başlangıç fiyatı₺7.732
Fiyatları görün: 7 site
Elysees Union Hotel
Elysees Union Hotel
Elysees Union Hotel
Elysees Union Hotel
Elysees Union Hotel

Bilmeniz gerekenler

  • Tarihi 19. yüzyıl binası

    Bir zamanlar romancı Marcel Proust'un ikametgahı olan seçkin bir 19. yüzyıl binasında yer alan otel, klasik Paris cazibesini modern olanaklarla harmanlıyor.

  • Odandan Eyfel Kulesi manzarası

    Bazı odalar ve balkonlar, özellikle gece ışık gösterisi sırasında, sana büyüleyici Eyfel Kulesi manzaraları sunarak pitoresk bir Paris deneyimi yaşatıyor.

  • Gizli iç bahçe vahası

    Otelin sakin iç bahçesinde dinlenebilirsin. Burası, şehrin koşuşturmacasından uzakta, sessiz bir mola vermek veya kahvaltının tadını çıkarmak için mükemmel, düzenlenmiş bir cennet.

  • Yenilenmiş lounge bar

    Yakın zamanda yenilenen lounge barda, rahatlamak için konforlu koltuklarla huzurlu ve rafine bir atmosferde keyifli vakit geçirebilirsin.

  • Özel bilet ve tur hizmeti

    24 saat açık resepsiyon, gösteriler, trenler ve havayolları için uygun bir bilet hizmeti sunarak Paris keşiflerini kolaylaştırıyor.

  • Önemli simge yapılara yakın konum

    Eyfel Kulesi, Zafer Takı, Şanzelize Caddesi ve Iéna Metro İstasyonu'na yürüme mesafesinde olağanüstü bir konumun keyfini çıkarabilirsin.

  • Tam donanımlı mutfaklı daireler

    Aileler veya gruplar için ideal olan otel, iki ayrı yatak odası, iki banyo ve tam donanımlı mutfak içeren geniş daireler sunuyor.

  • Tesis bünyesinde ortak mutfak imkanı

    Misafirler, seyahatleri sırasında ev yapımı yemek deneyimi yaşamak için tam donanımlı ortak mutfağı kullanabilirler.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Elysees Union Hotel hakkında

Hotel Elysees Union Fransa'nın Paris şehrinde bulunan ve konuklarına 3 yıldızlı konaklama imkanı sunan bir oteldir. Otel odalarında telefon, televizyon, çalışma masası, saç kurutma makinesi ve minibar ile donatılmıştır. Otel bünyesinde sesiz odalar, otelbar, teras, sigara içilmeyen odalar, engelli konuklar için imkanlar, asansör ve otel kasası mevcuttur. Otelde 24 saat açık resepsiyon ve oda servis imkanı bulunmaktadır. Otel restoranında dünya mutfağından yemekler servis edilmektedir. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı salonu da bulunmaktadır. Otelin ortak alanların da ücretli kablosuz internet erişimi imkanı bulunmaktadır. Otele evcil hayvanların girmesine izin verilmektedir. Müşteriler için çamaşırhane servisi, çocuk bakım servisi, kuru temizleme ve araba kiralama servisi hizmetleri de konuklara sunulmaktadır. Tesis içerisinde 60 konuk odası yer almaktadır. Otel bulunduğu konum itibariyle, La sultane de Saba - Boissière ve Place d'Iena 400 metre mesafede yer alır.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Klima
  • Otel Barı
başlangıç fiyatı₺7.732
Fiyatları görün: 7 site

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Evcil hayvan kabul edilir
    başlangıç fiyatı₺6.726
    Fiyatları görün: 9 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    başlangıç fiyatı₺5.122
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    başlangıç fiyatı₺3.197
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Evcil hayvan kabul edilir
    başlangıç fiyatı₺17.951
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Evcil hayvan kabul edilir
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺5.155
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺9.893
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺7.996
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺95.381
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺110.021
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Evcil hayvan kabul edilir
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺13.205
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺13.121
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺9.021
    Fiyatları görün: 5 site

