Basın

Sitemizle ilgili sorularınızı memnuniyetle cevaplıyoruz

Seyahat eğilimleri, otel fiyatları bilgileri, doluluk oranı gibi sistemimizde yer alan istatistikleri sizlerle ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Örneğin, İngiltere'deki bir şehrin herhangi bir zaman diliminde ortalama gecelik konaklama fiyatlarını sunabiliriz. trivago'nun seyahatlerini planlamalarında yardımcı olduğu, ayda 120 milyon kullanıcının arama taleplerinden kaydedilen veriler, kaynak olarak hizmet etmektedir.

İletişim
Esat Can Ünübol

"Basın bülteni listemize üye olmak veya trivago ve servislerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz."

Esat Can Ünübol
E-posta:
esat.uenuebol@trivago.com
Halkla İlişkiler Türkiye

trivago Hotel Price Index

trivago Hotel Price Index (tHPI), trivago’da yer alan en popüler Avrupa sehirlerin tek gecelik ortalama konaklama ücretini göstermektedir. tHPI içerisinde yer alan bilgiler online turizm endüstrisi içerisinde güvenilir bir kaynak teskil etmektedir. Gösterilen fiyatlar 330 rezervasyon sitesinden ve otellerden alinan bilgilere dayanilarak hazirlanmaktadir

Hesaplanan ortalama fiyatlar standart çift kisilik oda içindir. Hesaplama yapilirken otel fiyati karsilastirmasi ile günlük 2.000.000 otel aramasi hesaplanmaktadir.

Güncel trivago Otel Fiyatlari Listesi (tHPI) 2015


50 Avrupa sehrinin bilgilerinin yer aldigi fiyat listesi aşağıdadır.

SehirOcak 2015Şubat 2015Mart 2015Nisan 2015Mayıs 2015Haziran 2015Temmuz 2015Ağustos 2015Eylül 2015Ekim 2015Kasım 2015Aralık 2015
Paris-------
Roma-------
Londra-------
Berlin-------
Barselona-------
Prag-------
Floransa-------
Madrid-------
Venedik-------
Münih-------
Istanbul-------
Amsterdam-------
Lizbon-------
Atina-------
Brüksel-------

Güncel tHPI


Indir: tHPI Şehir Listesi.

Indir: tHPI Ülke Listesi.


Arşiv:


2013 tHPI bilgilerini buradan bulabilirsiniz.

2012 tHPI bilgilerini buradan bulabilirsiniz.