başlangıç fiyatı₺3.488
Fiyatları görün: 9 site
Tobu Hotel Levant Tokyo
Tobu Hotel Levant Tokyo
Tobu Hotel Levant Tokyo
Tobu Hotel Levant Tokyo
Tobu Hotel Levant Tokyo

Bilmeniz gerekenler

  • Engelsiz Tokyo Skytree manzarası

    Seçili odalardan ve otel restoranlarından ikonik Tokyo Skytree'nin nefes kesen panoramik manzarasının tadını çıkar, romantik ve unutulmaz bir atmosfer yarat.

  • Şehir manzaralı çeşitli yemek seçenekleri

    Panoramik şehir ve Skytree manzaralı şık bir restoran ve rahat bir çay odası dahil iki restoranda lezzetli yemeklerin tadını çıkar.

  • Aile dostu olanaklar ve hizmetler

    5 yaş ve altı çocuklar için ücretsiz konaklama gibi olanaklardan ve küçük çocuklu aileler için sıcak bir atmosferden yararlan.

  • Benzersiz hatıra para makinesi

    Lobide, Tokyo ziyaretinin keyifli bir hatırası olacak, Skytree tasarımlı benzersiz hatıra paraları sunan özel bir makine keşfet.

  • Havalimanı Limuzin Otobüs durağı

    Hem Haneda hem de Narita Uluslararası Havalimanları'ndan otele doğrudan gelen ve giden Havalimanı Limuzin Otobüs hizmetleriyle sorunsuz transferler yaşa.

  • Tokyo standartlarına göre geniş odalar

    Bagaj için geniş alan ve konforlu yaşam sunan cömert büyüklükteki odalarda dinlen, bu Tokyo'daki konaklamalar için dikkat çekici bir özellik.

  • Şehir olanaklarına yakın, sakin bir mahalle

    Nispeten sakin bir bölgede huzurlu bir konaklamanın tadını çıkar, yine de alışveriş merkezlerine, çeşitli restoranlara ve marketlere sadece birkaç adım uzaklıkta kal.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Tobu Hotel Levant Tokyo hakkında

Tobu Oteli, Japonya'nın Tokyo kentinde yer almakta ve konuklarına 4 yıldızlı hizmet sunmaktadır. Otel bünyesinde toplam 383 konuk odası bulunmaktadır. 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisinde birden fazla dil bilen personel görev yapmakta ve otel kasası bulunmaktadır. Otelin genel alanlarında yüksek hızda kablosuz internet erişimi mevcuttur. Otel bünyesinde yer alan ve tam gün hizmet veren otel bar da bir şeyler içmek mümkündür. Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar ve sessiz odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır. Otelde rahatlamak ve yorgunluğu gidermek için duşlu banyo, küvetli banyo, saç kurutma makinesi ve merkezi noktadan yönlendirilen ısıtma mevcuttur. Müşterilere çamaşırhane servisi verilmektedir. Otel içinde katlar arası ulaşımda kullanılan asansör bulunmaktadır.Otelde çocuklu aileler için çocuk yatağı bulunmaktadır. Aracı olan konuklar için özel otopark hizmeti de tesisin özellikleri arasındadır.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Otopark
  • Klima
başlangıç fiyatı₺3.488
Fiyatları görün: 9 site

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺2.089
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺2.209
    Fiyatları görün: 9 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺2.089
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺84.630
    Fiyatları görün: 1 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Otel Barı
    başlangıç fiyatı₺5.997
    Fiyatları görün: 9 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺2.281
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Restoran
    başlangıç fiyatı₺2.990
    Fiyatları görün: 9 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺3.508
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺2.869
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺1.537
    Fiyatları görün: 2 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺1.590
    Fiyatları görün: 5 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺3.121
    Fiyatları görün: 8 site

