Fiyatları görün: 6 site
başlangıç fiyatı₺6.277
Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel
Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel
Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel
Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel
Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel

Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel hakkında

  • Tarihi kule süitleri

    Tesisin ikonik kulelerinde yer alan ve şehir merkezinin panoramik manzarasını sunan Başkanlık Süitlerinin eşsiz dairesel düzenini keşfedebilirsin.

  • Tesis bünyesinde güzellik salonu

    Tarihi konaklaman sırasında otelin salonunda profesyonel bakımlarla kendini şımartabilir, rahatlatıcı bir wellness kaçamağı yapabilirsin.

  • Efsanevi perili turlar

    Oteldeki doğaüstü folklora eşsiz bir bakış atmak için ünlü 333 numaralı oda ve orada yaşayan ruhlar Emily ve Emma hakkında bilgi alabilirsin.

  • Otantik dönem tarzı odalar

    20 feet yüksekliğindeki tavanlar, plantasyon panjurları ve antika esintili dekorasyonun modern Keurig kahve makineleriyle buluştuğu geniş konaklama birimlerinde rahatlayabilirsin.

  • Başkanlık tarihi bağlantısı

    Başkan Jimmy Carter'ın memleketi Plains'in 20 dakikalık sürüş mesafesinde olduğu otelde, tarihi belgelerden ve imzalı fotoğraflardan oluşan özel bir koleksiyona göz atabilirsin.

  • Wolf Creek Plantation tadım odası

    Tesis bünyesindeki şarap satış noktasında yerel lezzetlere kendini kaptırabilir, özel şaraplı buzlu içecekleri ve yakındaki bağdan gelen şişeleri deneyebilirsin.

3 yıldızlı Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel, Americus şehir merkezinde yer alan ve 1892 yılında inşa edilmiş tarihi bir Viktoryen şaheseridir. Rylander Theatre'a iki dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel bünyesinde Rosemary & Thyme Restaurant, verandalı Floyd's Pub ve 360 derece manzaraya sahip Carter Presidential Suite bulunmaktadır. Konuklar ayrıca otelin hayaletli olduğuna dair hikayeleri keşfedebilirler. Otel, 3.000'den fazla değerlendirmeye dayanarak 9,2 puan almış olup konuklar tarafından deneyim, konum ve atmosfer açısından olumlu bir şekilde öne çıkarılmıştır.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺18.069
₺9.035
₺0

Cum, 16.10.26

₺11.381

Cmt, 17.10.26

₺18.069

Paz, 18.10.26

₺7.846

Pzt, 19.10.26

₺8.236

Sa, 20.10.26

₺8.162

Çrş, 21.10.26

₺8.226

Prs, 22.10.26

₺8.922

Cum, 23.10.26

₺12.000

Cmt, 24.10.26

₺14.569

Paz, 25.10.26

₺8.155

Pzt, 26.10.26

₺8.151

Sa, 27.10.26

₺8.155

Çrş, 28.10.26

₺8.157

Prs, 29.10.26

₺8.171

Cum, 30.10.26

₺8.686

Cmt, 31.10.26

₺9.059

Paz, 01.11.26

₺7.246

Pzt, 02.11.26

₺7.325

Sa, 03.11.26

₺7.684

Çrş, 04.11.26

₺7.415

Prs, 05.11.26

₺6.797

Cum, 06.11.26

₺9.253

Cmt, 07.11.26

₺9.199

Paz, 08.11.26

₺6.697

Pzt, 09.11.26

₺6.835

Sa, 10.11.26

₺7.341

Çrş, 11.11.26

₺7.424

Prs, 12.11.26

₺6.797

Cum, 13.11.26

₺10.286

Cmt, 14.11.26

₺10.945

Paz, 15.11.26

₺6.372

Pzt, 16.11.26

₺6.753

Sa, 17.11.26

₺6.948

Çrş, 18.11.26

₺6.895

Prs, 19.11.26

₺6.710

Cum, 20.11.26

₺11.990

Cmt, 21.11.26

₺9.020

Paz, 22.11.26

₺6.595

Pzt, 23.11.26

₺6.558

Sa, 24.11.26

₺8.469

Çrş, 25.11.26

₺9.445

Prs, 26.11.26

₺9.412

Cum, 27.11.26

₺8.925

Cmt, 28.11.26

₺8.083

Paz, 29.11.26

₺6.686

Pzt, 30.11.26

₺6.744

Sa, 01.12.26

₺6.541

Yorumlar

9,2
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 3.023 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 900+ misafir yorumlarından özetlenmiştir

