X

Mon, 13.07.26

X

Tue, 14.07.26

X

Wed, 15.07.26

X

Thu, 16.07.26

X

Fri, 17.07.26

X

Sat, 18.07.26

X

Sun, 19.07.26

X

Mon, 20.07.26

₺114.596

Tue, 21.07.26

₺115.064

Wed, 22.07.26

₺119.654

Thu, 23.07.26

₺121.826

Fri, 24.07.26

₺121.145

Sat, 25.07.26

₺110.201

Sun, 26.07.26

₺107.151

Mon, 27.07.26

₺119.505

Tue, 28.07.26

₺113.869

Wed, 29.07.26

₺120.758

Thu, 30.07.26

₺124.897

Fri, 31.07.26

₺110.782

Sat, 01.08.26

₺111.774

Sun, 02.08.26

₺119.747

Mon, 03.08.26

₺126.179

Tue, 04.08.26

₺126.375

Wed, 05.08.26

₺126.719

Thu, 06.08.26

₺126.700

Fri, 07.08.26

₺126.700

Sat, 08.08.26

₺121.105

Sun, 09.08.26

₺121.137

Mon, 10.08.26

₺113.865

Tue, 11.08.26

₺111.504

Wed, 12.08.26

₺119.970

Thu, 13.08.26

₺126.424

Fri, 14.08.26

₺125.547

Sat, 15.08.26

₺125.975

Sun, 16.08.26

₺119.628

Mon, 17.08.26

₺119.709

Tue, 18.08.26

₺125.226

Wed, 19.08.26

₺125.191

Thu, 20.08.26

₺120.703

Fri, 21.08.26

₺125.148

Sat, 22.08.26

₺126.270

Sun, 23.08.26

₺119.652

Mon, 24.08.26

₺119.660

Tue, 25.08.26

₺121.437

Yorumlar

9,5
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 6.604 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 900+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, dinlendirici bir kaçamak arayan aileler ve çiftler için ideal, sakin bir sahil otelidir. Tesis, berrak sularıyla yüzme ve şnorkelle dalış için mükemmel, temiz ve kalabalık olmayan bir plaja doğrudan erişim imkanı sunmaktadır. Otelin öne çıkan özelliklerinden biri, konforlu şezlonglara sahip geniş bahçe alanı ve çocuklar için ayrı sığ bir bölüm içeren, iyi bakımlı ve genellikle ısıtmalı yüzme havuzudur. Misafirler, olağanüstü personel ve hizmeti ile temalı akşamlar ve zengin kahvaltı seçenekleri sunan ana açık büfe restorandaki çok çeşitli lezzetli seçenekleri sürekli olarak övmektedir. Daha sakin bir deneyim için bahçe manzaralı bir oda talep etmeyi düşünebilirsiniz.

Protaras için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel86%
Çok iyi11%
İyi1%
Fena değil1%
Kötü1%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Havuz
  • Spa
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Sağlıklı yaşam

  1. Güzellik Salonu
  2. Buhar Odası
  3. Masaj
  4. Sauna
  5. Jakuzi
  6. Vücut Bakımları
  7. Bornoz
  8. Vücut peelingi
  9. Vücut bakım sargısı

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Atari/Bilgisayar oyunları
  3. Giriş Salonu/lobi
  4. Hızlı giriş / çıkış
  5. Asansör
  6. Fitness
  7. Kuaför
  8. Teras
  9. Bagaj Servisi
  10. Bar
  11. Açık havuz
  12. Otelde emanet kasası

Çocuklar için

  1. Beşik
  2. Çocuk Bakımı
  3. Çocuk Parkı
  4. Çocuk kulübü
  5. Çocuklar için düzenlenmiş etkinlikler
  6. Çocuk yemekleri

Oda özellikleri

  1. Küvet
  2. Duş
  3. Açılabilir pencere
  4. Televizyon
  5. Saç kurutma makinası
  6. Merkezi ısıtma
  7. Elektrik su ısıtıcısı
  8. Klima
  9. Uydu TV
  10. Masa
  11. Küçük salon

Spor tesisleri

  1. Badminton
  2. Voleybol
  3. Atış sporları
  4. Bisiklet Kiralama
  5. Fitness
  6. Tenis Kortu
  7. Dalış
  8. Masa Tenisi
  9. Yoga

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Engelli otoparkı

Konum

Street, Vrysoudion 95, Protaras, 5312, Kıbrıs

Crystal Springs Beach Hotel ile olan mesafe

Protaras:3.8 km

Tasos Markou Stadium:4.3 km

Δημοτικό Στάδιο Αγίας Νάπας:5.8 km

Thalassa Municipal Museum:6.8 km

Sea Caves near Cape Greсo:8.6 km

Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας:9 km

Κοινοτικό Στάδιο Φρενάρους:10.6 km

Church Of St. George Of The Greeks:12 km

Latinlerin St. George Kilisesi:12.3 km

Othello's Tower:12.4 km

Larnaka Uluslararası Havalimanı:42.4 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Street, Vrysoudion 95, Protaras, 5312, Kıbrıs

Crystal Springs Beach Hotel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Crystal Springs Beach Hotel'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Crystal Springs Beach Hotel şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • Crystal Springs Beach Hotel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Crystal Springs Beach Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Crystal Springs Beach Hotel'de otopark mevcut mu?

    Evet, Crystal Springs Beach Hotel misafirler için Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • Crystal Springs Beach Hotel nerede bulunuyor?

    Crystal Springs Beach Hotel, Street, Vrysoudion 95, 5312, Protaras, Kıbrıs adresinde bulunuyor.

  • Crystal Springs Beach Hotel'e yakın popüler cazibe merkezleri nelerdir?

    Crystal Springs Beach Hotel'e yakın çevrede şu popüler cazibe merkezleri bulunmaktadır: Ercan International Airport, Historic Medrese, Salamis ruins, Kaplıca Plajı, Glapsides Beach, Protaras, Waterworld Waterpark, Fig Tree Bay.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Protaras Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • Popüler Tercih
    3 Yıldız
    Otel
    Silver Sands Beach Hotel
    7,6İyi (4.977 misafir puanı)
    Protaras, Şehir merkezi 0.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺7.925
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    King Jason Protaras - Designed for Adults by Louis Hotels
    9,6Mükemmel (2.515 misafir puanı)
    Protaras, Şehir merkezi 0.7 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺13.677
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Papouis Protaras Hotel
    8,1Çok iyi (2.389 misafir puanı)
    Protaras, Şehir merkezi 1.7 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.036
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Papantonia Hotel Apartments
    8,0Çok iyi (1.574 misafir puanı)
    Protaras, Şehir merkezi 1.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺7.079
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Antigoni Hotel
    7,7İyi (366 misafir puanı)
    Protaras, Şehir merkezi 0.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.097
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 1 Yıldız
    Otel
    Captain Pier Hotel
    8,3Çok iyi (1.072 misafir puanı)
    Protaras, Şehir merkezi 2.3 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺25.193
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Flamingo Paradise Beach Hotel - Adults Only
    9,6Mükemmel (2.066 misafir puanı)
    Protaras, Şehir merkezi 0.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺8.529
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Vangelis Hotel & Suites
    9,0Mükemmel (2.815 misafir puanı)
    Protaras, Şehir merkezi 0.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.426
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Maris Grand Waterpark Resort
    7,3(725 misafir puanı)
    Protaras, Şehir merkezi 1.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.451
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün

Crystal Springs Beach Hotel yakınında gidilecek yerler