başlangıç fiyatı₺5.738
Fiyatları görün: 6 site
Fiyatları görün
InterContinental Dubai Marina by IHG
InterContinental Dubai Marina by IHG
InterContinental Dubai Marina by IHG
InterContinental Dubai Marina by IHG
InterContinental Dubai Marina by IHG

Bilmeniz gerekenler

  • Pilates stüdyosu ve sağlıklı yaşam olanakları

    Özel bir Pilates stüdyosu, dünya standartlarında bir spor salonu, altı tedavi süiti bulunan spa ve AquaFit seansları ile formunu koruyabilirsin.

  • Her açıdan deniz manzarası

    Şık odalardan, yenilenmiş rezidanslardan ve büyüleyici açık havuz alanından Dubai Marina'nın nefes kesen panoramik manzaralarının tadını çıkarabilirsin.

  • Farklı mutfaklara sahip Accents restoranı

    Accents Restaurant & Terrace'ta Asya mutfağı temalı geceler ve cuma brunch'ları gibi seçeneklerle uluslararası ve Akdeniz esintili açık büfelerin tadını çıkarabilirsin.

  • Sanatsal dokunuşlarla modern tasarım

    Otel genelinde çağdaş heykeller ve doğal ahşap ile taş detaylarla minimalist dekorasyon sunan, sanatsal olarak tasarlanmış iç mekanlara hayran kalabilirsin.

  • Özel Club InterContinental lounge

    39. katta yer alan, muhteşem Arap Körfezi manzaralı özel bir lounge'a erişebilir, burada kahvaltı, ikindi çayı ve kanepeler eşliğinde akşam kokteyllerinin keyfini çıkarabilirsin.

  • Jumeirah Plajı yakınında merkezi konum

    Jumeirah Plajı, Dubai Tramvayı ve Dubai Marina Mall'a yürüme mesafesinde ideal bir konumdan faydalanabilir, böylece turistik yerlere kolayca ulaşabilirsin.

  • Ev konforunda olanaklara sahip rezidanslar

    Stüdyolardan üç yatak odalı dairelere kadar geniş rezidanslarda lüks bir yaşam deneyimi yaşayabilir, tam donanımlı mutfaklar, çamaşır makineleri ve balkonların keyfini çıkarabilirsin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

başlangıç fiyatı₺5.738
Fiyatları görün: 6 site
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • başlangıç fiyatı₺58.563
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺9.468
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺7.851
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺18.607
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.602
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.489
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.190
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺8.537
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺4.333
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki ortalama fiyatlara dayanır
₺17.180
₺8.590
₺0

