Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
Q Economy Hotel 100
Q Economy Hotel 100
Q Economy Hotel 100
Q Economy Hotel 100
Q Economy Hotel 100

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

  • Otopark
Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin

Benzer konaklama yerleri

    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺3.792
    Fiyatları görün: 1 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺3.731
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Otopark
    başlangıç fiyatı₺5.669
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺4.384
    Fiyatları görün: 5 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺7.000
    Fiyatları görün: 1 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Spa
    • Otopark
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺3.091
    Fiyatları görün: 3 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Otopark
    • Klima
    Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺3.890
    Fiyatları görün: 8 site
    • Ücretsiz kablosuz internet
    • Havuz
    • Spa
    başlangıç fiyatı₺2.733
    Fiyatları görün: 5 site

Yorumlar

7,3
en popüler sitelerden alınan 55 misafir puanına 
dayanmaktadır

    En İyi Özellikler

    • Lobide Wi-Fi
    • Odalarda Wi-Fi
    • Otopark

    Tüm özellikler

    Konaklama yerinin özellikleri

    1. Hızlı giriş / çıkış
    2. Otopark
    3. Teras
    4. Bagaj Servisi
    5. Otelde emanet kasası
    6. Sigara içilmeyen odalar
    7. PC ve İnternet Erişimi
    8. 24 saat açık resepsiyon
    9. Havuz/plaj alanlarında havlu
    10. ortak alanlarda wi-fi
    11. 24 Saat Oda Servisi
    12. Hipoalerjenik Odalar

    Oda özellikleri

    1. Televizyon
    2. Uydu TV
    3. Wi-Fi (oda)
    4. Hipoalerjenik Yatak
    5. Mama Sandalyesi

    Yiyecek ve içecekler

    1. Helal yemek
    2. Koşer yiyecek

    Sağlıklı yaşam

    1. Sıcak Taş Masajı

    Otel özellikleri

    1. Sadece yetişkinler için

    Konum

    Dammam, Dammam, 32248, Suudi Arabistan

    Q Economy Hotel 100 ile olan mesafe

    Prince Mohammad Bin Fahd Stadium:5.6 km

    Dammam Railway Station:7.4 km

    :8.5 km

    King Abdulaziz Center For World Culture (Ithra):13.1 km

    Saudi Aramco Exhibit:13.3 km

    S1 The Stadium:14.3 km

    Tarout castle:14.4 km

    Tarout Castle:14.4 km

    Dammam 7 (Propsperity Well):14.8 km

    Al-Ettifaq Club Stadium:15.6 km

    Me:21.1 km

    King Fahd International Airport:26.4 km

    Explore nearby attractions

    Konaklama yeri bilgileri

    Dammam, Dammam, 32248, Suudi Arabistan

    Q Economy Hotel 100 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

    • Q Economy Hotel 100'de bir havuz alanı var mı?

      Hayır, Q Economy Hotel 100 havuz alanı sunmuyor.

    • Q Economy Hotel 100'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

      Hayır, Q Economy Hotel 100 evcil hayvan kabul etmemektedir.

    • Q Economy Hotel 100'de otopark mevcut mu?

      Evet, Q Economy Hotel 100 misafirler için Otopark sunmaktadır.

    • Q Economy Hotel 100'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

      Q Economy Hotel 100 için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

    • Q Economy Hotel 100 nerede bulunuyor?

      Q Economy Hotel 100, Dammam, 32248, Dammam, Suudi Arabistan adresinde bulunuyor.

    Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

    Dammam Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

    • Ramada & Suites Dammam
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Dammam Palace Hotel
      başlangıç fiyatı₺3.127
      Fiyatları görün: 5 site
    • Open ApartHotel
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Al Eairy Furnished Apartments Dammam 3
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Karim Hotel
      başlangıç fiyatı₺3.352
      Fiyatları görün: 5 site
    • Hona Al Holm Furnished Units
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Q Economy Hotel 100
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Rnz Bls Llshqq Lfndqy@
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    • Sea Club Resort-dammam
      Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin

    konumunda diğer konaklama yerleri

    Q Economy Hotel 100 yakınında gidilecek yerler