Bu otel, gezginler, çiftler ve aileler için eşsiz ve büyüleyici bir deneyim sunan tarihi bir simge yapıdır. Şehir merkezindeki konumu sayesinde yerel cazibe merkezlerine, mağazalara ve restoranlara kolayca yürüyerek ulaşılabilir; ayrıca ücretsiz otopark da mevcuttur. Tesis, konforlu bir buluşma alanı olarak hizmet veren geniş ve davetkar bir lobiye sahiptir. Misafirler, güler yüzlü ve profesyonel personeli sürekli olarak överken, Rosemary & Thyme restoranı ve Floyd's Pub lezzetli yemekleri ve keyifli atmosferleri için yüksek puanlar almaktadır. Dinlendirici bir deneyim için misafirler, ikinci kattaki keyifli verandanın tadını çıkarabilirler.

Americus için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel74%
Çok iyi13%
İyi4%
Orta5%
Kötü4%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Otopark
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Sağlıklı yaşam

  1. Güzellik Salonu

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Kafe
  3. Giriş Salonu/lobi
  4. Hızlı giriş / çıkış
  5. Asansör
  6. Fitness
  7. Kuaför
  8. Otopark
  9. Teras
  10. Bar
  11. Otelde emanet kasası
  12. Konferans Odaları

Çocuklar için

  1. Beşik
  2. Çocuk yemekleri

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun

Oda özellikleri

  1. Ütü Masası
  2. Açılabilir pencere
  3. Televizyon
  4. Saç kurutma makinası
  5. Merkezi ısıtma
  6. Klima
  7. Kablo TV
  8. Wi-Fi (oda)
  9. Mikrodalga Fırın
  10. Buzdolabı
  11. Vantilatör
  12. Odalarda ücretsiz kablosuz internet

Otel teması/türü

  1. Kongre oteli

Otel özellikleri

  1. Aile dostu

Konum

125 W Lamar St, Americus, 31709, ABD
Öne Çıkan
Başkanlık tarihi bağlantısı
Başkan Jimmy Carter'ın memleketi Plains'in 20 dakikalık sürüş mesafesinde olduğu otelde, tarihi belgelerden ve imzalı fotoğraflardan oluşan özel bir koleksiyona göz atabilirsin.

Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel ile olan mesafe

Americus:0 km

Americus Train Depot:0.6 km

Americus Historic District:0.6 km

Visitor Center:0.8 km

Poverty Housing Replica:0.8 km

Cinva-Ram Brick Press:0.9 km

Charles Lindbergh monument:6.2 km

Plains High School Museum and Visitor Center:15.6 km

Billy Carter's Service Station Museum:15.8 km

Plains Historic District:15.9 km

Drummer Boy Civil War Museum:16.2 km

Hartsfield–Jackson Atlanta International Airport:175.3 km

Konaklama yeri bilgileri

125 W Lamar St, Americus, 31709, ABD

Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel havuz alanı sunmuyor.

  • Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel'de otopark mevcut mu?

    Evet, Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel misafirler için Otopark sunmaktadır.

  • Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel nerede bulunuyor?

    Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel, 125 W Lamar St, 31709, Americus, ABD adresinde bulunuyor.

  • Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel'in iptal politikası nedir?

    Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel'in iptal politikası, oda türü ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Americus bölgesindeki popüler otel kategorileri

Windsor Hotel, an Ascend Collection Hotel yakınında gidilecek yerler