Fiyatları görün: 2 site
başlangıç fiyatı₺2.903
Dreamcatcher Boutique Hotel
Dreamcatcher Boutique Hotel
Dreamcatcher Boutique Hotel
Dreamcatcher Boutique Hotel
Dreamcatcher Boutique Hotel

Bilmeniz gerekenler

  • Çatı katı restoranı ve barı

    Çatı katı restoranı ve barında lezzetli kahvaltı seçeneklerinin ve serinletici içeceklerin tadını çıkar, muhteşem manzaralarla harika bir ortam sunuyor.

  • Sağlık spa tesisleri

    Rahatlatıcı bir masajla gevşe veya sauna ve buhar odasında bedenini ve zihnini yenile.

  • Bohem tarzı butik deneyimi

    Benzersiz ve şık bir butik otel deneyimine kendini kaptır, havalı dekorasyonu ve konforlu mobilyalarıyla rahat bir atmosfer sunuyor.

  • Aile dostu konaklama

    Aileler için sıcak bir ortamın tadını çıkar, 6 ila 10 yaş arası çocukların ücretsiz konaklamasına izin veren bir çocuk politikası var.

  • Bophut Plajı'na yakınlık

    Otele sadece 60 metre uzaklıktaki Bophut Plajı'nın tertemiz kumlarına adım at, güneşlenmek ve plaj aktiviteleri için harika bir yer.

  • Uygun motosiklet kiralama

    Otelden doğrudan temin edebileceğin motosiklet kiralama hizmetleriyle Koh Samui'yi kendi hızında keşfet.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Spa
  • Evcil hayvan kabul edilir
Fiyatları görün: 2 site
başlangıç fiyatı₺2.903

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    Fiyatları görün: 5 site
    başlangıç fiyatı₺1.812
    • Havuz
    • Otopark
    • Klima
    Fiyatları görün: 8 site
    başlangıç fiyatı₺5.615
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    Fiyatları görün: 7 site
    başlangıç fiyatı₺1.994
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    Fiyatları görün: 7 site
    başlangıç fiyatı₺2.045
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    Fiyatları görün: 9 site
    başlangıç fiyatı₺7.264
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    Fiyatları görün: 5 site
    başlangıç fiyatı₺4.183
    • Ücretsiz kablosuz internet
    Fiyatları görün: 4 site
    başlangıç fiyatı₺2.389
    • Fiyatları görün: 6 site
      başlangıç fiyatı₺1.323
      • Ücretsiz kablosuz internet
      • Havuz
      • Otopark
      Fiyatları görün: 4 site
      başlangıç fiyatı₺1.254
      • Ücretsiz kablosuz internet
      • Klima
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
      • Ücretsiz kablosuz internet
      • Otopark
      • Evcil hayvan kabul edilir
      Fiyatları görün: 2 site
      başlangıç fiyatı₺5.317

    Fiyat trendi

    Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
    ₺3.629
    ₺1.815
    ₺0

    Paz, 11.10.26

    ₺2.903

    Pzt, 12.10.26

    ₺2.918

    Sa, 13.10.26

    ₺2.918

    Çrş, 14.10.26

    ₺2.485

    Prs, 15.10.26

    ₺2.481

    Cum, 16.10.26

    ₺2.485

    Cmt, 17.10.26

    ₺2.479

    Paz, 18.10.26

    ₺2.254

    Pzt, 19.10.26

    ₺2.256

    Sa, 20.10.26

    ₺2.254

    Çrş, 21.10.26

    ₺2.254

    Prs, 22.10.26

    ₺2.918

    Cum, 23.10.26

    ₺2.908

    Cmt, 24.10.26

    ₺2.908

    Paz, 25.10.26

    ₺2.918

    Pzt, 26.10.26

    ₺2.918

    Sa, 27.10.26

    ₺2.918

    Çrş, 28.10.26

    ₺2.918

    Prs, 29.10.26

    ₺3.629

    Cum, 30.10.26

    ₺2.891

    Cmt, 31.10.26

    ₺2.918

    Paz, 01.11.26

    ₺2.903

    Pzt, 02.11.26

    ₺2.918

    Sa, 03.11.26

    X

    Çrş, 04.11.26

    X

    Prs, 05.11.26

    X

    Cum, 06.11.26

    X

    Cmt, 07.11.26

    ₺2.901

    Paz, 08.11.26

    ₺2.873

    Pzt, 09.11.26

    ₺2.918

    Sa, 10.11.26

    ₺2.918

    Çrş, 11.11.26

    X

    Prs, 12.11.26

    X

    Cum, 13.11.26

    X

    Cmt, 14.11.26

    ₺2.942

    Paz, 15.11.26

    ₺2.918

    Pzt, 16.11.26

    ₺2.895

    Sa, 17.11.26

    X

    Çrş, 18.11.26

    X

    Prs, 19.11.26

    X

    Cum, 20.11.26

    X

    Cmt, 21.11.26

    X

    Paz, 22.11.26

    X

    Pzt, 23.11.26

    X

    Sa, 24.11.26

    ₺2.907

    Çrş, 25.11.26

    X

    Prs, 26.11.26

    X

    Cum, 27.11.26

    X

    Yorumlar

    9,0
    Mükemmel
    en popüler sitelerden alınan 786 misafir puanına 
    dayanmaktadır

