başlangıç fiyatı₺3.931
Fiyatları görün: 10 site
Travelodge Harbourfront Singapore
Travelodge Harbourfront Singapore
Travelodge Harbourfront Singapore
Travelodge Harbourfront Singapore
Travelodge Harbourfront Singapore

Bilmeniz gerekenler

  • Şehir veya Mount Faber Park manzarası

    Bazı odalar, hareketli şehir silüeti veya huzurlu Mount Faber Park manzarası sunuyor.

  • Yemyeşil açık havuz

    6. kattaki açık yüzme havuzunda dinlenebilirsin. Burada yemyeşil manzaralar eşliğinde harika bir yüzme havuzu var ve hiçbir bina görüşünü engellemiyor.

  • Panoramik manzaralı çatı barı

    Oteldeki çatı barı Propeller'da rahatlayabilirsin. Buradan Harbourfront, Sentosa ve hatta havai fişeklerin muhteşem panoramik manzarasını izleyebilirsin.

  • Sentosa ve VivoCity'ye kolay erişim

    Sentosa Adası'na ve Singapur'un en büyük alışveriş merkezi VivoCity'ye kolayca ulaşabilirsin. İkisi de sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde, yani sınırsız eğlence ve yemek seçenekleri seni bekliyor.

  • Keşif için ödünç akıllı telefonlar

    Sınırsız veri ve faydalı yerel bilgiler sunan ücretsiz ödünç akıllı telefonlarla Singapur'u kolayca keşfedebilirsin.

  • Yağmur duşlu modern odalar

    Şık, çağdaş odalarda konaklayabilirsin. Bu odalarda modern olanaklar ve özel banyolarda ferahlatıcı yağmur duşları bulunuyor.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Havuz
  • Klima
başlangıç fiyatı₺3.931
Fiyatları görün: 10 site

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺33.659
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Evcil hayvan kabul edilir
    başlangıç fiyatı₺7.620
    Fiyatları görün: 6 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺3.296
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺5.622
    Fiyatları görün: 9 site
    • Havuz
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺8.809
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺3.855
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺28.312
    Fiyatları görün: 1 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺4.040
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺13.071
    Fiyatları görün: 9 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺4.991
    Fiyatları görün: 7 site
    • Havuz
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺31.426
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺8.080
    Fiyatları görün: 9 site

