başlangıç fiyatı₺2.289
Fiyatları görün: 8 site
Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba
Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba
Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba
Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba
Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba

Bilmeniz gerekenler

  • Nippombashi İstasyonu'na yakınlık

    Nara ve Kyoto'ya doğrudan erişim sağlayan en yakın metro çıkışına sadece 100 metre uzaklıktaki bu stratejik merkezden şehri kolayca gezebilirsin.

  • Sorunsuz otomatik giriş

    Hızlı giriş ve çıkış için tasarlanmış çok dilli self-servis kioskları kullanarak stressiz bir varışın keyfini çıkar, beklemene gerek kalmaz.

  • Osaka esintili kahvaltı büfesi

    Her sabah taze yapılmış takoyaki ve çıtır kushikatsu gibi yöresel spesiyaliteler içeren çeşitli bir menü ile yerel lezzetlerin tadını çıkar.

  • Arıtılmış S-Sui su sistemi

    Otel genelinde bulunan S-Sui filtreleme sisteminin faydalarını deneyimle, tesis genelinde içmek ve duş almak için arıtılmış, yumuşak su sağlıyor.

  • Özel bagaj lojistiği

    Valizlerini bir sonraki varış noktana veya havaalanına doğrudan göndermek için uygun tesis içi Yamato taşıma masasını kullanabilir, böylece ellerin serbest seyahat edebilirsin.

  • Modern ve düzenli konuk odaları

    Hava temizleyicileri, rahat pijamalar ve gerçek zamanlı çamaşırhane müsaitliği takibi olan akıllı TV'lerle donatılmış verimli ve temiz konaklama birimlerinde dinlen.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Klima
  • Restoran
başlangıç fiyatı₺2.289
Fiyatları görün: 8 site

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺2.520
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺4.131
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺2.421
    Fiyatları görün: 9 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺1.837
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺2.579
    Fiyatları görün: 5 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺9.555
    Fiyatları görün: 5 site
    • Restoran
    başlangıç fiyatı₺3.348
    Fiyatları görün: 4 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺2.717
    Fiyatları görün: 4 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    başlangıç fiyatı₺2.923
    Fiyatları görün: 4 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺5.210
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Restoran
    başlangıç fiyatı₺3.340
    Fiyatları görün: 5 site

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺7.056
₺3.530
₺0

Sun, 13.09.26

₺2.789

Mon, 14.09.26

₺2.680

Tue, 15.09.26

₺2.624

Wed, 16.09.26

₺2.259

Thu, 17.09.26

₺2.091

Fri, 18.09.26

₺2.201

Sat, 19.09.26

₺7.056

Sun, 20.09.26

₺5.588

Mon, 21.09.26

₺4.328

Tue, 22.09.26

₺3.648

Wed, 23.09.26

X

Thu, 24.09.26

₺2.477

Fri, 25.09.26

₺2.492

Sat, 26.09.26

₺4.446

Sun, 27.09.26

X

Mon, 28.09.26

₺3.118

Tue, 29.09.26

₺2.238

Wed, 30.09.26

₺3.004

Thu, 01.10.26

₺4.619

Fri, 02.10.26

X

Sat, 03.10.26

X

Sun, 04.10.26

₺3.447

Mon, 05.10.26

₺2.855

Tue, 06.10.26

₺4.704

Wed, 07.10.26

₺3.724

Thu, 08.10.26

₺3.966

Fri, 09.10.26

₺4.574

Sat, 10.10.26

₺6.869

Sun, 11.10.26

₺6.441

Mon, 12.10.26

₺4.539

Tue, 13.10.26

₺4.750

Wed, 14.10.26

₺2.922

Thu, 15.10.26

₺5.169

Fri, 16.10.26

₺6.167

Sat, 17.10.26

X

Sun, 18.10.26

X

Mon, 19.10.26

₺3.964

Tue, 20.10.26

₺4.337

Wed, 21.10.26

₺4.626

Thu, 22.10.26

₺4.532

Fri, 23.10.26

X

Sat, 24.10.26

₺5.852

Sun, 25.10.26

₺3.613

Mon, 26.10.26

₺4.279

Yorumlar

8,2
Çok iyi
en popüler sitelerden alınan 22.936 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir

Bu otel, gezginlere hitap eden, pratik ve işlevsel bir konaklama sunan, paranın karşılığını veren hareketli bir şehir merkezidir. Tesis, doğrudan Dotonbori Caddesi'nin karşısında yer alan olağanüstü konumuyla, canlı alışveriş, yemek ve eğlence mekanlarına anında erişim imkanı sunar. Önemli bir kolaylık, kullanışlı self-check-in/out sistemi ve banyo malzemeleri, pijama ve diğer kişisel bakım ürünleri için lobideki kiosktur. Misafirler, personelin yardımseverliğini ve hem Japon hem de Batı damak zevkine hitap eden kapsamlı, çeşitli kahvaltı büfesini sürekli olarak övmektedir. Daha sakin bir konaklama için, misafirlerin potansiyel gürültü nedeniyle caddeye bakmayan bir oda talep etmeleri önerilir.

Osaka için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel46%
Çok iyi32%
İyi13%
Fena değil6%
Kötü3%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Klima
  • Restoran

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. Asansör
  2. Sigara içilmeyen odalar
  3. Restoran
  4. 24 saat açık resepsiyon
  5. Çamaşırhane servisi
  6. ortak alanlarda wi-fi
  7. Faks/Modem erişimi
  8. Otel Doktoru
  9. Ücretsiz WiFi (ortak alanlarda)
  10. Geç çıkış
  11. Bagaj deposu
  12. Çok dilli personel

Sağlıklı yaşam

  1. Masaj

Oda özellikleri

  1. Küvet
  2. Duş
  3. Ütü Masası
  4. Televizyon
  5. Saç kurutma makinası
  6. Merkezi ısıtma
  7. Elektrik su ısıtıcısı
  8. Klima
  9. Ücretli TV
  10. Uydu TV
  11. Masa
  12. Telefon

Konum

542-0073, Japonya, Osaka, 1 Chome-1-13 Nipponbashi, Chuo Ward, Osaka

Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba ile olan mesafe

Nippombashi:0.1 km

Nmb48 Theatre:0.5 km

Shinsekai:1.8 km

Osaka Castle:2.8 km

Tobita Shinchi:2.8 km

Kyocera Dome Osaka:2.8 km

:2.9 km

Osaka-Jō Hall:3.2 km

Harry Potter And The Forbidden Journey In 4K3d:6.8 km

Osaka Aquarium Kaiyukan:7.2 km

Inori No Mori:10.9 km

Tokyo Uluslararası Havalimanı:401.7 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

542-0073, Japonya, Osaka, 1 Chome-1-13 Nipponbashi, Chuo Ward, Osaka

Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba havuz alanı sunmuyor.

  • Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba'de otopark mevcut mu?

    Hayır, Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba otopark hizmeti sunmamaktadır.

  • Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba nerede bulunuyor?

    Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba, 1 Chome-1-13 Nipponbashi, Chuo Ward, Osaka, 542-0073, Osaka, Japonya adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Osaka Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • La'gent Hotel Osaka Bay
    başlangıç fiyatı₺2.494
    Fiyatları görün: 8 site
  • Art Hotel Osaka Bay Tower
    başlangıç fiyatı₺2.954
    Fiyatları görün: 8 site
  • Welina Hotel Premier Nakanoshima West
    başlangıç fiyatı₺2.246
    Fiyatları görün: 4 site
  • Hotel Keihan Universal Tower
    başlangıç fiyatı₺4.492
    Fiyatları görün: 8 site
  • Hotel Lantana Osaka
    başlangıç fiyatı₺1.787
    Fiyatları görün: 8 site
  • Smile Hotel Premium Osaka Hommachi
    başlangıç fiyatı₺1.837
    Fiyatları görün: 7 site
  • BRACKETS HOTEL Osaka Hommachi
    başlangıç fiyatı₺1.669
    Fiyatları görün: 4 site
  • Hotel New Otani Osaka
    başlangıç fiyatı₺6.160
    Fiyatları görün: 6 site
  • Oriental Hotel Universal City
    başlangıç fiyatı₺4.008
    Fiyatları görün: 6 site

Sotetsu Grand Fresa Osaka-Namba yakınında gidilecek yerler