La Romana, Dominik Cumhuriyeti Otelleri

    • Popüler Tercih

    Glamour Hotel

    5 Yıldız
    7,0(543 misafir puanı)
    La Romana
    başlangıç fiyatı  ₺1.100
    Fiyatları görün: 5 site
  1. Halibut Hotel

    3 Yıldız
    8,5Mükemmel (345 misafir puanı)

    Büyüleyici ve davetkar atmosfer, Ferahlatıcı açık havuz alanı

    La Romana
    başlangıç fiyatı  ₺4.782
    Fiyatları görün: 5 site
    • Popüler Tercih

    Hilton Garden Inn La Romana

    3 Yıldız
    8,5Mükemmel (1.479 misafir puanı)

    Karayip Okyanusu manzaraları, Tatil köyü tarzı açık havuz

    La Romana
    başlangıç fiyatı  ₺7.392
    Fiyatları görün: 7 site
  2. Hotel La Romana Center

    3 Yıldız
    6,7(781 misafir puanı)

    Güvenli özel otopark, La Romana'da merkezi konum

    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  3. Nuovo Hotel Playa Catalina

    3 Yıldız
    7,7İyi (1.038 misafir puanı)

    Akdeniz esintili tasarım, Sakin açık havuzlar

    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  4. Onyx luxury rd

    3 Yıldız
    7,6İyi (215 misafir puanı)

    Çeşitli mutfak deneyimleri, Rahatlamak için açık havuz

    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  5. Alkquimia Hotel Lounge and Bar

    3 Yıldız
    7,8İyi (562 misafir puanı)

    Mükemmel İtalyan restoranı, Rahatlamak için çatı katı havuzu

    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  6. Hotel Silvestre

    3 Yıldız
    7,0(924 misafir puanı)

    Otel restoranında Akdeniz mutfağı, Yüzme barı olan açık havuz

    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  7. Hostal Karilu

    3 Yıldız
    8,3Çok iyi (41 misafir puanı)
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  8. Hotel Sol Azul

    3 Yıldız
    7,1(287 misafir puanı)

    Canlı yerel havuz erişimi, Mükemmel kahvaltı hizmeti

    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  9. Hotel Olimpo

    3 Yıldız
    7,5İyi (725 misafir puanı)

    Dinlendirici bahçe ve teras, Playa Caleta'ya yakın konum

    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Popüler Tercih

    Hotel La Casona MC

    4 Yıldız
    8,1Çok iyi (306 misafir puanı)

    Yenilenmiş, güzel tesisler, Davetkar açık yüzme havuzu

    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  10. Casa De Campo Ai

    5 Yıldız
    9,5Mükemmel (22.342 misafir puanı)
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  11. Luxury Villa Caribbean Bay 1

    3 Yıldız
    9,6Mükemmel (6 misafir puanı)
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  12. Aparta Hotel Feliz Estancia

    2 Yıldız
    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  13. Hostal Dermari

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  14. Green Oasis Hotel

    3 Yıldız
    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  15. Hostal y Piscina

    3 Yıldız
    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  16. Villa El Vivero Ii

    9,6Mükemmel (19 misafir puanı)
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  17. Hotel Boutique Simona

    4 Yıldız
    6,9(578 misafir puanı)

    Misafir araçları için güvenli otopark, Otantik Dominik Cumhuriyeti atmosferi

    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  18. La Gloria

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  19. Caserma

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  20. Hotel Ocean Arc Reina Cumayasa Beach

    4 Yıldız
    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  21. Hotel Santana Beach Resort & Casino

    4 Yıldız
    /Değerlendirme yok 
    Playa Santana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  22. Weare Cadaques Bayahibe

    3 Yıldız
    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  23. Onyx Aparta Hotel

    3 Yıldız
    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  24. Los Altos Residences

    5 Yıldız
    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  25. Bella Savonesa

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  26. Golf Villa 143

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  27. Chambres Dhotes La Romana

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  28. Villa Cereza 66

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  29. Karma

    2 Yıldız
    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  30. Hostal Rio Dulce

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  31. Cumayasa

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
  32. Apto Privado Y Nuevo, 2hab Y 2 Ba Cerca Del Golf

    /Değerlendirme yok 
    La Romana
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Fiyat aralığı

La Romana şehrindeki ucuz oteller için gecelik fiyatlar ‎₺1.100 ile ‎₺7.392 arasında değişmektedir.

La Romana konumunda diğer konaklama yerleri

La Romana bölgesindeki popüler otel kategorileri

La Romana yakınındaki ucuz oteller

Bu oteller de size uygun olabilir...