Filtre730.535 otel207 site üzerinden Otel fiyatlarını 207 rezervasyon
sitesi üzerinden karşılaştırın!
Favoriler
Pa, 09.11
Pa, 10.11
Pazar09.11.14 - Pazartesi10.11.14 arasında

Batum Otelleri

› İnternette Batum için en kapsamlı otel araması!
› Batum için en uygun oteli bul!
› En iyi fiyata rezervasyon yap!
Liste Görünümü
Harita Görünümü
153/0 tane
Yükleniyor
Daha fazla otel göster

En iyi oteller

 • Otel Radisson Blu Batumi Batum
  Radisson Blu Batumi Oteli, Gürcistan'ın Batum kentinde yer almakta ve konuklarına 4 yıldızlı hizmet sunmaktadır. Otel bünyesinde toplam 168 konuk odası bulunmaktadır. 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisinde birden fazla dil bilen personel görev yapmakta ve otel kasası bulunmaktadır. Otelin genel alanlarında yüksek hızda kablosuz internet erişimi mevcuttur. Otel bünyesinde yer alan ve tam gün hizmet veren otel bar da bir şeyler içmek mümkündür. Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır. Otelde rahatlamak ve yorgunluğu gidermek için duşlu banyo, merkezi noktadan yönlendirilen ısıtma mevcuttur. Yüzmekten hoşlanan konuklar açık ve kapalı yüzme havuzunda zaman geçirebilmektedirler. Otelde çocuklu aileler için çocuk yatağı ve çocuk bakımı hizmetleri verilmektedir. Otelde rahatlamanızı ve yorgunluğunuzu atmak için hamam, sauna ve masaj hizmeti bulunan iyi donanımlı bir sağlık merkezi mevcuttur. Engelli konukların rahat edebilecekleri imkanlar mevcuttur.
  daha fazla
 • Otel Chao Batum
  Chao Oteli, Gürcistan'ın Batum Kentinde yer almakta ve konuklarına 3 yıldızlı hizmet sunmaktadır. Otel bünyesinde toplam 16 konuk odası bulunmaktadır. 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisinde birden fazla dil bilen personel görev yapmakta ve otel kasası bulunmaktadır. Otelin genel alanlarında yüksek hızda kablosuz internet erişimi mevcuttur. Otel bünyesinde yer alan ve tam gün hizmet veren otel bar da bir şeyler içmek mümkündür. Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır. Otelde rahatlamak ve yorgunluğu gidermek için duşlu banyo, merkezi noktadan yönlendirilen ısıtma mevcuttur. Müşterilere çamaşırhane servisi verilmektedir. Otel içinde katlar arası ulaşımda kullanılan asansör bulunmaktadır. Otel konuklarına balkonlu ve teraslı oda imkanı sunmaktadır. Aracı olan konuklar için özel otopark hizmeti de tesisin özellikleri arasındadır. Rahat bir şekilde televizyon izlemek ve dinlenmek için odalara oturma grubu konulmuştur.
  daha fazla
 • Otel Elegant Batum
  Elegant, Gürcistan'ın Batum kentinde konuklarını ağırlamakta olan bir oteldir. Tesis bünyesindeki 6 oda ile hizmet vermektedir. Otelde pencereler açılıp kapana bilmektedir. Müşterilerin odalarında bir çok kanala sahip olan bir televizyon bulunmaktadır. Müşteriler otelin imkanları dahilinde bulunan ücretsiz kablosuz internet bağlantısını kullanabilirler. Konukların ısınma sorunu merkezi ısıtma sistemi ile sağlanmakta ve de odalarda ayrıca klima vardır. Konukların zaman geçirebilmesi için minibar odalarda mevcuttur. Otelde 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır. İçecek servisi yapılan ve günlük gazetelerin bulunduğu bir otel lobisi de bulunmaktadır. Konukların tesis içerisinde yemek yiyebilecekleri restoran da otelde yer almaktadır. Otelde sigara içilmeyen odalar ile müşterilere hizmet verilmektedir. Araba kiralamak isteyen müşteriler için otel bunu da sağlamaktadır. Çamaşırhane servisi gün boyu müşterilerin hizmetindedir. Günün yorgunluğunu atmak isteyenler için tüm odalarda duş ve özel duş malzemeleri bulunmaktadır.