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺33.918
₺16.960
₺0

ne, 16.08.26

₺8.540

po, 17.08.26

₺9.178

út, 18.08.26

₺9.205

st, 19.08.26

₺9.205

čt, 20.08.26

₺9.212

pá, 21.08.26

₺10.107

so, 22.08.26

₺10.102

ne, 23.08.26

₺15.127

po, 24.08.26

₺17.125

út, 25.08.26

₺16.405

st, 26.08.26

₺16.933

čt, 27.08.26

₺16.390

pá, 28.08.26

₺20.815

so, 29.08.26

X

ne, 30.08.26

₺10.190

po, 31.08.26

₺11.284

út, 01.09.26

₺11.826

st, 02.09.26

₺11.575

čt, 03.09.26

₺12.891

pá, 04.09.26

₺22.161

so, 05.09.26

X

ne, 06.09.26

₺24.295

po, 07.09.26

₺22.976

út, 08.09.26

₺20.342

st, 09.09.26

₺22.092

čt, 10.09.26

₺16.238

pá, 11.09.26

₺20.652

so, 12.09.26

X

ne, 13.09.26

₺13.117

po, 14.09.26

₺22.633

út, 15.09.26

₺21.861

st, 16.09.26

₺21.523

čt, 17.09.26

₺18.955

pá, 18.09.26

₺20.629

so, 19.09.26

X

ne, 20.09.26

₺14.749

po, 21.09.26

₺18.772

út, 22.09.26

₺19.870

st, 23.09.26

₺33.918

čt, 24.09.26

₺17.424

pá, 25.09.26

X

so, 26.09.26

X

ne, 27.09.26

₺12.239

po, 28.09.26

₺15.980

út, 29.09.26

₺17.399

st, 30.09.26

₺33.910

čt, 01.10.26

₺16.235

Yorumlar

8,4
Çok iyi
en popüler sitelerden alınan 4.372 misafir puanına 
dayanmaktadır

Yorumların özeti

Yapay zekâ tarafından, 1.000+ misafir yorumlarından özetlenmiştir · Son güncelleme tarihi: 29 May 2026

Bu otel, konforlu ve rahat bir Paris deneyimi arayan gezginler ve aileler için ideal, çok yönlü bir şehir merkezidir. Eyfel Kulesi ve Zafer Takı'na sadece kısa bir yürüme mesafesinde olması ve yakındaki çok sayıda metro ve otobüs durağı sayesinde şehri kolayca keşfetme imkanı sunan konumu oldukça avantajlıdır. Tesis, geniş odalar da dahil olmak üzere genel olarak beğenilen olanaklara sahiptir ve birçok misafir geniş alan sunan aile süitlerini takdir etmektedir. Misafirler, özenli ve yardımsever ekibi ve güne zengin bir başlangıç sağlayan, çeşitli beslenme ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunan çeşitli kahvaltı büfesini sürekli olarak övmektedir. Gerçekten unutulmaz bir konaklama için, modern dekorun ve artırılmış konforun tadını çıkarmak üzere yeni yenilenmiş bir oda talep etmeyi düşünebilirsiniz.

Paris için ortalamanın üzerinde puan aldı

Misafir yorumları

Mükemmel55%
Çok iyi24%
İyi12%
Fena değil4%
Kötü5%

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Klima
  • Otel Barı

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Giriş Salonu/lobi
  3. Hızlı giriş / çıkış
  4. Asansör
  5. Teras
  6. Bagaj Servisi
  7. Bar
  8. Otelde emanet kasası
  9. Konferans Odaları
  10. Sigara içilmeyen odalar
  11. PC ve İnternet Erişimi
  12. 24 saat açık resepsiyon

Oda özellikleri

  1. Duş
  2. Ütü Masası
  3. Açılabilir pencere
  4. Televizyon
  5. Saç kurutma makinası
  6. Merkezi ısıtma
  7. Klima
  8. Mini Bar
  9. Uydu TV
  10. Masa
  11. Küçük salon
  12. Telefon

Otel özellikleri

  1. LGBTQ+ dostu

Konum

44 Rue de l'Amiral Hamelin, 75116, Paris, Fransa

Elysees Union Hotel ile olan mesafe

Boissière:0.2 km

Arc De Triomphe:0.7 km

Champs Élysées:1 km

Eyfel Kulesi:1.1 km

Hôtel des Invalides:2.1 km

Louvre Müzesi:3.4 km

Sacré-Cœur Bazilikası:4.3 km

Paris:4.6 km

Notre Dame Katedrali:4.6 km

Pantheon:4.7 km

Catacombs Of Paris:4.9 km

Charles De Gaulle International Airport:24.8 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

44 Rue de l'Amiral Hamelin, 75116, Paris, Fransa

Elysees Union Hotel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Elysees Union Hotel'de bir havuz alanı var mı?

    Hayır, Elysees Union Hotel havuz alanı sunmuyor.

  • Elysees Union Hotel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Elysees Union Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Elysees Union Hotel'de otopark mevcut mu?

    Hayır, Elysees Union Hotel otopark hizmeti sunmamaktadır.

  • Elysees Union Hotel'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Elysees Union Hotel için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Elysees Union Hotel nerede bulunuyor?

    Elysees Union Hotel, 44 Rue de l'Amiral Hamelin, 75116, Paris, Fransa adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Paris Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • Popüler Tercih
    Pullman Paris Tour Eiffel
    başlangıç fiyatı₺17.951
    Fiyatları görün: 7 site
  • Hotel Cluny Square
    başlangıç fiyatı₺10.387
    Fiyatları görün: 6 site
  • Hôtel La Comtesse
    başlangıç fiyatı₺10.406
    Fiyatları görün: 7 site
  • Hôtel De Paris Opera
    başlangıç fiyatı₺3.801
    Fiyatları görün: 7 site
  • Fertel Etoile
    başlangıç fiyatı₺6.032
    Fiyatları görün: 5 site
  • Novotel Suites Paris Montreuil Vincennes
    başlangıç fiyatı₺5.122
    Fiyatları görün: 7 site
  • Novotel Paris Centre Tour Eiffel
    başlangıç fiyatı₺9.933
    Fiyatları görün: 8 site
  • Pullman Paris La Défense
    başlangıç fiyatı₺8.122
    Fiyatları görün: 8 site
  • Hotel Montparnasse Alesia
    başlangıç fiyatı₺5.730
    Fiyatları görün: 7 site

Elysees Union Hotel yakınında gidilecek yerler