başlangıç fiyatı₺10.951
Fiyatları görün: 7 site
Fiyatları görün
The Leela Palace Chennai
The Leela Palace Chennai
The Leela Palace Chennai
The Leela Palace Chennai
The Leela Palace Chennai

Bilmeniz gerekenler

  • Ödüllü ESPA spa

    Termal süitler, canlılık havuzları ve özel spa süiti de dahil olmak üzere dünya standartlarında sağlık terapileri sunan 16.000 metrekarelik bir sığınağın keyfini çıkarın.

  • Lüks deniz manzaralı odalar

    Bengal Körfezi'nin muhteşem panoramik manzaralarına uyanın; bazıları dış duvar boyunca uzanan küvetlere sahip, şık bir şekilde tasarlanmış odalardır.

  • İmza niteliğindeki Hint yemekleri

    Otelin imza restoranı Jamavar'da otantik Kuzey ve Güney Hindistan lezzetlerinin tadını çıkarın; bu restoran, enfes mutfak keşifleriyle tanınıyor.

  • Geniş 35 metrelik sonsuzluk havuzu

    Chennai'deki en iyi havuzlardan biri olarak kabul edilen büyük ve bakımlı sonsuzluk havuzunda keyifli bir yüzmenin tadını çıkarın.

  • Özenle seçilmiş sanat eserleri ve süslemeler

    Leela Palaces Operasyon ve Tasarım Direktörü Bayan Madhu Nair tarafından bizzat düzenlenen otelin her yerindeki eşsiz sanat eserlerini ve süslemeleri keşfedin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺10.951
Fiyatları görün: 7 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺11.712
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.517
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.407
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺7.785
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.926
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺6.978
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.302
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.158
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.511
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺0
₺0
₺0

Yorumlar

9,4
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 26.316 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, lüks bir atmosfer sunan, lüks seyahat edenler ve çiftler için görkemli ve unutulmaz bir deneyim arayanlara ideal bir kaçış noktasıdır. Chennai'nin kalbinde yer alan tesis, huzurlu ama merkezi bir konumda olup, birçok odası Bengal Körfezi'nin arzu edilen deniz manzaralarını sunmaktadır. Otel, jakuzili, inanılmaz ve sakinleştirici bir spaya sahiptir ve rahatlamak için mükemmeldir. Misafirler, olağanüstü personeli ve özellikle zengin kahvaltı büfesi olmak üzere çeşitli, dünya standartlarında mutfak lezzetlerini sürekli olarak övmektedir. Daha iyi bir deneyim için, havaalanı transferleri, ikindi çayı ve kokteyller gibi ayrıcalıklı avantajlar sunan bir kulüp odası rezervasyonu yapmayı düşünebilirsiniz.

Chennai için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel83%
Çok iyi10%
İyi4%
Fena değil2%
Kötü1%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Spa
  • Otopark
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Sağlıklı yaşam

  1. Güzellik Salonu
  2. Buhar Odası
  3. Masaj
  4. Sauna
  5. Jakuzi
  6. Vücut Bakımları
  7. Hamam
  8. Vücut peelingi
  9. Vücut bakım sargısı

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Kafe
  3. Giriş Salonu/lobi
  4. Hızlı giriş / çıkış
  5. Asansör
  6. Fitness
  7. Kuaför
  8. Otopark
  9. Teras
  10. Bagaj Servisi
  11. Bar
  12. Havuz Barı

Çocuklar için

  1. Çocuk Bakımı
  2. Çocuk yemekleri

Oda özellikleri

  1. Küvet
  2. Duş
  3. Ütü Masası
  4. Açılabilir pencere
  5. Televizyon
  6. Klima
  7. Masa
  8. Telefon
  9. Odada kasa
  10. Kablo TV
  11. Wi-Fi (oda)
  12. Hipoalerjenik Yatak

Spor tesisleri

  1. Bilardo
  2. Fitness

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Engelli otoparkı

Konum

Adyar Sea Face, Leela Palace Rd, MRC Nagar, Raja Annamalaipuram, Chennai, 600028, Hindistan

The Leela Palace Chennai ile olan mesafe

Mandaveli:1.9 km

Birla Planetarium:3.3 km

Gandhi Mandapam:4.1 km

Chennai:4.7 km

एम.ए. चिडाम्बरम स्टेडियम:5.1 km

Chepauk Palace:5.3 km

Valluvar Kottam:5.4 km

Guindy National Park:5.4 km

Triumph of Labour:5.4 km

Chennai Government Museum:6.3 km

सेंट जॉर्ज फोर्ट:7.2 km

Chennai Meenambakkam Airport:11.8 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Adyar Sea Face, Leela Palace Rd, MRC Nagar, Raja Annamalaipuram, Chennai, 600028, Hindistan

The Leela Palace Chennai ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • The Leela Palace Chennai'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, The Leela Palace Chennai şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • The Leela Palace Chennai'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, The Leela Palace Chennai evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • The Leela Palace Chennai'de otopark mevcut mu?

    Evet, The Leela Palace Chennai misafirler için Otopark, Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • The Leela Palace Chennai nerede bulunuyor?

    The Leela Palace Chennai, Adyar Sea Face, Leela Palace Rd, MRC Nagar, Raja Annamalaipuram, 600028, Chennai, Hindistan adresinde bulunuyor.

  • The Leela Palace Chennai'e yakın popüler cazibe merkezleri nelerdir?

    The Leela Palace Chennai'e yakın çevrede şu popüler cazibe merkezleri bulunmaktadır: Marina Beach, T Nagar, Madras Gymkhana Club Golf, Chennai International Airport.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Chennai Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 3 Yıldız
    Otel
    Liza Regency
    8,0Çok iyi (3.424 misafir puanı)
    Chennai, Şehir merkezi 4.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺883
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Four Points by Sheraton Chennai OMR
    8,1Çok iyi (3.779 misafir puanı)
    Chennai, Şehir merkezi 19.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺3.000
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Pullman Chennai Anna Salai
    9,0Mükemmel (14.539 misafir puanı)
    Chennai, Şehir merkezi 2.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.926
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Fairfield by Marriott Chennai OMR
    8,4Çok iyi (3.373 misafir puanı)
    Chennai, Şehir merkezi 19.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.605
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Taj Coromandel
    9,2Mükemmel (22.896 misafir puanı)
    Chennai, Şehir merkezi 0.7 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.654
    Fiyatları görün: 3 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Hotel Southern Comfort
    7,2(5.837 misafir puanı)
    Chennai, Şehir merkezi 11.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺1.498
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Trident, Chennai
    9,2Mükemmel (14.041 misafir puanı)
    Chennai, Şehir merkezi 9.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.368
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Hyatt Regency Chennai
    8,8Mükemmel (26.529 misafir puanı)
    Chennai, Şehir merkezi 1.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺6.978
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Novotel Chennai Chamiers Road
    9,1Mükemmel (14.783 misafir puanı)
    Chennai, Şehir merkezi 2.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.089
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün

Chennai konumunda diğer konaklama yerleri

The Leela Palace Chennai yakınında gidilecek yerler