Batum Otelleri

 • İnternette Batum için en kapsamlı otel araması!
 • Batum için en uygun oteli bul!
 • En iyi fiyata rezervasyon yap!
Liste görünümü
Harita görünümü
Yükleniyor
 1. Listeye ekle Eklendi Kaldır
  Galeri bulunmamaktadır

  Sarpi Resort

  Batum, Şehir merkezi: 0,0 km

  81 / 100 (50 değerlendirme)

  Other deals

  Otel Bilgileri
 2. Listeye ekle Eklendi Kaldır
  Silk Road Sea Towers Batumi

  Silk Road Sea Towers Batumi Apart Otel

  Batum, Şehir merkezi: 0,0 km

  83 / 100 (30 değerlendirme)

  Other deals

  Otel Bilgileri
 3. Listeye ekle Eklendi Kaldır
  Hilton Batumi

  Hilton Batumi

  Batum, Şehir merkezi: 0,0 km

  87 / 100 (684 değerlendirme)

  Yeni

  Other deals

  Otel Bilgileri
 4. Listeye ekle Eklendi Kaldır
  Galeri bulunmamaktadır

  Lukacho Na Akhmetelis Street Tatil Apt

  Batum, Şehir merkezi: 0,0 km

  80 / 100 (24 değerlendirme)

  Other deals

  Otel Bilgileri
 5. Listeye ekle Eklendi Kaldır
  Sheraton Batumi

  Sheraton Batumi

  Batum, Şehir merkezi: 0,0 km

  87 / 100 (603 değerlendirme)

  Other deals

  Otel Bilgileri
 6. Listeye ekle Eklendi Kaldır
  Galeri bulunmamaktadır

  Royal Venezia

  Batum, Şehir merkezi: 0,0 km

  81 / 100 (111 değerlendirme)

