başlangıç fiyatı₺1.743
Fiyatları görün: 7 site
Sedra Global Hotel
Sedra Global Hotel
Sedra Global Hotel
Sedra Global Hotel
Sedra Global Hotel

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Ücretsiz kablosuz internet
  • Otopark
  • Klima
başlangıç fiyatı₺1.743
Fiyatları görün: 7 site

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺5.239
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Klima
    • Restoran
    başlangıç fiyatı₺4.943
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺7.197
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺8.801
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺2.453
    Fiyatları görün: 7 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    başlangıç fiyatı₺3.002
    Fiyatları görün: 2 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Otopark
    • Klima
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • başlangıç fiyatı₺1.797
      Fiyatları görün: 1 site
      • Ücretsiz kablosuz internet
      • Otopark
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
      • Ücretsiz kablosuz internet
      • Otopark
      • Klima
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin

    Fiyat trendi

    Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
    ₺4.047
    ₺2.025
    ₺0

    Sun, 16.08.26

    ₺3.030

    Mon, 17.08.26

    ₺2.963

    Tue, 18.08.26

    ₺2.938

    Wed, 19.08.26

    ₺3.121

    Thu, 20.08.26

    ₺2.260

    Fri, 21.08.26

    ₺2.445

    Sat, 22.08.26

    ₺2.260

    Sun, 23.08.26

    ₺3.035

    Mon, 24.08.26

    ₺3.148

    Tue, 25.08.26

    ₺2.779

    Wed, 26.08.26

    ₺3.194

    Thu, 27.08.26

    ₺2.168

    Fri, 28.08.26

    ₺2.260

    Sat, 29.08.26

    ₺3.123

    Sun, 30.08.26

    ₺3.119

    Mon, 31.08.26

    ₺3.144

    Tue, 01.09.26

    ₺3.035

    Wed, 02.09.26

    ₺2.757

    Thu, 03.09.26

    ₺3.035

    Fri, 04.09.26

    ₺2.983

    Sat, 05.09.26

    ₺3.058

    Sun, 06.09.26

    ₺2.755

    Mon, 07.09.26

    ₺2.005

    Tue, 08.09.26

    ₺4.047

    Wed, 09.09.26

    ₺2.756

    Thu, 10.09.26

    ₺2.864

    Fri, 11.09.26

    ₺2.823

    Sat, 12.09.26

    ₺2.864

    Sun, 13.09.26

    ₺2.933

    Mon, 14.09.26

    ₺2.823

    Tue, 15.09.26

    ₺2.964

    Wed, 16.09.26

    ₺2.756

    Thu, 17.09.26

    ₺2.755

    Fri, 18.09.26

    ₺2.984

    Sat, 19.09.26

    ₺3.914

    Sun, 20.09.26

    ₺2.817

    Mon, 21.09.26

    ₺2.963

    Tue, 22.09.26

    ₺3.150

    Wed, 23.09.26

    ₺2.771

    Thu, 24.09.26

    ₺2.963

    Fri, 25.09.26

    ₺3.077

    Sat, 26.09.26

    ₺2.755

    Sun, 27.09.26

    ₺3.056

    Mon, 28.09.26

    X

    Tue, 29.09.26

    ₺2.940

    Wed, 30.09.26

    ₺3.108

    Thu, 01.10.26

    ₺3.671

    Fri, 02.10.26

    X

    Sat, 03.10.26

    ₺3.706

    Sun, 04.10.26

    X

    Mon, 05.10.26

    ₺3.076

    Tue, 06.10.26

    ₺3.707

    Wed, 07.10.26

    ₺2.997

    Thu, 08.10.26

    ₺3.979

    Fri, 09.10.26

    ₺3.651

    Sat, 10.10.26

    ₺3.630

    Sun, 11.10.26

    ₺2.561

    Yorumlar

    8,4
    Çok iyi
    en popüler sitelerden alınan 3.846 misafir puanına 
    dayanmaktadır