    Yorumların özeti

    Yapay zekâ tarafından, 400+ misafir yorumlarından özetlenmiştir

    Bu otel, çiftler, gezginler ve ilgi çekici, özgün bir yerel deneyim arayan bütçe dostu seyahat edenler için mükemmel, hareketli bir dinlenme noktasıdır. Fisherman's Village'ın kalbinde yer alan tesis, ana caddeye, gece pazarlarına ve plaja doğrudan erişim sunarken, aynı zamanda sakin bir kaçış imkanı sağlar. Tesis, adayı keşfetmek için ideal olan kullanışlı scooter ve bisiklet kiralama hizmetleri ile öne çıkıyor. Konuklar, son derece güler yüzlü ve yardımsever personeli sürekli olarak överken, tesis bünyesindeki restoran ve çatı katı barı lezzetli yemekleri ve gün batımı manzaralarıyla yüksek puanlar alıyor. Gerçekten eşsiz bir konaklama için, modern konfor ve yerel cazibenin birleşimini sunan ilginç veya bohem tasarımlı bir odayı düşünebilirsiniz.

    En İyi Özellikler

    • Lobide Wi-Fi
    • Odalarda Wi-Fi
    • Spa
    • Evcil hayvan kabul edilir
    • Klima
    • Restoran
    • Otel Barı

    Tüm özellikler

    Konaklama yerinin özellikleri

    1. İş Merkezi
    2. Atari/Bilgisayar oyunları
    3. Hızlı giriş / çıkış
    4. Teras
    5. Evcil hayvan kabul edilir
    6. Bar
    7. Sigara içilmeyen odalar
    8. Restoran
    9. Atıştırma barı
    10. Çamaşırhane servisi
    11. Spa
    12. Faks/Modem erişimi

    Sağlıklı yaşam

    1. Buhar Odası
    2. Masaj
    3. Sauna

    Oda özellikleri

    1. Duş
    2. Elektrik su ısıtıcısı
    3. Klima
    4. Odada kasa
    5. Kablo TV
    6. Vantilatör
    7. Hipoalerjenik Yatak
    8. Odalarda ücretsiz kablosuz internet
    9. Düz ekran TV
    10. Yangın söndürücü
    11. Bahçe veya arka avlu

    Spor tesisleri

    1. Tekne Kiralama
    2. Golf Dersleri

    Otel özellikleri

    1. Aile dostu

    Konum

    เลขที่ 88/6, Mae Nam Beach, 84320, Tayland
    Öne Çıkan
    Bophut Plajı'na yakınlık
    Otele sadece 60 metre uzaklıktaki Bophut Plajı'nın tertemiz kumlarına adım at, güneşlenmek ve plaj aktiviteleri için harika bir yer.

    Dreamcatcher Boutique Hotel ile olan mesafe

    Mae Nam Beach:3.3 km

    Samui International Airport:3.9 km

    Wat Plai Laem:4.4 km

    Haad Rin Nok:13.7 km

    Htms Phangan 713 Warship Museum:17.7 km

    Khao Phanom Baek:93.7 km

    Explore nearby attractions

    Konaklama yeri bilgileri

    เลขที่ 88/6, Mae Nam Beach, 84320, Tayland

    Dreamcatcher Boutique Hotel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

    • Dreamcatcher Boutique Hotel'de bir havuz alanı var mı?

      Hayır, Dreamcatcher Boutique Hotel havuz alanı sunmuyor.

    • Dreamcatcher Boutique Hotel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

      Evet, Dreamcatcher Boutique Hotel'in oda tipine veya mevcudiyete bağlı olarak değişebilen bir evcil hayvan politikası bulunmaktadır. Evcil hayvan politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen otelle doğrudan iletişime geçin.

    • Dreamcatcher Boutique Hotel'de otopark mevcut mu?

      Hayır, Dreamcatcher Boutique Hotel otopark hizmeti sunmamaktadır.

    • Dreamcatcher Boutique Hotel nerede bulunuyor?

      Dreamcatcher Boutique Hotel, เลขที่ 88/6, 84320, Mae Nam Beach, Tayland adresinde bulunuyor.

    • Dreamcatcher Boutique Hotel'e yakın popüler cazibe merkezleri nelerdir?

      Dreamcatcher Boutique Hotel'e yakın çevrede şu popüler cazibe merkezleri bulunmaktadır: Haad Rin Beach, Ko Phangan Elephant Trekking, Maenam Plajı, Ko Samui Havaalanı, Bophut, Full Moon Party, Secret Buddha Garden.

    Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

    Mae Nam Beach Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

    • Moorea Boutique Resort Samui
      Fiyatları görün: 5 site
      başlangıç fiyatı₺8.090
    • La Perle Resort Koh Samui
      Fiyatları görün: 2 site
      başlangıç fiyatı₺3.448
    • The Cosy Beach Resort
      Fiyatları görün: 3 site
      başlangıç fiyatı₺3.201
    • Vows Villa Beachfront
      Fiyatları görün: 5 site
      başlangıç fiyatı₺4.105
    • RoomQuest THEVA Resort Koh Samui
      Fiyatları görün: 5 site
      başlangıç fiyatı₺3.022
    • Kanlaya Park
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Popüler Tercih
      Moonhut Bungalows
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Erawan Villa Hotel
      Fiyatları görün: 8 site
      başlangıç fiyatı₺2.814
    • Samui Zenity
      Fiyatları görün: 2 site
      başlangıç fiyatı₺1.142

    Dreamcatcher Boutique Hotel yakınında gidilecek yerler