Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
Hotel Ours Blanc Centre
Hotel Ours Blanc Centre
Hotel Ours Blanc Centre
Hotel Ours Blanc Centre
Hotel Ours Blanc Centre

Bilmeniz gerekenler

  • Tarihi pembe tuğla cephe

    Otel'in kendine özgü dış cephesine hayran kalabilir, Toulouse'un ünlü pembe tuğla mimarisinin büyüleyici bir örneğini görerek şehrin eşsiz mirasıyla bağlantı kurabilirsin.

  • Aile dostu olanaklar

    Ailelere özel olanaklarla konforlu bir konaklamanın tadını çıkar, eğlence için kutu oyunları da bulabilirsin.

  • Ses yalıtımlı odalar

    Merkezi konuma rağmen huzur ve sessizlik sağlayan, iyi yalıtılmış odalarda sakin bir gece uykusu çekebilirsin.

  • Canlı 24 saat açık lounge bar

    Otel bünyesindeki barda dinlenebilir, en sevdiğin içecekle rahatlayabilir ve otelin davetkar atmosferinin tadını çıkarabilirsin.

  • Özenli ve yardımsever personel

    Sıcakkanlı, dikkatli ve her isteğinde yardımcı olmaya hazır bir ekibin olağanüstü hizmetinden yararlanabilirsin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Evcil hayvan kabul edilir
    • Klima
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Klima
    Fiyatları görün: 7 site
    başlangıç fiyatı₺5.230
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    Fiyatları görün: 5 site
    başlangıç fiyatı₺3.504
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Evcil hayvan kabul edilir
    • Klima
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin

Yorumlar

7,0
en popüler sitelerden alınan 3.749 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 700+ misafir yorumlarından özetlenmiştir

Bu otel, gezginlere, iş seyahatinde olanlara ve bütçe dostu seyahat edenlere hitap eden çok yönlü bir şehir merkezidir. Toulouse'da rakipsiz merkezi bir konuma sahiptir ve konukların Victor Hugo pazarı da dahil olmak üzere şehrin çoğu cazibe merkezini yürüyerek keşfetmelerine olanak tanır. Tesis, arabayla gelenler için ideal olan yakındaki bir halk otoparkı için uygun indirimli fiyat sunmaktadır. Konuklar, cana yakın ve yardımsever personeli ve genel olarak olumlu kontinental kahvaltıyı sürekli olarak övmektedir. Daha sakin bir konaklama için bahçeye bakan bir oda seçin.

Toulouse için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel18%
Çok iyi27%
İyi26%
Orta13%
Kötü16%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Otopark
  • Evcil hayvan kabul edilir
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. Giriş Salonu/lobi
  2. Hızlı giriş / çıkış
  3. Asansör
  4. Otopark
  5. Evcil hayvan kabul edilir
  6. Bar
  7. Sigara içilmeyen odalar
  8. PC ve İnternet Erişimi
  9. Restoran
  10. 24 saat açık resepsiyon
  11. ortak alanlarda wi-fi
  12. Oda Servisi

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun
  2. Engelli otoparkı

Oda özellikleri

  1. Açılabilir pencere
  2. Televizyon
  3. Saç kurutma makinası
  4. Merkezi ısıtma
  5. Klima
  6. Uydu TV
  7. Masa
  8. Telefon
  9. Kablo TV
  10. Wi-Fi (oda)
  11. Odalarda ücretsiz kablosuz internet
  12. Düz ekran TV

Otel teması/türü

  1. Kongre oteli

Otel özellikleri

  1. Aile dostu

Konum

14 Pl. Victor Hugo, 31000, Toulouse, Fransa
Öne Çıkan
Ses yalıtımlı odalar
Merkezi konuma rağmen huzur ve sessizlik sağlayan, iyi yalıtılmış odalarda sakin bir gece uykusu çekebilirsin.

Hotel Ours Blanc Centre ile olan mesafe

Toulouse:0.4 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

14 Pl. Victor Hugo, 31000, Toulouse, Fransa

Hotel Ours Blanc Centre ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Hotel Ours Blanc Centre'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Hotel Ours Blanc Centre havuz alanı sunmuyor.

  • Hotel Ours Blanc Centre'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Evet, Hotel Ours Blanc Centre'in oda tipine veya mevcudiyete bağlı olarak değişebilen bir evcil hayvan politikası bulunmaktadır. Evcil hayvan politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen otelle doğrudan iletişime geçin.

  • Hotel Ours Blanc Centre'de otopark mevcut mu?

    Evet, Hotel Ours Blanc Centre misafirler için Otopark, Engelli otoparkı sunmaktadır.

  • Hotel Ours Blanc Centre'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Hotel Ours Blanc Centre için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Hotel Ours Blanc Centre nerede bulunuyor?

    Hotel Ours Blanc Centre, 14 Pl. Victor Hugo, 31000, Toulouse, Fransa adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Toulouse Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • ibis Toulouse Centre
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • Popüler Tercih
    Ibis Styles Toulouse Centre Canal du Midi
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • Quality Hotel Toulouse Centre
    Fiyatları görün: 7 site
    başlangıç fiyatı₺6.862
  • Mercure Toulouse Centre Compans
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • Novotel Toulouse Centre Wilson
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • Novotel Toulouse Centre Compans Caffarelli
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • ibis Toulouse Ponts Jumeaux
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • Holiday Inn Toulouse Airport By Ihg
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  • Le Clocher de Rodez - Centre Gare
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin

Toulouse konumunda diğer konaklama yerleri

Toulouse bölgesindeki popüler otel kategorileri

Hotel Ours Blanc Centre yakınında gidilecek yerler