الاثنين, 20.07.26

₺11.716

الثلاثاء, 21.07.26

₺11.867

الأربعاء, 22.07.26

₺11.703

الخميس, 23.07.26

₺11.715

الجمعة, 24.07.26

₺12.143

السبت, 25.07.26

₺12.329

الأحد, 26.07.26

₺11.868

الاثنين, 27.07.26

₺12.001

الثلاثاء, 28.07.26

₺12.089

الأربعاء, 29.07.26

₺12.001

الخميس, 30.07.26

₺12.054

الجمعة, 31.07.26

₺11.947

السبت, 01.08.26

₺12.222

الأحد, 02.08.26

₺11.825

الاثنين, 03.08.26

₺12.276

الثلاثاء, 04.08.26

₺11.696

الأربعاء, 05.08.26

₺11.737

الخميس, 06.08.26

₺12.588

الجمعة, 07.08.26

₺11.803

السبت, 08.08.26

₺12.281

الأحد, 09.08.26

₺11.546

الاثنين, 10.08.26

₺11.768

الثلاثاء, 11.08.26

₺11.724

الأربعاء, 12.08.26

₺11.777

الخميس, 13.08.26

₺12.127

الجمعة, 14.08.26

₺12.134

السبت, 15.08.26

₺12.094

الأحد, 16.08.26

₺12.191

الاثنين, 17.08.26

₺11.715

الثلاثاء, 18.08.26

₺11.563

الأربعاء, 19.08.26

₺11.980

الخميس, 20.08.26

₺12.171

الجمعة, 21.08.26

₺12.842

السبت, 22.08.26

₺12.117

الأحد, 23.08.26

₺11.782

الاثنين, 24.08.26

₺11.682

الثلاثاء, 25.08.26

₺11.907

الأربعاء, 26.08.26

₺11.620

الخميس, 27.08.26

₺11.939

الجمعة, 28.08.26

₺11.975

السبت, 29.08.26

₺12.542

الأحد, 30.08.26

₺12.215

الاثنين, 31.08.26

₺11.957

الثلاثاء, 01.09.26

₺12.577

الأربعاء, 02.09.26

₺12.576

الخميس, 03.09.26

₺13.636

الجمعة, 04.09.26

₺11.738

السبت, 05.09.26

₺12.489

الأحد, 06.09.26

₺12.752

الاثنين, 07.09.26

₺13.216

الثلاثاء, 08.09.26

₺12.607

الأربعاء, 09.09.26

₺14.229

الخميس, 10.09.26

₺15.576

الجمعة, 11.09.26

₺16.398

السبت, 12.09.26

₺13.299

الأحد, 13.09.26

₺14.667

الاثنين, 14.09.26

₺15.533

الثلاثاء, 15.09.26

₺17.180

الأربعاء, 16.09.26

₺16.350

Yorumlar

9,3
Mükemmel
en popüler sitelerden alınan 18.697 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, lüks bir deneyim arayan ailelere, çiftlere ve iş seyahatindeki gezginlere hitap eden hareketli bir şehir merkezidir. Doğrudan Dubai Marina üzerinde yer alan konumu, kordona, Jumeirah Plajı'na ve Marina Mall'a eşsiz erişim imkanı sunar. Marina'nın büyüleyici manzarasına sahip geniş yüzme havuzu, tüm konuklar için serinletici bir kaçış sağlar. Personelin olağanüstü samimiyeti ve çeşitli, kaliteli kahvaltı büfesi sürekli övgü almaktadır. Daha keyifli bir konaklama için, Marina'nın nefes kesen panoramik manzaraları için üst katlarda bir oda ayırtmayı düşünebilirsiniz.

Dubai için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel65%
Çok iyi31%
İyi3%
Fena değil1%
Kötü0%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Spa
  • Otopark
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Sağlıklı yaşam

  1. Güzellik Salonu
  2. Buhar Odası
  3. Masaj
  4. Jakuzi
  5. Vücut Bakımları
  6. Bornoz
  7. Vücut peelingi
  8. Vücut bakım sargısı

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Kafe
  3. Gece Kulübü
  4. Giriş Salonu/lobi
  5. Hızlı giriş / çıkış
  6. Asansör
  7. Fitness
  8. Kuaför
  9. Otopark
  10. Teras
  11. Bagaj Servisi
  12. Bar

Çocuklar için

  1. Beşik
  2. Çocuk Bakımı
  3. Çocuklar için ücretsiz konaklama
  4. Çocuk yemekleri

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun
  2. Engellilere yönelik geçiş yolu
  3. Engelli otoparkı

Oda özellikleri

  1. Küvet
  2. Duş
  3. Ütü Masası
  4. Açılabilir pencere
  5. Televizyon
  6. Saç kurutma makinası
  7. Merkezi ısıtma
  8. Klima
  9. Mini Bar
  10. Radyo
  11. Uydu TV
  12. Masa

Spor tesisleri

  1. Fitness
  2. Yoga

Konum

King Salman Bin Abdulaziz Al Saud St, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, 393080

InterContinental Dubai Marina by IHG ile olan mesafe

Dmcc:0.9 km

Ski Dubai:7.5 km

Dubai International Cricket Stadium:8.9 km

Dubai Miracle Garden:11 km

Burç Halife:19.1 km

The Dubai Mall:19.4 km

Dubai:21.1 km

Al Maktoum International Airport:21.3 km

Museum Of The Future:21.3 km

Dubai Frame:23.9 km

Al-Maktoum Stadium:25.2 km

Hindu Temple:26.2 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

King Salman Bin Abdulaziz Al Saud St, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, 393080

InterContinental Dubai Marina by IHG ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • InterContinental Dubai Marina by IHG'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, InterContinental Dubai Marina by IHG şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • InterContinental Dubai Marina by IHG'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, InterContinental Dubai Marina by IHG evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • InterContinental Dubai Marina by IHG'de otopark mevcut mu?

    Evet, InterContinental Dubai Marina by IHG misafirler için Otopark, Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • InterContinental Dubai Marina by IHG'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    InterContinental Dubai Marina by IHG için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • InterContinental Dubai Marina by IHG nerede bulunuyor?

    InterContinental Dubai Marina by IHG, King Salman Bin Abdulaziz Al Saud St, 393080, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Dubai Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • 5 Yıldız
    Otel
    Mandarin Oriental Jumeira, Dubai
    9,4Mükemmel (7.613 misafir puanı)
    Dubai, Şehir merkezi 3.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺12.845
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • Popüler Tercih
    5 Yıldız
    Otel
    FIVE Jumeirah Village Dubai
    9,1Mükemmel (64.024 misafir puanı)
    Dubai, Şehir merkezi 19.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.979
    Fiyatları görün: 6 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Towers Rotana
    8,9Mükemmel (16.770 misafir puanı)
    Burç Halife 1.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.156
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    JW Marriott Marquis Hotel Dubai
    9,3Mükemmel (43.347 misafir puanı)
    Burç Halife 2.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.995
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Crowne Plaza Dubai - Festival City By Ihg
    9,3Mükemmel (22.634 misafir puanı)
    Dubai, Şehir merkezi 6.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.289
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Hyatt Place Dubai Jumeirah Residences
    8,6Mükemmel (2.695 misafir puanı)
    Dubai, Şehir merkezi 3.4 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.374
    Fiyatları görün: 8 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Grand Mercure Dubai city
    9,2Mükemmel (11.630 misafir puanı)
    Dubai, Şehir merkezi 7.3 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.499
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Voco Dubai By Ihg
    9,1Mükemmel (29.204 misafir puanı)
    Cumeyra Sahili 2.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.130
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Novotel Dubai Al Barsha
    8,8Mükemmel (25.481 misafir puanı)
    Dubai Marina 6.5 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺1.797
    Fiyatları görün: 7 site
    Fiyatları görün

InterContinental Dubai Marina by IHG yakınında gidilecek yerler