başlangıç fiyatı₺277
Fiyatları görün: 5 site
Fiyatları görün
Siem Reap Pub Hostel
Siem Reap Pub Hostel
Siem Reap Pub Hostel
Siem Reap Pub Hostel
Siem Reap Pub Hostel

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺277
Fiyatları görün: 5 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺1.379
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺1.173
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺640
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺1.525
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺1.702
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺1.580
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺655
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺874
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺771
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺1.119
    Fiyatları görün: 3 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.419
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.357
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺0
₺0
₺0

Yorumlar

8,3
Çok iyi
en popüler sitelerden alınan 1.099 misafir puanına 
dayanmaktadır

    En İyi Özellikler

    • Lobide Wi-Fi
    • Odalarda Wi-Fi
    • Havuz
    • Klima
    • Restoran
    • Otel Barı

    Tüm özellikler

    Sağlıklı yaşam

    1. Güzellik Salonu

    Konaklama yerinin özellikleri

    1. İş Merkezi
    2. Hızlı giriş / çıkış
    3. Asansör
    4. Bagaj Servisi
    5. Bar
    6. Havuz Barı
    7. Konferans Odaları
    8. Sigara içilmeyen odalar
    9. Restoran
    10. 24 saat açık resepsiyon
    11. Çamaşırhane servisi
    12. Oda Servisi

    ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

    1. Tekerlekli sandalyeye uygun

    Oda özellikleri

    1. Duş
    2. Ütü Masası
    3. Klima
    4. Odada kasa
    5. Odalarda ücretsiz kablosuz internet
    6. Dışarıda Barbekü

    Spor tesisleri

    1. Bilardo
    2. Bisiklet Kiralama
    3. Yürüyüş Parkuru

    Konum

    House 169, Group 4, Steung Thmey Vi, Siem Reap, Cambodia, Siem Reap, Kamboçya

    Siem Reap Pub Hostel ile olan mesafe

    Siem Reap:1.1 km

    Angkor Wat:6.5 km

    Phnom Bakheng:7.6 km

    Bayon:9.5 km

    Ta Prohm:9.7 km

    Banteay Kdei:9.7 km

    Baphuon:9.8 km

    Phimeanakas:10 km

    Ta Keo:10.4 km

    Preah Khan:12 km

    Siem Reap Angkor International Airport:39.8 km

    Battambang:76.8 km

    Explore nearby attractions

    Konaklama yeri bilgileri

    House 169, Group 4, Steung Thmey Vi, Siem Reap, Cambodia, Siem Reap, Kamboçya

    Siem Reap Pub Hostel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

    • Siem Reap Pub Hostel'de bir havuz alanı var mı?

      Evet, Siem Reap Pub Hostel şunları sunuyor: 1 havuz alanı.

    • Siem Reap Pub Hostel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

      Hayır, Siem Reap Pub Hostel evcil hayvan kabul etmemektedir.

    • Siem Reap Pub Hostel'de otopark mevcut mu?

      Hayır, Siem Reap Pub Hostel otopark hizmeti sunmamaktadır.

    • Siem Reap Pub Hostel nerede bulunuyor?

      Siem Reap Pub Hostel, House 169, Group 4, Steung Thmey Vi, Siem Reap, Cambodia, , Siem Reap, Kamboçya adresinde bulunuyor.

    • Siem Reap Pub Hostel'e yakın popüler cazibe merkezleri nelerdir?

      Siem Reap Pub Hostel'e yakın çevrede şu popüler cazibe merkezleri bulunmaktadır: Angkor Wat, Angkor Night Market, Old Market, Angkor Guide Tour - One to Four days Itineraries.

    Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

    Siem Reap Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

    • 5 Yıldız
      Otel
      Park Hyatt Siem Reap
      9,5Mükemmel (4.455 misafir puanı)
      Siem Reap, Şehir merkezi 0.7 km uzaklıkta
      başlangıç fiyatı₺9.263
      Fiyatları görün: 7 site
      Fiyatları görün
    • 5 Yıldız
      Otel
      Golden Temple Boutique
      9,9Mükemmel (3.938 misafir puanı)
      Siem Reap, Şehir merkezi 1.2 km uzaklıkta
      başlangıç fiyatı₺2.180
      Fiyatları görün: 7 site
      Fiyatları görün
    • 5 Yıldız
      Otel
      FCC Angkor by Avani
      9,5Mükemmel (3.088 misafir puanı)
      Siem Reap, Şehir merkezi 0.2 km uzaklıkta
      başlangıç fiyatı₺6.286
      Fiyatları görün: 7 site
      Fiyatları görün
    • 4 Yıldız
      Otel
      Boutique Indochine d'Angkor
      8,9Mükemmel (2.239 misafir puanı)
      Siem Reap, Şehir merkezi 2.2 km uzaklıkta
      başlangıç fiyatı₺640
      Fiyatları görün: 4 site
      Fiyatları görün
    • 5 Yıldız
      Otel
      Hillocks Hotel & Spa
      9,2Mükemmel (2.990 misafir puanı)
      Siem Reap, Şehir merkezi 1.9 km uzaklıkta
      başlangıç fiyatı₺1.525
      Fiyatları görün: 7 site
      Fiyatları görün
    • 4 Yıldız
      Otel
      Somadevi Angkor Premium
      8,7Mükemmel (7.094 misafir puanı)
      Siem Reap, Şehir merkezi 0.5 km uzaklıkta
      başlangıç fiyatı₺1.455
      Fiyatları görün: 8 site
      Fiyatları görün
    • 5 Yıldız
      Otel
      Sabara Angkor Resort & Spa
      9,4Mükemmel (3.119 misafir puanı)
      Siem Reap, Şehir merkezi 3.2 km uzaklıkta
      başlangıç fiyatı₺1.328
      Fiyatları görün: 7 site
      Fiyatları görün
    • 4 Yıldız
      Otel
      Memoire d'Angkor Boutique Hotel
      9,3Mükemmel (9.255 misafir puanı)
      Siem Reap, Şehir merkezi 0.5 km uzaklıkta
      başlangıç fiyatı₺1.702
      Fiyatları görün: 9 site
      Fiyatları görün
    • 5 Yıldız
      Otel
      Sokha Angkor Resort
      9,1Mükemmel (5.943 misafir puanı)
      Siem Reap, Şehir merkezi 0.4 km uzaklıkta
      başlangıç fiyatı₺2.965
      Fiyatları görün: 7 site
      Fiyatları görün

    Siem Reap Pub Hostel yakınında gidilecek yerler