Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
Fiyatları görün
Kleopatra Beach Hotel
Kleopatra Beach Hotel
Kleopatra Beach Hotel
Kleopatra Beach Hotel
Kleopatra Beach Hotel

Bilmeniz gerekenler

  • Yerel ve uluslararası yemeklerle zengin mutfak

    Açık büfe ve alakart restoranda sunulan yerel ve uluslararası mutfaklardan lezzetleri dene, barda da yöresel içecekler mevcut.

  • Zeminden tavana pencereli odalar

    Zeminden tavana uzanan pencereleriyle aydınlık ve ferah odalarda bol doğal ışığın ve konforlu bir atmosferin tadını çıkar.

  • Rahatlatıcı spa ve sağlıklı yaşam olanakları

    Oteldeki spa merkezinde Türk hamamı, sauna veya çeşitli masaj ve bakım hizmetleriyle kendini şımartabilir, tam anlamıyla rahatlayabilirsin.

  • Kaydıraklı davetkar açık havuzlar

    İki açık yüzme havuzundan birinde dinlen, eğlenceli bir su kaydırağı ve her yaştan misafir için konforlu şezlonglar seni bekliyor.

  • Kleopatra Plajı'na birkaç adım mesafede

    Alanya'da güneşlenmek ve yüzmek için harika bir konum sunan, sadece 30 metre uzaklıktaki ünlü Kleopatra Plajı'na doğrudan erişimin keyfini çıkar.

  • İyi donanımlı fitness merkezi

    Oteldeki fitness merkezinde antrenman rutinini sürdür, burada konaklaman boyunca aktif kalman için ekipmanlar bulabilirsin.

Bu özet yapay zeka tarafından oluşturulmuştur ve %100 doğru olmayabilir.

Kleopatra Beach Hotel hakkında

Hotel Kleopatra Beach Alanya şehir merkezinde bulunmaktadır. Alanya'nın bir çok yerine sadece yürüme mesafesinde olan otelde 100 oda, 280 yatak bulunmaktadır. Otelin ismini aldığı ünlü Kleopatra Plajı sadece 50m mesafede bulunmaktadır. Hotel Kleopatra Beach Herşey Dahil sistemle çalışmaktadır. Otel olaklarından açık ve kapalı alanlarda bulunan restaurant, kafeterya, snackbar ve market bulunmaktadır.Otelin ayrıca ücretli olarak Plaj havlusu, şezlong ve şemsiye imkanıda bulunmaktadır. Oyun salonu, toplantı salonu, kuaför, Tv seyretme odası ve Kuru temizleme hizmetleride sunulmaktadır. Otelin ayrıca Doktoru, fotografçısı bulunmaktadır.Otelin bir açık havuzu bulunmakta ve bir Türk hamamı, sauna ve güzellik salonu hizmeti sunmaktadır.Aynı zamanda otelde çocukların zaman geçirebilmeleri için bir çok aktivite bulunmaktadır. Hotel Kleopatra Beach Odalarında direk telefon, hergün yenilenen minibar, uydu kanallarına sahip TV, kişisel ayarlanabilir klima ve banyoda ise duş, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.Otelin genel ve kişisel alanlarıda ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır. Otelin yakınlarında bir park yeri bulunmaktadır.

Benzer konaklama yerleriyle karşılaştır

Seçilen konaklama yeri

Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
Fiyatları görün

Benzer konaklama yerleri

  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.594
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.637
    Fiyatları görün: 9 site
    Fiyatları görün
  • Kesin fiyatları görmek için tarihleri seçin
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺8.818
    Fiyatları görün: 3 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺12.541
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.194
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺5.610
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺2.798
    Fiyatları görün: 4 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺3.985
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • başlangıç fiyatı₺1.294
    Fiyatları görün: 13 site
    Fiyatları görün

Fiyat trendi

Son 30 günde trivago’daki en düşük fiyatlara dayanır
₺0
₺0
₺0

Yorumlar

6,7
en popüler sitelerden alınan 2.466 misafir puanına 
dayanmaktadır

Misafir yorumları

Mükemmel34%
Çok iyi18%
İyi14%
Fena değil14%
Kötü20%
  • Temizlik
    7,8
    İyi
  • Konum
    8,6
    Mükemmel
  • Servis
    7,5
    İyi
  • Konfor
    7,5
    İyi
  • Fiyat dengesi
    7,3
    Fena değil

En İyi Özellikler

  • Lobide Wi-Fi
  • Odalarda Wi-Fi
  • Havuz
  • Spa
  • Otopark
  • Klima
  • Restoran
  • Otel Barı
  • Spor Salonu

Tüm özellikler

Konaklama yerinin özellikleri

  1. İş Merkezi
  2. Giriş Salonu/lobi
  3. Asansör
  4. Fitness
  5. Kuaför
  6. Otopark
  7. Teras
  8. Bar
  9. Açık havuz
  10. Otelde emanet kasası
  11. Konferans Odaları
  12. Sigara içilmeyen odalar