  Other deals

  Otel Bilgileri
Daha fazla otel göster

En iyi oteller

 • Otel Radisson Blu Hotel, Batumi Batum
  Radisson Blu Batumi Oteli, Gürcistan'ın Batum kentinde yer almakta ve konuklarına 4 yıldızlı hizmet sunmaktadır. Otel bünyesinde toplam 168 konuk odası bulunmaktadır. 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisinde birden fazla dil bilen personel görev yapmakta ve otel kasası bulunmaktadır. Otelin genel alanlarında yüksek hızda kablosuz internet erişimi mevcuttur. Otel bünyesinde yer alan ve tam gün hizmet veren otel bar da bir şeyler içmek mümkündür. Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır. Otelde rahatlamak ve yorgunluğu gidermek için duşlu banyo, merkezi noktadan yönlendirilen ısıtma mevcuttur. Yüzmekten hoşlanan konuklar açık ve kapalı yüzme havuzunda zaman geçirebilmektedirler. Otelde çocuklu aileler için çocuk yatağı ve çocuk bakımı hizmetleri verilmektedir. Otelde rahatlamanızı ve yorgunluğunuzu atmak için hamam, sauna ve masaj hizmeti bulunan iyi donanımlı bir sağlık merkezi mevcuttur. Engelli konukların rahat edebilecekleri imkanlar mevcuttur.
  daha fazla
 • Otel Sheraton Batumi Batum
  Sheraton Batumi Oteli, Gürcistan'ın Batum kentinde yer almakta ve konuklarına 5 yıldızlı otel konforu sunmaktadır. 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisinde birden fazla dil bilen personel görev yapmakta ve otel kasası bulunmaktadır. Otelin genel alanlarında yüksek hızda kablosuz internet erişimi mevcuttur. Otel bünyesinde yer alan ve tam gün hizmet veren otel bar da bir şeyler içmek mümkündür. Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır. Otelde rahatlamak ve yorgunluğu gidermek için duşlu banyo, merkezi noktadan yönlendirilen ısıtma mevcuttur. Müşterilere çamaşırhane servisi verilmektedir. Otel içinde katlar arası ulaşımda kullanılan asansör bulunmaktadır. Yüzmekten hoşlanan konuklar açık ve kapalı yüzme havuzunda zaman geçirebilmektedirler. Havuza inen konuklarına şezlong ve güneş şemsiyesi verilmektedir. Otelde rahatlamanızı ve yorgunluğunuzu atmak için hamam ve masaj hizmeti bulunan iyi donanımlı bir sağlık merkezi mevcuttur.
  daha fazla
 • Otel Brighton Batum
  Brighton, Gürcistan'ın Batum kentinde bulunan bir oteldir. İçecek servisi yapılan ve günlük gazetelerin bulunduğu bir otel lobisi bulunmaktadır. Odalarda müşterilerin telefon görüşmelerini gerçekleştirebilmeleri için telefon bulunmakta olup ilave olarak odalarda müşteriler televizyon da izleyebilir. Otelde müşterilerin kullanabileceği bir mini bar odalarda mevcuttur. Müşterilere birçok duş malzemesinin bulunduğu bir duş kabini bulunmaktadır. Odalarda sıcaklığı ayarlamak için klima ve ısıtma sistemi otelin imkanları dahilindedir. Otelde müşterilerin kullanımına sunulmuş balkonlu odalar veya teraslı odalar mevcuttur. Konukların odalarında çalışabilmesi için bir masa bulunmaktadır. Sigara içmeyen müşteriler için özel odalar bulunmaktadır. Tüm bunların yanında otelde atıştırmalık bir şeyler yemek, içecek içmek ve sohbet edip dinlenmek isteyenler için otel bünyesinde bulunmakta olan otel barı, restoran ve kafeterya gün boyunca müşterilere hizmet vermektedir.
  daha fazla
 • Otel Istanbul Batum
  Istanbul Oteli, Gürcistan'ın Batum Kentinde yer almakta ve konuklarına 4 yıldızlı hizmet sunmaktadır. Otel bünyesinde toplam 30 konuk odası bulunmaktadır. 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisinde birden fazla dil bilen personel görev yapmakta ve otel kasası bulunmaktadır. Otelin genel alanlarında yüksek hızda kablosuz internet erişimi mevcuttur. Otel bünyesinde yer alan ve tam gün hizmet veren otel bar da bir şeyler içmek mümkündür. Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otelde rahatlamak ve yorgunluğu gidermek için duşlu banyo, merkezi noktadan yönlendirilen ısıtma mevcuttur. Müşterilere çamaşırhane servisi verilmektedir. Otel içinde katlar arası ulaşımda kullanılan asansör bulunmaktadır. Otel konuklarına balkonlu ve teraslı oda imkanı sunmaktadır. Otelde farklı lezzetlerin sunulduğu restoranda mevcuttur. Rahat bir şekilde televizyon izlemek ve dinlenmek için odalara oturma grubu konulmuştur. Aracı olan konuklar için özel otopark hizmeti de tesisin özellikleri arasındadır.
  daha fazla
 • Otel Batumi World Palace Batum
  Batumi World Palace Otel Gürcistan' da bulunmaktadır. Müşterilerin rahat edebilmeleri için pencereler açılıp kapana bilmektedir. Müşterilere bir çok duş malzemesinin bulunduğu bir duş kabini bulunmaktadır. Konukların otelde vakit geçirebilmesi için odalarda televizyon vardır. Otel odalarında internet ağı olarak wi-fi hizmeti sağlanmaktadır Otelde kışın kullanılan merkezi ısıtma istemi ve de yaz ayları için ise klima kullanılmaktadır. İletişim sağlamak için otelde telefon vardır. Müşterilere 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisi vardır. Tesisin içerisinde konuklar için lobi bulunmaktadır. Konukların tesis içerisinde yemek yiyebilecekleri restoran da otelde yer almaktadır. Tesisin müşterilerine sunduğu imkanlar arasında asansör sistemi de yer almaktadır. Otelde talep eden müşteriler için çamaşırhane hizmetleri de verilmektedir. 24 saat hizmet sunan resepsiyonu ve çok dil bilen personeli ile müşterilerini ağırlamakta olan otelin ödemeleri kredi kartı ile de yapılabilmektedir. Otelde sigara içilmeyen odalar ile müşterilere hizmet verilmektedir.
  daha fazla
 • Otel President Batum
  President Plaza Oteli, Gürcistan'ın Batum kentinde yer almakta ve konuklarına 5 yıldızlı hizmet sunmaktadır. Otel bünyesinde toplam 35 konuk odası bulunmaktadır. 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisinde birden fazla dil bilen personel görev yapmakta ve otel kasası bulunmaktadır. Otelin genel alanlarında yüksek hızda kablosuz internet erişimi mevcuttur. Otel bünyesinde yer alan ve tam gün hizmet veren otel bar da bir şeyler içmek mümkündür. Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır. Otelde rahatlamak ve yorgunluğu gidermek için duşlu banyo, merkezi noktadan yönlendirilen ısıtma mevcuttur. Müşterilere çamaşırhane servisi verilmektedir. Otel içinde katlar arası ulaşımda kullanılan asansör bulunmaktadır. Yüzmekten hoşlanan konuklar kapalı yüzme havuzunda zaman geçirebilmektedirler. Çocuklarıyla gelen konuklar için çocuk yatağı ve çocuk bakımı hizmeti mevcuttur. Otelin güzellik merkezi, spa, sauna, masaj ve jakuziden oluşan sağlıklı yaşam alanı vardır.
  daha fazla

Daha fazla Top Hotel