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺14.571
₺7.285
₺0

水, 19.08.26

₺4.882

木, 20.08.26

₺5.497

金, 21.08.26

₺6.364

土, 22.08.26

₺7.431

日, 23.08.26

₺5.037

月, 24.08.26

₺4.867

火, 25.08.26

₺4.982

水, 26.08.26

₺4.882

木, 27.08.26

₺4.972

金, 28.08.26

₺5.563

土, 29.08.26

₺7.047

日, 30.08.26

₺3.934

月, 31.08.26

₺4.028

火, 01.09.26

₺5.065

水, 02.09.26

₺5.139

木, 03.09.26

₺5.479

金, 04.09.26

₺5.235

土, 05.09.26

₺9.437

日, 06.09.26

₺5.131

月, 07.09.26

₺4.508

火, 08.09.26

₺5.146

水, 09.09.26

₺4.926

木, 10.09.26

₺6.566

金, 11.09.26

₺4.697

土, 12.09.26

₺8.432

日, 13.09.26

₺5.101

月, 14.09.26

₺8.052

火, 15.09.26

₺4.590

水, 16.09.26

₺5.611

木, 17.09.26

₺5.039

金, 18.09.26

₺4.774

土, 19.09.26

₺13.501

日, 20.09.26

₺14.571

月, 21.09.26

₺12.364

火, 22.09.26

₺6.225

水, 23.09.26

₺4.759

木, 24.09.26

₺6.262

金, 25.09.26

₺7.598

土, 26.09.26

₺8.265

日, 27.09.26

X

月, 28.09.26

₺5.499

火, 29.09.26

₺8.039

水, 30.09.26

₺7.063

木, 01.10.26

₺10.000

金, 02.10.26

₺12.698

土, 03.10.26

₺11.743

日, 04.10.26

X

月, 05.10.26

₺7.968

火, 06.10.26

₺9.507

水, 07.10.26

₺12.600

木, 08.10.26

₺11.936

金, 09.10.26

₺8.701

土, 10.10.26

₺13.030

日, 11.10.26

X

Yorumlar

8,7
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 17.918 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, hareketli bir Tokyo deneyimi arayan gezginler ve çiftler için ideal, çok yönlü bir şehir merkezidir. En güçlü özelliği, şehre kesintisiz erişim sağlayan Kinshicho İstasyonu'na olan olağanüstü yakınlığıdır. Otel, her zevke hitap eden çeşitli seçeneklere sahip, oldukça beğenilen bir açık büfe kahvaltı sunmaktadır. Konuklar, olağanüstü samimiyetleri ve profesyonellikleri için resepsiyon ekibini sürekli olarak övmektedir. En iyi manzaralar için konuklar, Tokyo Skytree veya şehir silüetinin keyfini çıkarmak üzere üst katlarda bir oda talep etmelidir.

Tokyo için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel73%
Çok iyi21%
İyi4%
Fena değil1%
Kötü1%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Otopark
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Kafe
  3. Giriş Salonu/lobi
  4. Asansör
  5. Otopark
  6. Bagaj Servisi
  7. Bar
  8. Otelde emanet kasası
  9. Konferans Odaları
  10. Sigara içilmeyen odalar
  11. Restoran
  12. 24 saat açık resepsiyon

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Ütü Masası
  3. Açılabilir pencere
  4. Televizyon
  5. Saç kurutma makinası
  6. Merkezi ısıtma
  7. Klima
  8. Masa
  9. Küçük salon
  10. Telefon
  11. Odada kasa
  12. Kablo TV

Otel teması/türü

  1. Kongre oteli

Otel özellikleri

  1. LGBTQ+ dostu

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Engelli otoparkı

Çocuklar için

  1. Çocuk yemekleri

Konum

130-0013, Japonya, Tokyo, 1 Chome-2-2 Kinshi, Sumida City

Tobu Hotel Levant Tokyo ile olan mesafe

Kinshicho:0.3 km

Tokyo Skytree:1.5 km

Tenshudai (Donjon):5.2 km

Tokyo Dome:5.4 km

Nippon Budokan:5.5 km

Tokyo:5.7 km

Tokyo Imperial Palace:5.7 km

Tokyo Tower:7.3 km

National Stadium:9 km

Toyoko Inn Shinjuku Kabukicho:9.6 km

Cinderella Castle:9.6 km

Tokyo Uluslararası Havalimanı:16.6 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

130-0013, Japonya, Tokyo, 1 Chome-2-2 Kinshi, Sumida City

Tobu Hotel Levant Tokyo ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Tobu Hotel Levant Tokyo'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Tobu Hotel Levant Tokyo havuz alanı sunmuyor.

  • Tobu Hotel Levant Tokyo'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Tobu Hotel Levant Tokyo evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Tobu Hotel Levant Tokyo'de otopark mevcut mu?

    Evet, Tobu Hotel Levant Tokyo misafirler için Otopark, Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • Tobu Hotel Levant Tokyo'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Tobu Hotel Levant Tokyo için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Tobu Hotel Levant Tokyo nerede bulunuyor?

    Tobu Hotel Levant Tokyo, 1 Chome-2-2 Kinshi, Sumida City, 130-0013, Tokyo, Japonya adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Tokyo Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • APA Hotel & Resort Ryogoku Ekimae Tower
    başlangıç fiyatı₺2.089
    Fiyatları görün: 8 site
  • Hotel Metropolitan Tokyo Haneda
    başlangıç fiyatı₺2.907
    Fiyatları görün: 6 site
  • Hotel New Otani Tokyo The Main
    başlangıç fiyatı₺10.469
    Fiyatları görün: 8 site
  • Palace Hotel Tokyo
    başlangıç fiyatı₺31.046
    Fiyatları görün: 7 site
  • Lotte City Hotel Kinshicho
    başlangıç fiyatı₺3.508
    Fiyatları görün: 7 site
  • Sakura Cross Hotel Ueno Iriya Annex
    başlangıç fiyatı₺3.571
    Fiyatları görün: 8 site
  • Villa Fontaine Grand Tokyo Ariake
    başlangıç fiyatı₺3.511
    Fiyatları görün: 9 site
  • Popüler Tercih
    Keio Plaza Hotel Tokyo
    başlangıç fiyatı₺11.435
    Fiyatları görün: 8 site
  • APA Hotel & Resort Tokyo Bay Shiomi
    başlangıç fiyatı₺2.318
    Fiyatları görün: 8 site

Tokyo bölgesindeki popüler otel kategorileri

Tobu Hotel Levant Tokyo yakınında gidilecek yerler