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺6.534
₺3.265
₺0

Tue, 25.08.26

₺5.367

Wed, 26.08.26

₺5.518

Thu, 27.08.26

₺5.712

Fri, 28.08.26

₺6.534

Sat, 29.08.26

₺5.757

Sun, 30.08.26

₺5.436

Mon, 31.08.26

₺5.253

Tue, 01.09.26

₺4.627

Wed, 02.09.26

₺4.364

Thu, 03.09.26

₺4.363

Fri, 04.09.26

X

Sat, 05.09.26

₺5.740

Sun, 06.09.26

₺4.727

Mon, 07.09.26

₺5.046

Tue, 08.09.26

₺5.389

Wed, 09.09.26

₺5.193

Thu, 10.09.26

₺5.494

Fri, 11.09.26

₺5.536

Sat, 12.09.26

₺5.257

Sun, 13.09.26

₺4.803

Mon, 14.09.26

₺4.595

Tue, 15.09.26

₺4.497

Wed, 16.09.26

X

Thu, 17.09.26

X

Fri, 18.09.26

X

Sat, 19.09.26

₺4.709

Sun, 20.09.26

X

Mon, 21.09.26

X

Tue, 22.09.26

X

Wed, 23.09.26

X

Thu, 24.09.26

₺5.539

Fri, 25.09.26

₺5.758

Sat, 26.09.26

X

Sun, 27.09.26

X

Mon, 28.09.26

₺4.814

Tue, 29.09.26

₺4.702

Wed, 30.09.26

₺4.973

Thu, 01.10.26

₺6.534

Fri, 02.10.26

X

Sat, 03.10.26

X

Sun, 04.10.26

X

Mon, 05.10.26

X

Tue, 06.10.26

X

Wed, 07.10.26

X

Thu, 08.10.26

X

Fri, 09.10.26

X

Sat, 10.10.26

X

Sun, 11.10.26

X

Mon, 12.10.26

X

Tue, 13.10.26

X

Wed, 14.10.26

X

Thu, 15.10.26

X

Fri, 16.10.26

X

Sat, 17.10.26

X

Sun, 18.10.26

X

Mon, 19.10.26

X

Tue, 20.10.26

X

Wed, 21.10.26

₺5.265

Thu, 22.10.26

X

Fri, 23.10.26

X

Sat, 24.10.26

X

Sun, 25.10.26

X

Yorumlar

7,8
İyi
en popüler sitelerden alınan 13.551 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, Singapur'da uygun ve modern bir konaklama arayan gezginler ve yalnız seyahat edenler için bütçe dostu bir seçenek. VivoCity'nin tam karşısındaki mükemmel konumu, HarbourFront MRT istasyonuna ve Sentosa Adası'na eşsiz erişim sağlıyor. Tesisin öne çıkan özelliği, keşif dolu bir günün ardından dinlenmek için ideal olan serinletici yüzme havuzu. Kahvaltı sınırlı seçenekleri nedeniyle karışık yorumlar alsa da, misafirler personelin güler yüzlü ve yardımsever tavrını sürekli olarak övüyor. Daha konforlu bir konaklama için, gürültüyü en aza indirmek amacıyla ana yoldan uzak bir oda talep etmeyi düşünebilirsiniz.

Singapur için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel38%
Çok iyi22%
İyi15%
Fena değil12%
Kötü13%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Klima
  • Restoran

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. Giriş Salonu/lobi
  2. Hızlı giriş / çıkış
  3. Asansör
  4. Teras
  5. Açık havuz
  6. Otelde emanet kasası
  7. Sigara içilmeyen odalar
  8. PC ve İnternet Erişimi
  9. Restoran
  10. 24 saat açık resepsiyon
  11. Şezlong
  12. Havuz/plaj alanlarında havlu

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun
  2. Engellilere yönelik geçiş yolu
  3. Engellilere uygun banyo
  4. Engelli otoparkı

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Ütü Masası
  3. Açılabilir pencere
  4. Televizyon
  5. Saç kurutma makinası
  6. Elektrik su ısıtıcısı
  7. Klima
  8. Makyaj Aynası
  9. Uydu TV
  10. Masa
  11. Telefon
  12. Odada kasa

Spor tesisleri

  1. Bisiklet Kiralama

Konum

50 Telok Blangah Rd, Singapur, 098828, Singapur

Travelodge Harbourfront Singapore ile olan mesafe

Vivocity:0.2 km

Resorts World Sentosa:1.2 km

Buddha Tooth Relic Museum:2.8 km

Chinatown:2.9 km

Singapur:4.4 km

Esplanade Theatres on the Bay:4.4 km

Haw Par Villa:5 km

Istana:5 km

Singapore Indoor Stadium:6.8 km

National Stadium:7.1 km

Night Safari:15.6 km

Seletar Airport:17.4 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

50 Telok Blangah Rd, Singapur, 098828, Singapur

Travelodge Harbourfront Singapore ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Travelodge Harbourfront Singapore'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Travelodge Harbourfront Singapore şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • Travelodge Harbourfront Singapore'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Travelodge Harbourfront Singapore evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Travelodge Harbourfront Singapore'de otopark mevcut mu?

    Evet, Travelodge Harbourfront Singapore misafirler için Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • Travelodge Harbourfront Singapore'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Travelodge Harbourfront Singapore için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Travelodge Harbourfront Singapore nerede bulunuyor?

    Travelodge Harbourfront Singapore, 50 Telok Blangah Rd, 098828, Singapur, Singapur adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Singapur Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • Shangri-La Singapore
    başlangıç fiyatı₺13.977
    Fiyatları görün: 7 site
  • Holiday Inn Express Singapore Katong By Ihg
    başlangıç fiyatı₺5.794
    Fiyatları görün: 7 site
  • PARKROYAL COLLECTION Marina Bay, Singapore
    başlangıç fiyatı₺13.147
    Fiyatları görün: 10 site
  • Butternut Tree Hotel
    başlangıç fiyatı₺1.894
    Fiyatları görün: 5 site
  • Hotel Boss
    başlangıç fiyatı₺4.226
    Fiyatları görün: 8 site
  • PARKROYAL on Beach Road
    başlangıç fiyatı₺7.042
    Fiyatları görün: 10 site
  • Popüler Tercih
    V Hotel Lavender
    başlangıç fiyatı₺4.698
    Fiyatları görün: 8 site
  • Furama City Centre
    başlangıç fiyatı₺6.013
    Fiyatları görün: 7 site
  • Pullman Singapore Hill Street
    başlangıç fiyatı₺12.083
    Fiyatları görün: 8 site

Travelodge Harbourfront Singapore yakınında gidilecek yerler