      En İyi Özellikler

      • Lobide Wi-Fi
      • Odalarda Wi-Fi
      • Otopark
      • Klima

      Tüm özellikler

      Konaklama yerinin özellikleri

      1. Kafe
      2. Asansör
      3. Otopark
      4. Konferans Odaları
      5. Sigara içilmeyen odalar
      6. 24 saat açık resepsiyon
      7. Ücretsiz WiFi (ortak alanlarda)
      8. Bagaj deposu
      9. Kablosuz internet
      10. Derinlemesine temizlik
      11. El dezenfektanları sağlanır
      12. Maske sağlanır

      Oda özellikleri

      1. Ütü Masası
      2. Klima
      3. Odada kasa
      4. Odalarda ücretsiz kablosuz internet

      Konum

      Orwa Sq, Omar bin Khatab & King Abdo Road, Medine, 42313, Suudi Arabistan

      Sedra Global Hotel ile olan mesafe

      Train Station "Istasyun":1 km

      Al Hijaz Railway Museum:1.3 km

      As-Safiyyah Museum & Park:2.3 km

      As-Salaam Museum:2.3 km

      Medine:2.6 km

      قصر امير المدينة:4.4 km

      Prince Mohammad Bin Abdulaziz Stadium:4.9 km

      Miqat Dhul Hulaifah:6.7 km

      قصر طيبة:7.1 km

      Dar Al Madinah Museum:10.1 km

      Al Haramain Train Station Madinah:11.2 km

      Prince Mohammad Bin Abdulaziz International Airport:16.1 km

      Explore nearby attractions

      Konaklama yeri bilgileri

      Orwa Sq, Omar bin Khatab & King Abdo Road, Medine, 42313, Suudi Arabistan

      Sedra Global Hotel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

      • Sedra Global Hotel'de bir havuz alanı var mı?

        Hayır, Sedra Global Hotel havuz alanı sunmuyor.

      • Sedra Global Hotel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

        Hayır, Sedra Global Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

      • Sedra Global Hotel'de otopark mevcut mu?

        Evet, Sedra Global Hotel misafirler için Otopark sunmaktadır.

      • Sedra Global Hotel nerede bulunuyor?

        Sedra Global Hotel, Orwa Sq, Omar bin Khatab & King Abdo Road, 42313, Medine, Suudi Arabistan adresinde bulunuyor.

      • Sedra Global Hotel'e yakın popüler cazibe merkezleri nelerdir?

        Sedra Global Hotel'e yakın çevrede şu popüler cazibe merkezleri bulunmaktadır: Prophet's Mosque, Prince Mohammad Bin Abdulaziz International Airport.

      Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

      Medine Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

      • Sofitel Shahd Al Madinah
        başlangıç fiyatı₺10.145
        Fiyatları görün: 8 site
      • Novotel Madinah
        başlangıç fiyatı₺4.947
        Fiyatları görün: 4 site
      • View Al Madinah Hotel
        başlangıç fiyatı₺5.553
        Fiyatları görün: 3 site
      • Millennium Al Aqeeq Hotel
        başlangıç fiyatı₺7.252
        Fiyatları görün: 7 site
      • Maien Taiba
        başlangıç fiyatı₺4.673
        Fiyatları görün: 3 site
      • Crowne Plaza Madinah By Ihg
        başlangıç fiyatı₺7.197
        Fiyatları görün: 7 site
      • Hayah Plaza Hotel
        başlangıç fiyatı₺3.766
        Fiyatları görün: 3 site
      • Golden Tulip Al Zahabi
        başlangıç fiyatı₺5.741
        Fiyatları görün: 4 site
      • Durrat Al Eiman Hotel
        başlangıç fiyatı₺3.321
        Fiyatları görün: 3 site

      Sedra Global Hotel yakınında gidilecek yerler