ENGELLİLERE YÖNELİK ÖZELLİKLER

  1. Tekerlekli sandalyeye uygun

Oda özellikleri

  1. Küvet
  2. Duş
  3. Ütü Masası
  4. Açılabilir pencere
  5. Televizyon
  6. Merkezi ısıtma
  7. Klima
  8. Mini Bar
  9. Uydu TV
  10. Küçük salon
  11. Telefon
  12. Odada kasa

Yiyecek ve içecekler

  1. Helal yemek

Sağlıklı yaşam

  1. Hamam

Konum

Saray Mahallesi Atatürk Caddesi Şenlik Sokak Otogar Girişi, 07400, Alanya, Türkiye

Kleopatra Beach Hotel ile olan mesafe

Alanya Arkeoloji Müzesi:1.4 km

Alanya:1.9 km

Atatürk Evi Müzesi:2.1 km

Alanya Kalesi (Kale):2.4 km

Kızıl Kule:2.6 km

Arap Evliyası:2.8 km

Hagios Contatinos KIlisesI:2.8 km

Bahçeşehir Okulları Stadyumu:9.2 km

Şarapsa Han:10.3 km

Dim Mağarası:12 km

Gazipaşa-Alanya Havalimanı:40.3 km

Explore nearby attractions

Konaklama yeri bilgileri

Saray Mahallesi Atatürk Caddesi Şenlik Sokak Otogar Girişi, 07400, Alanya, Türkiye

Kleopatra Beach Hotel ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Kleopatra Beach Hotel'de bir havuz alanı var mı?

    Evet, Kleopatra Beach Hotel şunları sunuyor: 2 havuz alanları.

  • Kleopatra Beach Hotel'de evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

    Hayır, Kleopatra Beach Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

  • Kleopatra Beach Hotel'de otopark mevcut mu?

    Evet, Kleopatra Beach Hotel misafirler için Otopark sunmaktadır.

  • Kleopatra Beach Hotel'de giriş ve çıkış saatleri ne zaman?

    Kleopatra Beach Hotel için giriş işlemleri şu saatten itibaren yapılabilir: . Çıkış işlemleri ise saat itibarıyla tamamlanmış olmalıdır.

  • Kleopatra Beach Hotel nerede bulunuyor?

    Kleopatra Beach Hotel, Saray Mahallesi Atatürk Caddesi Şenlik Sokak Otogar Girişi, 07400, Alanya, Türkiye adresinde bulunuyor.

Rezervasyon sitelerinden aldığımız fiyatlar ve müsaitlik durumları sürekli olarak değişir. Bu nedenle, rezervasyon sitesine gittiğinizde, trivago'da gördüğünüz teklifin aynısını her zaman bulamayabilirsiniz.

Alanya Bölgesindeki En Yüksek Puanlı Hotels Seçeneklerinden

  • Otel
    Royal Garden Beach Hotel
    8,8Mükemmel (9.168 misafir puanı)
    Alanya, Şehir merkezi 12.1 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺7.201
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Sultan Sipahi Resort
    7,3(2.227 misafir puanı)
    Alanya, Şehir merkezi 0.9 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.352
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Campus Hill
    8,0Çok iyi (1.627 misafir puanı)
    Alanya, Şehir merkezi 7.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺3.963
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Sun Star Resort Hotel
    6,8(3.424 misafir puanı)
    Alanya, Şehir merkezi 9.3 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺2.767
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 4 Yıldız
    Otel
    Sey Beach Hotel & Spa
    8,2Çok iyi (2.749 misafir puanı)
    Alanya, Şehir merkezi 8.0 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺3.861
    Fiyatları görün: 3 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    La Gaia Boutiqe Hotel
    9,1Mükemmel (638 misafir puanı)
    Alanya, Şehir merkezi 0.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺4.483
    Fiyatları görün: 2 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Senza Grand Santana Hotel
    7,9İyi (5.084 misafir puanı)
    Alanya, Şehir merkezi 11.2 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.094
    Fiyatları görün: 5 site
    Fiyatları görün
  • 5 Yıldız
    Otel
    Green Garden Resort & Spa Hotel
    9,1Mükemmel (3.973 misafir puanı)
    Alanya, Şehir merkezi 3.6 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺7.695
    Fiyatları görün: 1 site
    Fiyatları görün
  • 3 Yıldız
    Otel
    Day One Beach Resort & SPA - Adult Only
    8,8Mükemmel (1.932 misafir puanı)
    Alanya, Şehir merkezi 2.8 km uzaklıkta
    başlangıç fiyatı₺5.658
    Fiyatları görün: 10 site
    Fiyatları görün

Kleopatra Beach Hotel yakınında gidilecek yerler