  daha fazla
 • Otel Batumi World Palace Batum
  Batumi World Palace Otel Gürcistan' da bulunmaktadır. Müşterilerin rahat edebilmeleri için pencereler açılıp kapana bilmektedir. Müşterilere bir çok duş malzemesinin bulunduğu bir duş kabini bulunmaktadır. Konukların otelde vakit geçirebilmesi için odalarda televizyon vardır. Otel odalarında internet ağı olarak wi-fi hizmeti sağlanmaktadır Otelde kışın kullanılan merkezi ısıtma istemi ve de yaz ayları için ise klima kullanılmaktadır. İletişim sağlamak için otelde telefon vardır. Müşterilere 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisi vardır. Tesisin içerisinde konuklar için lobi bulunmaktadır. Konukların tesis içerisinde yemek yiyebilecekleri restoran da otelde yer almaktadır. Tesisin müşterilerine sunduğu imkanlar arasında asansör sistemi de yer almaktadır. Otelde talep eden müşteriler için çamaşırhane hizmetleri de verilmektedir. 24 saat hizmet sunan resepsiyonu ve çok dil bilen personeli ile müşterilerini ağırlamakta olan otelin ödemeleri kredi kartı ile de yapılabilmektedir. Otelde sigara içilmeyen odalar ile müşterilere hizmet verilmektedir.
  daha fazla
 • Otel Lazuri Batum
  Lazuri Oteli, Batum, Gürcistan' da bulunan ve konuklarını ağırlamakta olan bir oteldir. Otel bünyesindeki 12 oda ile hizmet vermektedir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda balkonlu odalar veya teraslı odalar hizmete verilmektedir. İş seyahatinde olan konuklar için otelin odalarında çalışma masası imkanı bulunmaktadır. Otelin çamaşırhane servisi müşterilerin devamlı hizmetindedir. İçecek servisi yapılan ve günlük gazetelerin bulunduğu bir otel lobisi de bulunmaktadır. 24 saat hizmet sunan resepsiyonu ve çok dil bilen personeli ile müşterilerini ağırlamakta olan otelin ödemeleri kredi kartı ile de yapılabilmektedir. Otel odalarının tamamında oda sıcaklığını ayarlamak için klima ve ısıtma sistemi mevcuttur. Otel müşterileri ücretsiz kablosuz internet bağlantısını kullanabilmenin yanı sıra araçla gelen konuklar için otelde ücrete tabi olan otopark da vardır. Duş ve özel banyo malzemelerinin bulunduğu bir banyo da mevcuttur.
  daha fazla
 • Otel Aisi Batum
  Otel Aisi Gürcistan ülkesinin Batum kentinde konumlanmıştır. Konuklarına hizmet veren otel 14 adet odasında kablolu televizyon, günlük olarak düzenlenen minibar, çay ve kahve makinesi, oda ısısını kontrol etmek için klima bulunmaktadır. Otelde içecek servisi yapılan ve günlük gazetelerin bulunduğu bir otel lobisi bulunmaktadır. Otelin sunmuş olduğu çamaşırhane servisi daima müşterilerin hizmetindedir. Otelin konuklarına sundukları arasında bir çok farklı tadı barındıran restoranda bulunmaktadır. Ayrıca tüm bunların yanında otelde atıştırmalık bir şeyler yemek, içecek içmek ve sohbet edip dinlenmek isteyenler için otel bünyesinde bulunmakta olan otel barı gün boyunca müşterilere hizmet vermektedir. Otel müşterileri ücretsiz kablosuz internet bağlantısını kullanabilmenin yanı sıra araçla gelen konuklar için otelde ücrete tabi olan otopark da vardır. Tesisin olanakları arasında konukların değerli eşyalarını saklayabileceği otel kasası yer almaktadır. Otele gelen konuklar için 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Otele gelen müşterilerin istekleri doğrultusunda balkonlu odalar veya teraslı odalar hizmete verilmektedir. Otel ödemeleri kredi kartı ile yapılabilir.
  daha fazla

Daha fazla Top Hotel

Oteli paylaş:
Başa dön