Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
Fiyatları görün
Roses Studios

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺9.839
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.759
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.015
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.428
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün

Yorumlar

8,6
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 274 misafir puanına 
dayanmaktadır
  • Temizlik
    8,8
    Mükemmel
  • Konum
    8,5
    Mükemmel
  • Servis
    8,7
    Mükemmel
  • Konfor
    8,3
    Çok iyi
  • Fiyat dengesi
    8,4
    Çok iyi

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Otopark
  • Klima

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. Giriş Salonu/lobi
  2. Hızlı giriş / çıkış
  3. Otopark
  4. Teras
  5. Sigara içilmeyen odalar
  6. Çamaşırhane servisi
  7. ortak alanlarda wi-fi
  8. Ücretsiz WiFi (ortak alanlarda)
  9. Kablosuz internet
  10. Tüm ev/apart daire
  11. Derinlemesine temizlik
  12. El dezenfektanları sağlanır

Çocuklar için

  1. Beşik

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Açılabilir pencere
  3. Televizyon
  4. Merkezi ısıtma
  5. Elektrik su ısıtıcısı
  6. Klima
  7. Masa
  8. Küçük salon
  9. Kablo TV
  10. Wi-Fi (oda)
  11. Mutfak

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Engelli otoparkı

Konum

Sisamos, 85700, Pigadia - Karpathos, Yunanistan

Roses Studios ile olan mesafe

Platon:0.4 km

Pigadia - Karpathos:0.5 km

Αρχαιολογικό Μουσείο Καρπάθου:0.5 km

Λαογραφικό Μουσείο Μενετών:4.7 km

Castle Of Aperio:6.5 km

Agricultural Museum:7.8 km

Acropolis Ancient Arkasa:10 km

Arkésia, Paleókastro:10.2 km

Roman Era:15.9 km

Sokastro:17.6 km

Rhodes International Airport, "Diagoras":127.1 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Sisamos, 85700, Pigadia - Karpathos, Yunanistan

Roses Studios ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Roses Studios'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Roses Studios havuz alanı sunmuyor.

  • Roses Studios'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Roses Studios evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Roses Studios'de otopark mevcut mu?

    Evet, Roses Studios misafirler için Otopark, Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • Roses Studios'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Roses Studios için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Roses Studios nerede bulunuyor?

    Roses Studios, Sisamos, 85700, Pigadia - Karpathos, Yunanistan adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Pigadia - Karpathos Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 4 Yıldız
    Otel
    Istia Luxury Villas
    9,9Mükemmel (55 misafir puanı)
    Pigadia - Karpathos, Şehir merkezi 0.2 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Hotel Astron Princess
    8,8Mükemmel (504 misafir puanı)
    Pigadia - Karpathos, Şehir merkezi 0.3 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 2 Yıldız
    Otel
    Alex
    8,2Çok iyi (318 misafir puanı)
    Pigadia - Karpathos, Şehir merkezi 1.4 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Astron
    8,2Çok iyi (538 misafir puanı)
    Pigadia - Karpathos, Şehir merkezi 1.3 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 2 Yıldız
    Otel
    Olympic Hotel
    7,6İyi (360 misafir puanı)
    Pigadia - Karpathos, Şehir merkezi 0.2 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Popüler Tercih
    2 Yıldız
    Otel
    Panorama Hotel
    7,6İyi (321 misafir puanı)
    Pigadia - Karpathos, Şehir merkezi 0.4 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 2 Yıldız
    Otel
    Montemar Studios & Apartments
    9,1Mükemmel (198 misafir puanı)
    Pigadia - Karpathos, Şehir merkezi 9.4 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Roses Studios
    8,6Mükemmel (274 misafir puanı)
    Pigadia - Karpathos, Şehir merkezi 0.5 km uzaklıkta
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • 2 Yıldız
    Otel
    Almi Luxury Rooms
    7,9İyi (10 misafir puanı)
    Pigadia - Karpathos, Şehir merkezi 3.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺21.600
    Fiyatları görün: 3 site
    Fiyatları görün

Pigadia - Karpathos konumunda diğer konaklama yerleri

Roses Studios yakınında gidilecek yerler